6 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün ev ve aile ile birlikte ortak gelirleri kullanarak kendi konfor, eğlence ve lüks için harekete Geçmek isteyebilirsiniz. Aşırı riskler almaktan çekinmelisiniz. Çocuklar için yatırım yapılabilir.

Boğa:
Yeni ortaklıklar ile ilgili sözleşmeleri yapmak için harekete geçebilirsiniz. Eşinizle geleceğe Yönelik fikirlerinizi paylaşarak somut adımlar atabilirsiniz. Aile ile ilgili konularda sabit fikirli olmamalısınız.

İkizler:
Güzel fikirler, yaratıcı projeler için beyin fırtınaları yapabileceğiniz bir gün olacak. Aşırı fikirleriniz üstleriniz Tarafından engellenebilir ancak finansal olarak atacağınız adımlara onay alabilirsiniz.

Yengeç:
Kendi hedeflerinize Yönelik adımlar atarak ciddi riskler alabilirsiniz. Maddi konularda fikirleriniz oldukça yaratıcı ve kendinize güveniyorsunuz; Ancak aşırı risklerden kaçınmanız faydalı olacaktır.

Aslan:
Kendi lüks, eğlence ve yaratıcı projeleriniz için evinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinden aşırıya kaçmadığınız sürece fikirlerinize destek almanız söz konusu olabilir.

Başak:
Sosyal çevrenizden kişiler ile geleceğe Yönelik somut projelere adım atabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal organizasyonlara Katılmak için güzel bir gün sizi bekliyor olacak.

Terazi:
Benzer fikirleri ve görüşleri paylaştığınız kişilerle keyifli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir gün olacak. Aşırı harcamalardan kaçının. Kariyerinizde atacağınız somut adımlar olumlu finansal sonuçlar getirecek.

Akrep:
Hayatınızla ilgili sorumlulukla hareket ettiğiniz takdirde kariyerinizde fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir platformda yer alabilirsiniz. İdeallerinize doğru somut adımlar için motive olacaksınız.

Yay:
İdeallerinize ulaşmak için yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir hafta olacak. Hukuki, akademik ve uluslararası konularda gelişmeye açık olacaksınız. Gelir dışı kaynaklarınızla yeni girişimler yapmak isteyebilirsiniz.

Oğlak:
Sosyal çevrenizden otorite figürleri ile ortaklık girişimlerinde bulunmak için motive olacaksınız. Gelir dışı kaynaklarınızla yatırım yapmak için fikirlerinizde fazla özgüvenli bulunabilirsiniz.

Kova:
Özel ilişkiler konusunda şanslı ve kendinizi rahat anlatabildiğiniz bir gün olacak. Eski aşklarınızdan haberler alabilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek işlerde motive olacaksınız.

Balık:
İş ile ilgili sosyal organizasyonlara katılmak ve yeni bağlantılar kurmak için verimli bir gün olacak. Kibirden uzak geleceğe yönelik sağlam adımlar atmanız mümkün olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova