28 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İkili ilişkilerde iletişim vasıtasıyla denge ve harmoniyi yakalayabileceğiniz bir dönem başlıyor. Daha objektif ve adil düşünebilirsiniz. 17 Eylül’den itibaren eski ilişkilerden haber gelebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinizde çalışanlar arası iletişimin hızlanacağı bir dönem başlıyor. Birlikte daha verimli çalışmalara imza atmak için kolları sıvayabilirsiniz. Eski projeler 17 Eylül’den sonra ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Çocuklarla ilişki ve iletişiminizin daha keyifli ve her iki tarafı da daha mutlu edeceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde yazabilir, kendinizi sanatsal bir yaratıcılıkla ortaya koyabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Aile içi iletişimin hareketleneceği bir dönem başlıyor. Birlikte karar almanız gereken konuları görüşebilirsiniz. Emlak alımı ya da aileye gelen yeni katılan biri söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yeni organizasyonlar, yeni bağlantılar kurmak için harika bir dönem sizi bekliyor. Telefonlarınız susmayabilir. Yeni bir bağlantı vasıtasıyla yeni sözleşmelere imza atabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelirlerinizi dengelemek için yeni adımlar atabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Başka kişiler ile birlikte yatırım yapmayı düşünebilir ya da yeni işler için onların fikirlerini alabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendi hedeflerinize yönelik eğitimler alabileceğiniz, yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İletişim yeteneğinizi ortaya koyabileceğiniz bu dönem oldukça sosyal geçecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kasım ayına kadar meditasyon, yoga vb ruhsal ve zihinsel dinginlik getirecek çalışmalardan en fazla faydayı sağlayabilirsiniz. Zihninizi toplayarak evrenin size vermek istediği mesajı alabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kasıma kadar sosyal organizasyonlarda zihninizi ve sosyal yeteneklerinizi bir arada kullanabileceğiniz yeni görevler alabilirsiniz. Benzer hayat felsefesini paylaştığınız kişilerle görüşebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili önemli yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Mümkün olduğunca çok kişi ile bir araya gelerek yeni fikirlerinizi aktarmanız faydalı olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hukuki ve akademik konularda aradığınız adaleti bilginizle ortaya çıkarabileceğiniz bir dönem başlıyor. Yurt dışı bağlantılı yeni ilişkiler de kurulabilir. Sosyal medya da güçlü olabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınız olan miras, kredi, sigorta vb konularda adil paylaşımlar ve kazanımlar elde etmek için güzel bir dönem başlıyor. İletişimin anahtar olduğunu göreceksiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova