28 Ağustos Günlük Burç Yorumları & Balık Burcu Dolunayı

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün gerçekleşecek Balık Dolunayı ile kendi kendinize vakit geçirmek ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Özellikle ruhsal çalışmalar, meditasyon ve dua için keyifli, akışta bir gün olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Balık Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay yardım kuruluşlarında organizasyonlara katılabilir ve bağış ve yardımda bulunabilirsiniz. Bu anlamda liderlik ve önderlik yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kariyeriniz ile ilgili hedef ya da ideallerinizde olan yaratıcı bir projeyi ele almak için harika bir dönem. Balık Burcu Dolunayı ile ilham alabilir ve yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Balık Burcu Dolunayı hayatı, idealleriniz ve yaşam vizyonunuzu daha üst bir seviyeden bakmanıza vesile olabilir. İlahi ve ruhsal olarak bütün hissetmek isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün gerçekleşecek Balık Dolunayı ile ortak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konuları tamamlamak isteyebilirsiniz. Karşılıklı hoşgörü ve Fedakarlık işleri kolaylaştırabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Balık Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile özel ya da ortak ilişkinizde geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz. Duygusal ve bağlılığınızı ortaya koyan çocuk, evlilik konuşulabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Bugün Balık Dolunayı ile iş yerinizde yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. İlişkilerinizde daha Fedakar ve hoşgörülü davranabilirsiniz. Diyet ve Zayıflama programına başlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sevdiğinizle romantik bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Balık Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile formalitelerden uzak sadece sevginizi paylaşacağınız mutlu haberler alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Balık Burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile aile ve evinizle ilgili sizi mutlu edecek değişikliklere adım atabilirsiniz. Ailenize yeni bir bireyin katılımı ya da ev alma söz konusu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Balık Burcu Dolunayı ile ilham kaynağı olacak deniz kıyısına kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ve kişisel gelişiminiz için yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Maddi gelirlerinizle ilgili bir analiz ya da gelişmenin finalize olması söz konusu olabilir. Balık Burcu Dolunayı ile kendi kazançlarınızı daha fazla likit çevirmek için yaratıcı çözümler bulabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay ile kendinizi kutlu hissedebilirsiniz. Kendinize koyduğunuz hedeflerinizden birine ulaşabilir ya da bir konuda takdir görebilirsiniz.

Popüler Yayınlar