9 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

24 Eylül’e kadar aşk ve eğlence hayatınıza renk geliyor. Çocuk, özel ilişkiler ve de yaratıcı projelerle ilgili bir çok gelişmenin olduğu bu dönemde motivasyonunuz an’ın tadını çıkarmak olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Önümüzdeki bir buçuk ay ev ve aileyle ilgili daha da hareketli geçecek. 24 Eylül’e kadar ile birlikte eğlenme, hayatın tadını çıkarmanın yanında emlak ve dekorasyon işleri de gündeme gelebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İletişim, eğitim, kısa seyahatler ve yakın akrabalar ile keyifli vakit, eğlenmek bir süredir gündeminizde. 24 Eylül’e kadar kendinizi fikirlerinizle ortaya koymak ve takdir görmek isteyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugünden 24 Eylül’e kadar gelirleriniz ile ilgili daha cesur daha özgüvenli davranabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak farklı bir kazanç modeli ile parlamanız söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gün sizin gününüz! Hayatınızda istediğiniz değişiklikler için gerekli özgüven, yaratıcılık, motivasyon ve cesareti kendinizde bulacaksınız. Hayatınızın her alanında fark edilmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Plan, program ve organizasyon sizin işiniz. 24 Eylül’e kadar olan süreçte hayatınızla ilgili yapmayı istediğiniz değişiklikler için inzivaya çekilerek yaratıcı planlar üzerinde çalışabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

24 Eylül’e kadar organizasyonlarda ve arkadaşlarınızla eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak için enerjik ve motive olacaksınız. Umut ve isteklerinize ulaşmak için cesur ve agresif olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerinizde 24 Eylül’e kadar gelişiminizi sağlamak üzere motive, agresif ve cesur olacağınız bir dönem başlıyor. Hem kendinize güvenecek hem de gerekli enerjiyi ortaya koyabileceksiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İdeallerinizin ve hayat felsefenizin arkasında duracak ve onlara ulaşmak için kendinize güvenle hareket edeceksiniz. 24 Eylül’e kadar fikirlerinizi savunmada da fazla agresif olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yaratıcı yatırım fikirlerinizi hayata geçirmek için sabırsız olabilirsiniz. 24 Eylül’e kadar yeni riskler almak ve farklı planlar yapmak için motive ve cesur olacaksınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

24 Eylül’e kadar özel ve iş ile ilgili ikili ilişkiler konuları gündemde olmaya devam edecek. Geçmişten gelen problemleri dürüstlüğünüzü ve benliğinizi ortaya koyarak çözebilme şansına sahipsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yaratıcılığı, iş ilişkilerindeki başarınızı ve üretkenliği ortaya koymanın tam zamanı. Fikirlerinize güvenerek 24 Eylül’e kadar motive adımlar atabilirsiniz. Yeni bir spor programına başlanabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova