3 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yaratıcı projeler için ciddi yatırımlar yapabileceğin bir gün olacak. Gelir dışı kaynakların ile ilgili ciddi sorumluluklar alabilirsin. Çocukların eğitimi ile ilgili ödemeler söz konusu olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yeni bir ev yatırımı yapmak ve bununla ilgili sorumluluk almak hakkında eş ya da ortağın ile çatışmalar yaşayabilirsin. Aşırı riskler almaktan kaçınmakta fayda var. Zıtlıktan güzel çözüm çıkabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş ile ilgili ağır sorumluluklar alacağın bir sözleşmeye imza atmaktan çekinmelisin. Başlarken oldukça bonkör bir teklif gibi gözüken pozisyon ağır sorumluluklar ile az ödül getirebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelirlerin ile yapacağın yatırımlar konusunda fazlasıyla dikkatli olman gereken bir gün olacak. Borsa, kumar vb riskler ile geleceğe yönelik, uzun soluklu sorumluluk ve kısıtlar altına girebilirsin.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendini göstermek ve yeni atılımlar yapmak istediğin bu süreçte aile büyükleri ile sorumlulukların konusunda çatışmalar yaşayabilirsin. Onların yönlendirmesi ile somut yatırımlar söz konusu olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendini şanslı hissetsen de otorite figürleri ile sözleşme ve anlaşmalar ile ilgili aksaklıkların ortaya çıkabileceği bir gün olacak. Yazılı ve sözlü iletişimde dikkatli olmakta fayda var.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşların keyfini, ideallerini desteklediğini düşünürken bir otorite figürü değerlerini, maddi sorumluluklarını hatırlatarak gerilim yaratabilir. Felekten bir gün yerine çalışmak zorlayabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerin ile ilgili önemli bir fırsatı sorumlulukların sebebiyle bekletmek zorunda kalabilirsin. Aslında engelleyen şeyin tam olarak sorumluluklar mı yoksa kendin mi olduğunu iyi değerlendirmelisin.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hukuki, uluslararası ya da akademik konularda engellendiğini ve kısıtlandığını hissettiğin bir gün olabilir. Aslında kendi sorumlulukların sebebi ile zorlandığını daha sonra anlayabilirsin.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal çevrenden bir otorite figürünün seni yeni yatırımlar yapmak ve ilerlemekte sınırlandırdığını hissedebilirsin. Aslında bu çatışmayı kendi sorumlulukların sebebi ile içinde yaşıyor olabilirsin.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ortaklıklar ile ilgili yeni açılımlar ve riskler almaya hazır olduğunu hissettiğin bu dönemde kariyerin ile ilgili bir otorite figürü seni frenleyebilir. Konuyu ciddiyetle ele almayı düşünmen faydalı olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş ile ilgili hukuki konularda otorite figürleri ile çatışmaktan kaçınman gereken bir gün olacak. Geleceğe yönelik somut adımlar atmak için bu sorumlulukların bilincinde hareket etmelisin.


Popüler Yayınlar