7 Ağustos Günlük Burç Yorumları

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Çocuklarla ilgili güzel bir haber, yaratıcı proje gelişimi ya da romantik bir teklif duyabilirsiniz. Sorumlulukların kısıtladığını düşünseniz de kendinize güvenerek fikirlerinizi aktarmalısınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Eviniz ya da ailenizle ilgili evrak işlerinden güzel bir haber alabilir; emlak işlerinde olumlu adımlar atabilirsiniz. Ailenizin ya da evinizin büyüyeceği ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eğitim ve seyahatler ile ilgili kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz ve geleceğe yönelik sağlam, somut adımlar atacağınız bir gün sizi bekliyor. Önemli sözleşmeler de gündeme gelebilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün istediğiniz, kendinize güvenerek ve keyifle kullanacağınız eşya, obje vb için alışverişe çıkabilirsiniz. Aşırı risklerden kaçınacağınız ve akıllı yatırımlara yöneleceğiniz bir gün olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Yaratıcılık ve enerjinizle kendinizi ve fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz bugünde cazibeniz ve özgüveniniz de yüksek olacak. İkili ilişkiler ve kişisel gelişim için somut adımlar atılabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinize yarattığınız ufak atölye ya da çalışma alanında tek başınıza fikirlerinizi toplayacağınız bir gün olacak. Sezgileriniz ve rüyalarınız size yol gösterebilir. Dinlenmeye de vakit ayırın.

Terazi: ( 24 Eylül – 23 Ekim)

Uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelmek; neşeli ve eğlenceli ortamlarda yeni arkadaşlar edinmek için harika bir gün olacak. Yardım kurumlarına maddi bağış yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili konularda güzel haberler alacağınız bir gün sizi bekliyor. Yaratıcı projelerde yer alabilir ve fikirlerinizi özgüvenle aktarabilirsiniz. Kendinizi kısıtlamamanızda fayda var.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Uluslararası projelerde özel bir başarı elde edebilirsiniz. Hukuki konuların adil bir şekilde sonuçlandığı; akademik konularda kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatların ortaya çıktığı bir gün olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sigorta, miras, kredi vb gelir dışı kaynaklarınızla ilgili onay ya da güzel haberler alacağınız bir gün olacak. Geleceğe yönelik somut yatırımlar yapmaktan çekinmemeniz faydalı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İkili ilişkilerde kendinizi ve fikirlerinizi güvenle ortaya koyabileceğiniz ve karşınızdaki kişiye dürüstlüğünüzü gösterebileceğiniz bir gün. Ortaklıklar ile ilgili sözleşmeler gündeme gelebilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş yerinizde hem yaratıcı hem de mantıklı proje fikirlerinizle etrafınızdakileri büyüleyeceksiniz. Yeteneklerinizi kendinize güvenerek gözler önüne sermenin tam zamanı olabilir.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova