10 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Haftanın en keyifli, eğlence ve kendi hayatımızın tadını çıkarmaya yönelik günü olabilir. Aşk, çocuklar, hobiler, romantizm ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde adrenalin tatlı gelebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ailenizle birlikte eğlenceli organizasyonlar yapmak için harika bir gün olabilir. Sevginizi rahatlıkla dile getirebilirsiniz. Enerjinizin yüksek olacağı bu akşamda sürprizlere hazırlıklı olun.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yakın çevre ve akrabalardan olumlu haberler alacağınız bir gün sizi bekliyor. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz sosyal ortamlara girebilir ya da sevdiğinizle romantik bir kaçamak yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Maddi konularda kendinizi güvende ve rahat hissetmek isteyeceğiniz bugünde mantıklı alışverişler yapmak isteyebilirsiniz. Lüks objeler satın almak için motive ve cesur olabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendinizi ifade etmenin önemli olacağı bugünde sevdiğinize karşı kelimelerinizi doğru kullandığınızı hissedebilirsiniz. Cazibeniz oldukça yüksek. Akşam sıra dışı felsefeler ilginizi çekebilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugünü kendi başınıza ve keyifli bir şekilde geçirmeyi arzu edebilirsiniz. Belirsiz maddi konuların aydınlanması söz konusu olabilir. Akşam ortak gelirlerle ilgili sıra dışı bir hareket olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İletişimin oldukça yoğun olacağı bugünde arkadaşlarınızla ve sosyal organizasyonlarda keyifli vakit geçirmek ve eğlencenizi ön planda tutmak isteyebilirsiniz. Romantik karşılaşmalar olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güne başlarken iş hayatınızda gizli kalan bilgileri açığa çıkarmak, kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Akşam hedefleriniz doğrultusunda hırslı olabilir ve tepkisel davranabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendinizi sosyal çevrenizden aldığınız bilgiler ile geliştirebileceğiniz bir gün olacak. Eğlenceniz ve keyfinizi düşünerek uzak ve romantik bir tatil planlayabilirsiniz. Sürprizlere açık bir akşam.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili fikirlerinizi başkaları ile paylaşarak yatırım kararları almak isteyeceğiniz bir gün olabilir. Ailenizle ortak gelirler konusunda tepkisel davranışlardan çekinmelisiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sevdiğinizle ideallerinizi ve hayat felsefenizi paylaşabileceğiniz; romantik bir gün geçirebilirsiniz. Birlikte sürpriz, hareketli ve romantik bir kısa seyahate çıkmak keyif verebilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş yerinizde yaratıcılığınızı ve bağlantılarınızı kullanarak yatırım fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. İşinize karşı cesaretiniz ve motivasyonunuz şaşırtıcı finansal sonuçlar çıkarabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova