24 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Haftaya başlarken kendinizi daha iyimser ve neşeli hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle romantik ve eğlenceli bir uzak seyahat planlayabilirsiniz. Akşam işle ilgili fikir çatışmaları söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda iyimser ve özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ailenizle bu konularda denge sağlayabilirsiniz. Akşam aşırı riskler gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişkilerde iyimser ve özgürlük arayışında olacağınız bir gün. Maddi konularda eş ve ortağınızla öğle saatlerinde denge yakalayabilirsiniz. Ev ve yaşam ile ilgili fikir çatışmaları olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde neşeli ve olumlu bir güne başlıyorsunuz. Gelişiminiz için gerekli eğitim ya da seyahatler için maddi yatırımlarda bulunabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili iletişimde gerginliklere dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Cazibenizin ve bireysel alımınızın yüksek olacağı bugünde ilişkiler ile ilgili iyimser ve enerjik hissedebilirsiniz. Aşırı risk almaya meyilli olabilirsiniz. Akşam maddi konular çatışma yaratabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınızda beklenmedik olumlu gelişmeler ile ailenizle ilişkilerinizde ve evinizle ilgili iyimser ve özgürlükçü hissedebilirsiniz. Akşam fikirlerinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eş ya da ortağınızın beklenmedik sürprizi ile kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlayacak bir sözleşme, eğitim ya da kısa seyahat ortaya çıkabilir. Akşam elinizdekiler üzerinde uğraşabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde ve günlük rutininizle ilgili maddi anlamda kendinizi iyimser ve özgür hissetmenizi sağlayacak beklenmedik gelişmeler olabilir. Arkadaşlarınızla anlaşamadığınız fikirler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde iyimser, neşeli ve dışa dönük hissedebilirsiniz. Romantik sürprizler ya da adrenalin tutkunuzu besleyecek organizasyonlar ortaya çıkabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile ya da evle ilgili beklenmedik gelişmeler derinlerde kendinizi özgür ve iyimser hissetmenizi sağlayabilir. Sürpriz bir bağış yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızda olumlu gelişmeler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal ortamlarda kendinizi dışa dönük ve canlı hissedeceğiniz bir gün olacak. Yakın akrabalardan sürpriz haberler alabilir; eşinizle kutlama yapabilirsiniz. Finansal kararlar gerginlik yaratabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili konularda özgür olma ve gelişim ihtiyacınız ön plana çıkabilir. İş yerinizde ilişkileriniz oldukça rahat ve uyum içinde olabilirsiniz. Sürpriz finansal gelişmeler olabilir.


Popüler Yayınlar