5 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Deniz, güneş, kum, Çocuklar, tatil, eğlence ve romantizmin tadını çıkarmayı arzu ettiğiniz bugün de finansal sorumluluklarınız sebebiyle kendinize engellemiş hissedebilirsiniz.

Boğa:
Evde keyifli ve büyük gelişmelerin tadını çıkarmayı arzu ediyorsunuz. Eşinizin sorumluluklarınızı hatırlatması aranızda çatışmalara sebep olabilir. Aileye yeni birinin katılacağı haberini alabilirsiniz.

İkizler:
İşyerinde yada altında çalışanların sorumlulukları sebebiyle kısa seyahatler yada sosyal ortamlarda eğlenceden kısıtlandığını hissedebilirsin. Verimli çalışma yaratıcı sonuçlar çıkarabilir.

Yengeç:
Çocuklar, eğlence, tatil ya da yaratıcı projelerle ilgili ciddi bir yatırım için beklediğinden fazla harcama yapabilirsin. Bu zorunlu harcamalar sevdiğinle aranda çekişme yaratabilir.

Aslan:
Neşeli ve eğlenceli bir gün olsada ev ve aileyle ilgili sorumluluklar sebebiyle aile büyüklerinin engelleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Önemli Yatırımların tohumları da atılabilir.

Başak:
Yaratıcı işler için otorite figürleri ile somut adımlar atmak için çıktığınız yolda Çatışmalar yaşanabilir. Zorlukların sizi yıldırmasına izin vermeyin. Daha iyi koşullar ortaya çıkabilir.

Terazi:
Ekiplerin sorumluluğunu alarak daha fazla para kazanmak isteyebileceğiniz bir gün olabilir. Otorite figürleri ile harcamalar konusunda çatışmalardan kaçınılması gereken bir gün olacak.

Akrep:
Enerjik, eğlenceli, yaratıcı bir tatil günü geçirmek isteğiniz kariyer ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle engellendiğini hissedebilirsiniz. Ön plana Çıkma isteğinizi güçlü biri zorlaştırabilir.

Yay:
Hukuki, akademik ya da uluslararası bir konuda oldukça Şanslı ve idealler doğrultusunda hareket edebileceğiniz bir gün olacak. Bilinç altınızda ilerlemekten sizi neyin alıkoyduğunu değerlendirin.

Oğlak:
Sosyal çevrenizden otorite figürü kişilerle gelir dışı kaynak ve yatırımlar hakkında Anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yaratıcılığınız ve potansiyeliniz ile üstünüzde baskı hissedebilirsiniz.

Kova:
İkili ilişkilerde oldukça Şanslı, romantik, keyifli ve romantik bir gün sizi bekliyor. Kendinize güveniyorsunuz. Kariyeriniz ile ilgili güçlü bir kişi bu bir Ortaklık ise sorumluluklarınızı hatırlatabilir.

Balık:
İş yerinizde ve altınızda çalışanlar ile sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirebilir ya da organizasyonlara katılabilirsiniz. Hukuki ya da akademik sorumluluklar kendi içinde gerginlik yaratabilir.Aysegul Kuyumcu Turker

Popüler Yayınlar