24 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Haftaya başlarken kendinizi daha iyimser ve neşeli hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle romantik ve eğlenceli bir uzak seyahat planlayabilirsiniz. Akşam işle ilgili fikir çatışmaları söz konusu olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda iyimser ve özgür hissetmek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ailenizle bu konularda denge sağlayabilirsiniz. Akşam aşırı riskler gerginlik yaratabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişkilerde iyimser ve özgürlük arayışında olacağınız bir gün. Maddi konularda eş ve ortağınızla öğle saatlerinde denge yakalayabilirsiniz. Ev ve yaşam ile ilgili fikir çatışmaları olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İş yerinizde neşeli ve olumlu bir güne başlıyorsunuz. Gelişiminiz için gerekli eğitim ya da seyahatler için maddi yatırımlarda bulunabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili iletişimde gerginliklere dikkat.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Cazibenizin ve bireysel alımınızın yüksek olacağı bugünde ilişkiler ile ilgili iyimser ve enerjik hissedebilirsiniz. Aşırı risk almaya meyilli olabilirsiniz. Akşam maddi konular çatışma yaratabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınızda beklenmedik olumlu gelişmeler ile ailenizle ilişkilerinizde ve evinizle ilgili iyimser ve özgürlükçü hissedebilirsiniz. Akşam fikirlerinizi ifade ederken dikkatli olmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eş ya da ortağınızın beklenmedik sürprizi ile kendinizi daha özgür hissetmenizi sağlayacak bir sözleşme, eğitim ya da kısa seyahat ortaya çıkabilir. Akşam elinizdekiler üzerinde uğraşabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde ve günlük rutininizle ilgili maddi anlamda kendinizi iyimser ve özgür hissetmenizi sağlayacak beklenmedik gelişmeler olabilir. Arkadaşlarınızla anlaşamadığınız fikirler olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde iyimser, neşeli ve dışa dönük hissedebilirsiniz. Romantik sürprizler ya da adrenalin tutkunuzu besleyecek organizasyonlar ortaya çıkabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aile ya da evle ilgili beklenmedik gelişmeler derinlerde kendinizi özgür ve iyimser hissetmenizi sağlayabilir. Sürpriz bir bağış yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızda olumlu gelişmeler olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sosyal ortamlarda kendinizi dışa dönük ve canlı hissedeceğiniz bir gün olacak. Yakın akrabalardan sürpriz haberler alabilir; eşinizle kutlama yapabilirsiniz. Finansal kararlar gerginlik yaratabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili konularda özgür olma ve gelişim ihtiyacınız ön plana çıkabilir. İş yerinizde ilişkileriniz oldukça rahat ve uyum içinde olabilirsiniz. Sürpriz finansal gelişmeler olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem