28 Ağustos Günlük Burç Yorumları & Balık Burcu Dolunayı

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün gerçekleşecek Balık Dolunayı ile kendi kendinize vakit geçirmek ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Özellikle ruhsal çalışmalar, meditasyon ve dua için keyifli, akışta bir gün olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Balık Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay yardım kuruluşlarında organizasyonlara katılabilir ve bağış ve yardımda bulunabilirsiniz. Bu anlamda liderlik ve önderlik yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyeriniz ile ilgili hedef ya da ideallerinizde olan yaratıcı bir projeyi ele almak için harika bir dönem. Balık Burcu Dolunayı ile ilham alabilir ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Balık Burcu Dolunayı hayatı, idealleriniz ve yaşam vizyonunuzu daha üst bir seviyeden bakmanıza vesile olabilir. İlahi ve ruhsal olarak bütün hissetmek isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün gerçekleşecek Balık Dolunayı ile ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konuları tamamlamak isteyebilirsiniz. Karşılıklı hoşgörü ve Fedakarlık işleri kolaylaştırabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Balık Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile özel ya da ortak ilişkinizde geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Duygusal ve bağlılığınızı ortaya koyan çocuk, evlilik konuşulabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Balık Dolunayı ile iş yerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha Fedakar ve hoşgörülü davranabilirsiniz. Diyet ve Zayıflama programına başlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sevdiğinizle romantik bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Balık Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile formalitelerden uzak sadece sevginizi paylaşacağınız mutlu haberler alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Balık Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile aile ve evinizle ilgili sizi mutlu edecek değişikliklere adım atabilirsiniz. Ailenize yeni bir bireyin katılımı ya da ev alma söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Balık Burcu Dolunayı ile ilham kaynağı olacak deniz kıyısına kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ve kişisel gelişiminiz için yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Maddi gelirlerinizle ilgili bir analiz ya da gelişmenin finalize olması söz konusu olabilir. Balık Burcu Dolunayı ile kendi kazançlarınızı daha fazla likit çevirmek için yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay ile kendinizi kutlu hissedebilirsiniz. Kendinize koyduğunuz hedeflerinizden birine ulaşabilir ya da bir konuda takdir görebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova