4 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün kendinizi enerjik ve aktif hissedebilirsiniz. Özellikle aşk, çocuklar ve yaratıcı işler ile ilgili hızlı hareket edebilirsiniz. Bu kişilerden destek alabilir; an'ın tadını çıkarabilirsiniz.

Boğa:
Ev ve aile ile ilgili konularda rahat ve huzurlu olacaksınız. Aile büyüklerinin desteği ile enerjinizi harcamak istediğiniz projelere yönlendirebilirsiniz.

İkizler:
Arkadaşlarınızla çıkacağınız kısa bir seyahat ya da eğlenceli bir eğitim romantik bir okazyona dönüşebilir. Yaratıcı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Tadını çıkarmalısınız.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili konularda cesur, atak ve enerjik hissedebilirsiniz. Gelirleriniz ile ilgili üstleriniz ile görüşebilir; istediğiniz onayı alabilirsiniz. Maddi anlamda olumlu bir gün. 

Aslan:
Romantik bir uzak seyahate çıkmak için harika bir gün. İdeallerinize doğru cesur adımlar atarken kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Eğlenceli ve hareketli bugünün tadını çıkartın.

Başak:
Yaratıcı projeleriniz üzerinde çalışırken gelir dışı kaynaklar konusunda risk almak için kendinize güveneceksiniz. Başvurularınızın daha kolay onaylanması söz konusu olabilir.

Terazi:
Arkadaş çevrenizle birlikte geçireceğiniz eğlenceli bir günün sonunda ikili ilişkilerde yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Romantik bir özel ilişkinin adımları atılıyor olabilir.

Akrep:
İş ile ilgili atmak istediğiniz yeni adımlara bir otorite figürünün desteği ile rahatlıkla ve özgüvenle girişebilirsiniz. Kendinizi cesur ve enerjik hissedeceksiniz. Motivasyonunuz yüksek.

Yay:
İdealleriniz doğrultusunda akademik ya da hukuki olarak alacağınız riskler için onay alabileceğiniz bir gün olacak. Uluslararası, yabancılarla ya da yaratıcı işlerde adrenalin ve eğlence Karışabilir.

Oğlak:
Aile ya da emlak işleri ile ilgili girişmek istediğiniz işler için cesur ve atak olacaksınız. Gelir dışı kaynaklarınızı iyi değerlendirebileceğiniz bir gün olacak.  Kredi vb onaylar için görüşebilirsiniz.

Kova:
Sevdiğine sürpriz yaparak romantik ve spontane bir kısa seyahat organize edebilirsin. Hem hareketli hem de eğlenceli geçecek bugünde karşılıklı iletişim oldukça keyif verecek.

Balık:
İşinizde konsantre olduğunuz yaratıcı işler için maddi girişimlerinizi başlatabileceğiniz bir gün olacak. Parasal konularda yüksek cesaret ve özgüvenle aşırı riskler almaktan kaçınmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem