4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün kendinizi enerjik ve aktif hissedebilirsiniz. Özellikle aşk, çocuklar ve yaratıcı işler ile ilgili hızlı hareket edebilirsiniz. Bu kişilerden destek alabilir; an'ın tadını çıkarabilirsiniz.

Boğa:
Ev ve aile ile ilgili konularda rahat ve huzurlu olacaksınız. Aile büyüklerinin desteği ile enerjinizi harcamak istediğiniz projelere yönlendirebilirsiniz.

İkizler:
Arkadaşlarınızla çıkacağınız kısa bir seyahat ya da eğlenceli bir eğitim romantik bir okazyona dönüşebilir. Yaratıcı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Tadını çıkarmalısınız.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda cesur, atak ve enerjik hissedebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili üstleriniz ile görüşebilir; istediğiniz onayı alabilirsiniz. Maddi anlamda olumlu bir gün. 

Aslan:
Romantik bir uzak seyahate çıkmak için harika bir gün. İdeallerinize doğru cesur adımlar atarken kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Eğlenceli ve hareketli bugünün tadını çıkartın.

Başak:
Yaratıcı projeleriniz üzerinde çalışırken gelir dışı kaynaklar konusunda risk almak için kendinize güveneceksiniz. Başvurularınızın daha kolay onaylanması söz konusu olabilir.

Terazi:
Arkadaş çevrenizle birlikte geçireceğiniz eğlenceli bir günün sonunda ikili ilişkilerde yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Romantik bir özel ilişkinin adımları atılıyor olabilir.

Akrep:
İş ile ilgili atmak istediğiniz yeni adımlara bir otorite figürünün desteği ile rahatlıkla ve özgüvenle girişebilirsiniz. Kendinizi cesur ve enerjik hissedeceksiniz. Motivasyonunuz yüksek.

Yay:
İdealleriniz doğrultusunda akademik ya da hukuki olarak alacağınız riskler için onay alabileceğiniz bir gün olacak. Uluslararası, yabancılarla ya da yaratıcı işlerde adrenalin ve eğlence Karışabilir.

Oğlak:
Aile ya da emlak işleri ile ilgili girişmek istediğiniz işler için cesur ve atak olacaksınız. Gelir dışı kaynaklarınızı iyi değerlendirebileceğiniz bir gün olacak.  Kredi vb onaylar için görüşebilirsiniz.

Kova:
Sevdiğine sürpriz yaparak romantik ve spontane bir kısa seyahat organize edebilirsin. Hem hareketli hem de eğlenceli geçecek bugünde karşılıklı iletişim oldukça keyif verecek.

Balık:
İşinizde konsantre olduğunuz yaratıcı işler için maddi girişimlerinizi başlatabileceğiniz bir gün olacak. Parasal konularda yüksek cesaret ve özgüvenle aşırı riskler almaktan kaçınmalısınız.

Popüler Yayınlar