9 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

24 Eylül’e kadar aşk ve eğlence hayatınıza renk geliyor. Çocuk, özel ilişkiler ve de yaratıcı projelerle ilgili bir çok gelişmenin olduğu bu dönemde motivasyonunuz an’ın tadını çıkarmak olacak.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Önümüzdeki bir buçuk ay ev ve aileyle ilgili daha da hareketli geçecek. 24 Eylül’e kadar ile birlikte eğlenme, hayatın tadını çıkarmanın yanında emlak ve dekorasyon işleri de gündeme gelebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İletişim, eğitim, kısa seyahatler ve yakın akrabalar ile keyifli vakit, eğlenmek bir süredir gündeminizde. 24 Eylül’e kadar kendinizi fikirlerinizle ortaya koymak ve takdir görmek isteyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugünden 24 Eylül’e kadar gelirleriniz ile ilgili daha cesur daha özgüvenli davranabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyarak farklı bir kazanç modeli ile parlamanız söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Gün sizin gününüz! Hayatınızda istediğiniz değişiklikler için gerekli özgüven, yaratıcılık, motivasyon ve cesareti kendinizde bulacaksınız. Hayatınızın her alanında fark edilmek isteyebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Plan, program ve organizasyon sizin işiniz. 24 Eylül’e kadar olan süreçte hayatınızla ilgili yapmayı istediğiniz değişiklikler için inzivaya çekilerek yaratıcı planlar üzerinde çalışabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

24 Eylül’e kadar organizasyonlarda ve arkadaşlarınızla eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak için enerjik ve motive olacaksınız. Umut ve isteklerinize ulaşmak için cesur ve agresif olabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyerinizde 24 Eylül’e kadar gelişiminizi sağlamak üzere motive, agresif ve cesur olacağınız bir dönem başlıyor. Hem kendinize güvenecek hem de gerekli enerjiyi ortaya koyabileceksiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İdeallerinizin ve hayat felsefenizin arkasında duracak ve onlara ulaşmak için kendinize güvenle hareket edeceksiniz. 24 Eylül’e kadar fikirlerinizi savunmada da fazla agresif olabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yaratıcı yatırım fikirlerinizi hayata geçirmek için sabırsız olabilirsiniz. 24 Eylül’e kadar yeni riskler almak ve farklı planlar yapmak için motive ve cesur olacaksınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

24 Eylül’e kadar özel ve iş ile ilgili ikili ilişkiler konuları gündemde olmaya devam edecek. Geçmişten gelen problemleri dürüstlüğünüzü ve benliğinizi ortaya koyarak çözebilme şansına sahipsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yaratıcılığı, iş ilişkilerindeki başarınızı ve üretkenliği ortaya koymanın tam zamanı. Fikirlerinize güvenerek 24 Eylül’e kadar motive adımlar atabilirsiniz. Yeni bir spor programına başlanabilir.


Popüler Yayınlar