28 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İkili ilişkilerde iletişim vasıtasıyla denge ve harmoniyi yakalayabileceğiniz bir dönem başlıyor. Daha objektif ve adil düşünebilirsiniz. 17 Eylül’den itibaren eski ilişkilerden haber gelebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde çalışanlar arası iletişimin hızlanacağı bir dönem başlıyor. Birlikte daha verimli çalışmalara imza atmak için kolları sıvayabilirsiniz. Eski projeler 17 Eylül’den sonra ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Çocuklarla ilişki ve iletişiminizin daha keyifli ve her iki tarafı da daha mutlu edeceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde yazabilir, kendinizi sanatsal bir yaratıcılıkla ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aile içi iletişimin hareketleneceği bir dönem başlıyor. Birlikte karar almanız gereken konuları görüşebilirsiniz. Emlak alımı ya da aileye gelen yeni katılan biri söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni organizasyonlar, yeni bağlantılar kurmak için harika bir dönem sizi bekliyor. Telefonlarınız susmayabilir. Yeni bir bağlantı vasıtasıyla yeni sözleşmelere imza atabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelirlerinizi dengelemek için yeni adımlar atabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Başka kişiler ile birlikte yatırım yapmayı düşünebilir ya da yeni işler için onların fikirlerini alabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendi hedeflerinize yönelik eğitimler alabileceğiniz, yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İletişim yeteneğinizi ortaya koyabileceğiniz bu dönem oldukça sosyal geçecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kasım ayına kadar meditasyon, yoga vb ruhsal ve zihinsel dinginlik getirecek çalışmalardan en fazla faydayı sağlayabilirsiniz. Zihninizi toplayarak evrenin size vermek istediği mesajı alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kasıma kadar sosyal organizasyonlarda zihninizi ve sosyal yeteneklerinizi bir arada kullanabileceğiniz yeni görevler alabilirsiniz. Benzer hayat felsefesini paylaştığınız kişilerle görüşebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili önemli yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Mümkün olduğunca çok kişi ile bir araya gelerek yeni fikirlerinizi aktarmanız faydalı olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hukuki ve akademik konularda aradığınız adaleti bilginizle ortaya çıkarabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yurt dışı bağlantılı yeni ilişkiler de kurulabilir. Sosyal medya da güçlü olabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınız olan miras, kredi, sigorta vb konularda adil paylaşımlar ve kazanımlar elde etmek için güzel bir dönem başlıyor. İletişimin anahtar olduğunu göreceksiniz.

Popüler Yayınlar