26 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İşle ilgili detaylı fikir ve projelerinizi paylaşarak otorite figürlerinden maddi destek ya da yatırım alabilmek için güzel bir gün olacak. Somut ve uzun soluklu iş birliği ortaya çıkabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sevdiğinizle geleceğe yönelik evlilik, ortaklık, çocuk vb planlarınızı detaylı bir şekilde konuşarak somut kararlar alabilirsiniz. İletişim ile ilişkinizin yapı taşlarını sağlamlaştırabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İş ve aile yaşantınızı düzene sokma, evle ilgili fikirlerinizi hayata geçirme için üstlerinizle iş birliği yapabilirsiniz. Fikirlerinizi etraflıca düşünmeniz rahat iş birliği yapmanızı sağlayacak.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün alacağınız bir haber ile ilişkiniz ya da çocuklar ile ilgili ciddi sorumluluklar alabilirsiniz. Bu yaratıcı bir projenin hayata geçirilmesi için bir sözleşme, anlaşma da olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi gelirler ile ilgili analizlerinizi aile büyükleri ile paylaşarak birlikte ortak bir emlak yatırımına girişebilirsiniz. Birlikte her iki tarafın da elini taşın altına koyacağı bir çalışma olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kişisel hedefleriniz ve gelişiminiz için mantıklı ve sistematik çalışmalarınızı başkaları ile paylaşmanın tam zamanı. Bir otorite figürü gruba seslenebilir ya da sözleşme sunabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Finansal konularda somut ve ciddi adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Kendi projeleriniz ve planlarınız doğrultusunda önemli kararlar alarak ilerleyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kişisel gelişiminiz için ekip çalışmalarında yer alabilirsiniz. Bu çalışmaları ciddiye alarak öğrenimlerinizi hayata geçirmeniz söz konusu olabilir. İdeallerinize arkadaşlarınız destek verebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili yaptığınız detaylı analiz ve planları hayata geçirmek için tanımadığınız ya da ismini açıklamak istemeyen bir otorite figüründen iş birliği teklifi alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Öğrenmek ve bilgi edinmek istediğiniz konularda uzmanlaşmanıza sosyal çevrenizden bir otorite figürünün desteğini alabilirsiniz. Sizden yaşça büyük biri nasihat verebilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyerinizde alacağınız yeni sorumluluklar ile yeni finansal yatırım fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Üstlerinizden birinin desteği ile finansal analizlerinizle yenilik yapabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Akademik ya da hukuki bir alanda otorite figürü bir danışmandan fikir desteği alabilir ya da bir ortaklık için iş birliği yapabilirsiniz. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini paylaşmalısınız.

 

Popüler Yayınlar