7 Ağustos Günlük Burç Yorumları

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Çocuklarla ilgili güzel bir haber, yaratıcı proje gelişimi ya da romantik bir teklif duyabilirsiniz. Sorumlulukların kısıtladığını düşünseniz de kendinize güvenerek fikirlerinizi aktarmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Eviniz ya da ailenizle ilgili evrak işlerinden güzel bir haber alabilir; emlak işlerinde olumlu adımlar atabilirsiniz. Ailenizin ya da evinizin büyüyeceği ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eğitim ve seyahatler ile ilgili kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz ve geleceğe yönelik sağlam, somut adımlar atacağınız bir gün sizi bekliyor. Önemli sözleşmeler de gündeme gelebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün istediğiniz, kendinize güvenerek ve keyifle kullanacağınız eşya, obje vb için alışverişe çıkabilirsiniz. Aşırı risklerden kaçınacağınız ve akıllı yatırımlara yöneleceğiniz bir gün olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yaratıcılık ve enerjinizle kendinizi ve fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bugünde cazibeniz ve özgüveniniz de yüksek olacak. İkili ilişkiler ve kişisel gelişim için somut adımlar atılabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinize yarattığınız ufak atölye ya da çalışma alanında tek başınıza fikirlerinizi toplayacağınız bir gün olacak. Sezgileriniz ve rüyalarınız size yol gösterebilir. Dinlenmeye de vakit ayırın.

Terazi: ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelmek; neşeli ve eğlenceli ortamlarda yeni arkadaşlar edinmek için harika bir gün olacak. Yardım kurumlarına maddi bağış yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili konularda güzel haberler alacağınız bir gün sizi bekliyor. Yaratıcı projelerde yer alabilir ve fikirlerinizi özgüvenle aktarabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamamanızda fayda var.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Uluslararası projelerde özel bir başarı elde edebilirsiniz. Hukuki konuların adil bir şekilde sonuçlandığı; akademik konularda kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatların ortaya çıktığı bir gün olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sigorta, miras, kredi vb gelir dışı kaynaklarınızla ilgili onay ya da güzel haberler alacağınız bir gün olacak. Geleceğe yönelik somut yatırımlar yapmaktan çekinmemeniz faydalı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İkili ilişkilerde kendinizi ve fikirlerinizi güvenle ortaya koyabileceğiniz ve karşınızdaki kişiye dürüstlüğünüzü gösterebileceğiniz bir gün. Ortaklıklar ile ilgili sözleşmeler gündeme gelebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş yerinizde hem yaratıcı hem de mantıklı proje fikirlerinizle etrafınızdakileri büyüleyeceksiniz. Yeteneklerinizi kendinize güvenerek gözler önüne sermenin tam zamanı olabilir.

 


Popüler Yayınlar