26 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İşle ilgili detaylı fikir ve projelerinizi paylaşarak otorite figürlerinden maddi destek ya da yatırım alabilmek için güzel bir gün olacak. Somut ve uzun soluklu iş birliği ortaya çıkabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sevdiğinizle geleceğe yönelik evlilik, ortaklık, çocuk vb planlarınızı detaylı bir şekilde konuşarak somut kararlar alabilirsiniz. İletişim ile ilişkinizin yapı taşlarını sağlamlaştırabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İş ve aile yaşantınızı düzene sokma, evle ilgili fikirlerinizi hayata geçirme için üstlerinizle iş birliği yapabilirsiniz. Fikirlerinizi etraflıca düşünmeniz rahat iş birliği yapmanızı sağlayacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün alacağınız bir haber ile ilişkiniz ya da çocuklar ile ilgili ciddi sorumluluklar alabilirsiniz. Bu yaratıcı bir projenin hayata geçirilmesi için bir sözleşme, anlaşma da olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi gelirler ile ilgili analizlerinizi aile büyükleri ile paylaşarak birlikte ortak bir emlak yatırımına girişebilirsiniz. Birlikte her iki tarafın da elini taşın altına koyacağı bir çalışma olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kişisel hedefleriniz ve gelişiminiz için mantıklı ve sistematik çalışmalarınızı başkaları ile paylaşmanın tam zamanı. Bir otorite figürü gruba seslenebilir ya da sözleşme sunabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Finansal konularda somut ve ciddi adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Kendi projeleriniz ve planlarınız doğrultusunda önemli kararlar alarak ilerleyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kişisel gelişiminiz için ekip çalışmalarında yer alabilirsiniz. Bu çalışmaları ciddiye alarak öğrenimlerinizi hayata geçirmeniz söz konusu olabilir. İdeallerinize arkadaşlarınız destek verebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili yaptığınız detaylı analiz ve planları hayata geçirmek için tanımadığınız ya da ismini açıklamak istemeyen bir otorite figüründen iş birliği teklifi alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Öğrenmek ve bilgi edinmek istediğiniz konularda uzmanlaşmanıza sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteğini alabilirsiniz. Sizden yaşça büyük biri nasihat verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyerinizde alacağınız yeni sorumluluklar ile yeni finansal yatırım fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Üstlerinizden birinin desteği ile finansal analizlerinizle yenilik yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Akademik ya da hukuki bir alanda otorite figürü bir danışmandan fikir desteği alabilir ya da bir ortaklık için iş birliği yapabilirsiniz. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini paylaşmalısınız.

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem