27 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
İş yerinizde kendinizi geliştirebileceğiniz projeler ve sorumluluklar alabileceğiniz parlak bir gün olacak. Maddi olarak kendinizi daha güvende hissedebileceğiniz Yeni bir görev alabilirsiniz.

Boğa:
Aşk hayatınızda ışıltılı bir gün sizi bekliyor. Son 12 yılın en şanslı ve eğlenceli günü olabilir. Çocuklarla ilgili ve yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz harika fırsatlar da yakalayabilirsiniz.

İkizler :
Evinizi ya da ailenizin gelişimine ve genişlemesine katkıda bulunabilecek bir gün olacak. Aile büyüklerinin desteği ile geleceğe yönelik adımlar atılabilir. Emlak ilanları ama bakabilirsiniz.

Yengeç :
Eğitim ve kısa seyahatler ile kendi gelişiminiz için sorumluluk alabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Yazmak ve bilgilerinizi başkaları ile paylaşmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Aslan:
Gelirlerinizle ilgili Son on iki yılın en şanslı ve gelişime açık günü sizi bekliyor. Finansal kararlar almak ve kaynaklarınızı geliştirmek için güzel bir gün olacak. Şansınız iyi değerlendirin.

Başak:
Kişisel Gelişim ve hedeflerinize doğru önemli adımlar atmak ve fırsatlar yakalamak için parlak bir gün olacak. Hedeflerinizi ve vizyonunuzu genişletin! Bugün parlayacaksınız!

Terazi:
Fedakar ve cömert birinin yardımı ile harika bir gün geçirebilirsiniz. Size gizliden gizliye destek olan bu kişi hayatınızı kolaylaştırabilir. Ruhsal çalışmalar ve meditasyon için uygun bir gün.

Akrep:
Hayatınızın umut ve isteklerinize ulaşmanızı sağlayacak yardımsever biri ile tanışabirsiniz. Katılacağınız sosyal organizasyonlarda çok kişiyle tanışabilir, yeni dostluklar edilebilirsiniz.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili bir takdir ya da teşekkür alabileceğiniz bir gün olacak. Gelişiminiz için yeni sorumluluklar ve görevler alabilirsiniz. Kendinizi göstermek için fırsatları kaçırmayın.

Oğlak:
Akademik ya da hukuki alanda bir başarı kazanmanın ya da bir programa kabul edilmeniz söz konusu olabilir. Sosyal medya ya da uluslararası bir gelişim fırsatı da söz konusu olabilir.

Kova:
Ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili onaylar almak için güzel bir gün olacak. Ortağınız ya da eşinizin yeni bir maddi kaynağı olabilir. Yatırımlarınız katlanarak artabilir.

Balık:
İş ya da özel ilişkileriniz ile ilgili yeni adımlar atmak için verimli bir gün olacak. Sevdiğiniz ile evlilik kararı alabilir ya da sizi başka bir alana taşıyacak bir ortaklığa atılabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem