22 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Güneş Satürn Karesi ve Günlük Yorumları...

Hayatımızda otorite figürleri ile ilişkimiz bizi zorlayan ve aslında olgunlaşmamızı sağlayan ilişkilerdir.. Annemiz, babamız, aile büyüklerimiz, öğretmenlerimiz, eşimiz ya da sosyal çevremizden başka güçlü kişiler... 

Bazen baskı olarak gördüğümüz şeyler sadece bizim aşmamız için konulan sınırlar, bazense gerçekten engellerimiz olabilir. Bazen bir kişinin sözü ya da kendi iç sesimiz bile bu sınırları ortaya çıkarabilir... 

İçimizdeki çocuk eğlenmek, aşık olmak, üretmek ve alkışlanmak istedikçe en derinden korkularını ortaya çıkaran bu olgunlaşma sınamasının sebebi, başlangıç ya da köklerini anlamaya çalışmalıyız.. 

Bugün işte tam da böyle bir gün.. 

Bugün çatışmalarımız, karşılıklı gelmelerimiz derine inmemize izin vermese de bugüne dönüp  değerlendirmekte sınavımızı ve ham yanlarımızı görmekte fayda var.. 

Sevgilerimle..

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Eğlencenin, tatilin, kendi yaratıcılığınızı ortaya koymanın ve hayatın tadını çıkarmanın maddi sorumluluklar ile engellendiğini hissedebilirsiniz. Bu baskının gerçek mi korkularınız mı olduğunu çözmelisiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Aile içindeki eğlenceli, gününü gün eden, yaptığı işler ile takdir gören pozisyonunuzun eşiniz tarafından baskılandığını hissedebilirsiniz. İlişkiniz ve aile, ev, ego arasında kalabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Arkadaşlar, yakın akrabalar, seyahatler ve iletişim ile ilgili rahat olmak istiyorsunuz. Yaratıcılığınızın ve zekânızın takdir görmesini seviyorsunuz. Ancak iş ile ilgili ciddi olmanız bekleniyor.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sahip olduğunuz maddi ve manevi tüm değerlerin takdir görmesi sizi mutlu ediyor. Ancak sevdiğiniz ya da çocuklarınızın size yüklediği sorumluluklar kendi zevklerinizden vazgeçmenize sebep olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendi kişiliğiniz ve varlığınız ile aile büyüklerinin yüklediği sorumluluklar, aile gelenekleri, köklere olan saygı arasında kalabilirsiniz. Baskı altında kendinizden verdiğinizi hissedebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Yaratıcılığınızı yalnız ortaya koymak ya da kendinizi şımartma isteği bağlı olduğunuz sözleşme vb. sebebi ile askıda kalabilir. Kendinizi zihninizdeki kurallarla engelliyor olabilir misiniz?
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlarınızla ya da sosyal organizasyonlarda aldığınız liderlik pozisyonlarında takdir görmek hoşunuza gidebilir. Ancak maddi sorumluluklarınızın sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ve kendi kurallarınız arasında kalmış hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı daha fazla ortaya koyabileceğiniz ve takdir göreceğiniz bir iş ve sorumluluklarınız sizi iki seçenek arasında bırakabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hayat felsefenizde anın tadını çıkarma ve yaratıcılığınızı ortaya koyma büyük önem taşıyor. Ancak kendinizi frenlediğiniz konular söz konusu. Bilinçaltınızda sizi kısıtlayan konuları çözmelisiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Ailenizle ve eşinizle ortak değerleriniz ve sosyal çevrenizin sınırları arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Otorite figürleri ile zıtlaşmak için pek uygun bir zaman dilimi olmayabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İkili ilişkilerinizde keyif ve eğlenceye önem veriyorsunuz. Bu anlamda takdir görmek egonuzu parlatıyor. Kariyerinizde bulunduğunuz yer itibariyle sorumluluklarınızın kısıtladığını düşünebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Günlük yaşantınızda ve rutinlerinizde rahat, yaratıcı ve eğlenceli bir sistem arayışı içindesiniz. İdeallerinize harfi harfine bağlılık sizi baskı altında hissettirebilir. Otoritelerle çekişmeye dikkat.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova