5 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Deniz, güneş, kum, Çocuklar, tatil, eğlence ve romantizmin tadını çıkarmayı arzu ettiğiniz bugün de finansal sorumluluklarınız sebebiyle kendinize engellemiş hissedebilirsiniz.

Boğa:
Evde keyifli ve büyük gelişmelerin tadını çıkarmayı arzu ediyorsunuz. Eşinizin sorumluluklarınızı hatırlatması aranızda çatışmalara sebep olabilir. Aileye yeni birinin katılacağı haberini alabilirsiniz.

İkizler:
İşyerinde yada altında çalışanların sorumlulukları sebebiyle kısa seyahatler yada sosyal ortamlarda eğlenceden kısıtlandığını hissedebilirsin. Verimli çalışma yaratıcı sonuçlar çıkarabilir.

Yengeç:
Çocuklar, eğlence, tatil ya da yaratıcı projelerle ilgili ciddi bir yatırım için beklediğinden fazla harcama yapabilirsin. Bu zorunlu harcamalar sevdiğinle aranda çekişme yaratabilir.

Aslan:
Neşeli ve eğlenceli bir gün olsada ev ve aileyle ilgili sorumluluklar sebebiyle aile büyüklerinin engelleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Önemli Yatırımların tohumları da atılabilir.

Başak:
Yaratıcı işler için otorite figürleri ile somut adımlar atmak için çıktığınız yolda Çatışmalar yaşanabilir. Zorlukların sizi yıldırmasına izin vermeyin. Daha iyi koşullar ortaya çıkabilir.

Terazi:
Ekiplerin sorumluluğunu alarak daha fazla para kazanmak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Otorite figürleri ile harcamalar konusunda çatışmalardan kaçınılması gereken bir gün olacak.

Akrep:
Enerjik, eğlenceli, yaratıcı bir tatil günü geçirmek isteğiniz kariyer ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle engellendiğini hissedebilirsiniz. Ön plana Çıkma isteğinizi güçlü biri zorlaştırabilir.

Yay:
Hukuki, akademik ya da uluslararası bir konuda oldukça Şanslı ve idealler doğrultusunda hareket edebileceğiniz bir gün olacak. Bilinç altınızda ilerlemekten sizi neyin alıkoyduğunu değerlendirin.

Oğlak:
Sosyal çevrenizden otorite figürü kişilerle gelir dışı kaynak ve yatırımlar hakkında Anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve potansiyeliniz ile üstünüzde baskı hissedebilirsiniz.

Kova:
İkili ilişkilerde oldukça Şanslı, romantik, keyifli ve romantik bir gün sizi bekliyor. Kendinize güveniyorsunuz. Kariyeriniz ile ilgili güçlü bir kişi bu bir Ortaklık ise sorumluluklarınızı hatırlatabilir.

Balık:
İş yerinizde ve altınızda çalışanlar ile sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirebilir ya da organizasyonlara katılabilirsiniz. Hukuki ya da akademik sorumluluklar kendi içinde gerginlik yaratabilir.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova