3 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Yaratıcı projeler için ciddi yatırımlar yapabileceğin bir gün olacak. Gelir dışı kaynakların ile ilgili ciddi sorumluluklar alabilirsin. Çocukların eğitimi ile ilgili ödemeler söz konusu olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yeni bir ev yatırımı yapmak ve bununla ilgili sorumluluk almak hakkında eş ya da ortağın ile çatışmalar yaşayabilirsin. Aşırı riskler almaktan kaçınmakta fayda var. Zıtlıktan güzel çözüm çıkabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş ile ilgili ağır sorumluluklar alacağın bir sözleşmeye imza atmaktan çekinmelisin. Başlarken oldukça bonkör bir teklif gibi gözüken pozisyon ağır sorumluluklar ile az ödül getirebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Gelirlerin ile yapacağın yatırımlar konusunda fazlasıyla dikkatli olman gereken bir gün olacak. Borsa, kumar vb riskler ile geleceğe yönelik, uzun soluklu sorumluluk ve kısıtlar altına girebilirsin.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendini göstermek ve yeni atılımlar yapmak istediğin bu süreçte aile büyükleri ile sorumlulukların konusunda çatışmalar yaşayabilirsin. Onların yönlendirmesi ile somut yatırımlar söz konusu olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendini şanslı hissetsen de otorite figürleri ile sözleşme ve anlaşmalar ile ilgili aksaklıkların ortaya çıkabileceği bir gün olacak. Yazılı ve sözlü iletişimde dikkatli olmakta fayda var.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşların keyfini, ideallerini desteklediğini düşünürken bir otorite figürü değerlerini, maddi sorumluluklarını hatırlatarak gerilim yaratabilir. Felekten bir gün yerine çalışmak zorlayabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyerin ile ilgili önemli bir fırsatı sorumlulukların sebebiyle bekletmek zorunda kalabilirsin. Aslında engelleyen şeyin tam olarak sorumluluklar mı yoksa kendin mi olduğunu iyi değerlendirmelisin.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Hukuki, uluslararası ya da akademik konularda engellendiğini ve kısıtlandığını hissettiğin bir gün olabilir. Aslında kendi sorumlulukların sebebi ile zorlandığını daha sonra anlayabilirsin.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Sosyal çevrenden bir otorite figürünün seni yeni yatırımlar yapmak ve ilerlemekte sınırlandırdığını hissedebilirsin. Aslında bu çatışmayı kendi sorumlulukların sebebi ile içinde yaşıyor olabilirsin.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ortaklıklar ile ilgili yeni açılımlar ve riskler almaya hazır olduğunu hissettiğin bu dönemde kariyerin ile ilgili bir otorite figürü seni frenleyebilir. Konuyu ciddiyetle ele almayı düşünmen faydalı olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş ile ilgili hukuki konularda otorite figürleri ile çatışmaktan kaçınman gereken bir gün olacak. Geleceğe yönelik somut adımlar atmak için bu sorumlulukların bilincinde hareket etmelisin.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem