11 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Eğlenmek, hobilerle uğraşmak, sevdiğiniz ya da çocuklarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonraya kadar maddi sorumluluklar engel oluşturabilir. Akşam günlük işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün evinizin tadını çıkarmak ve ailenizin desteği ve takdiri ile kendinizi rahat hissetmek isteyebilirsiniz. Ancak eşinizin sorumluluklarınızı hatırlatması baskılanmış hissettirebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kendi fikir ve bilgilerinizin anlatmak, paylaşmak arzusundasınız. Yazın son günlerinin tadını kısa kaçamaklarla yakalamak isteyebilirsiniz. İş yerinde bir otorite figürü engellenmiş hissettirebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Rahat ve keyfiniz için para harcamak ya da paranızı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak sevdiğinize ve çocuklarınıza karşı sorumluluklarınız kendinizi baskı altında hissetmenize sebep olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün kendinizi, duygularınızı ifade etmek oldukça önem taşıyabilir. Ancak ailevi sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Akşama doğru rahatlayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gizli kaldığını düşündüğünüz bazı bilgiler sebebi ile rahatlamanın engellendiğini hissedebilirsiniz. Akşamüstü saatlerinden itibaren kendi önceliklerinizi ön plana alarak hareket edebileceksiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlarla hayatın tadını çıkarmak istediğiniz ve kendi keyfinizi ön planda tutma arzusunda bir gün geçirebilirsiniz. Maddi sorumluluklar ön planda olacak. Akşam kendi içinize çekilebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ve toplumdaki statünüz sebebi ile takdir görmek ve alkışlanmak istediğiniz bugünde kendi kendinizi baskı altına sokabilirsiniz. Akşam saatlerine doğru arkadaşlarla rahatlayabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendi ideallerinizin ön planda olacağı; kendi mutluluğunuz için adımlar atmak isterken otorite figürleri baskı altında hissettirebilir. Akşama doğru kariyeriniz ile ilgili olumlu sonuçlar gelebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yatırım ya da ortak gelirlerde kendi değerlerinizi ön plana alma arzusundasınız. Sosyal çevreden bir otorite engellenmiş hissi yaratabilir. Akşam uzak bir seyahat- farklı felsefe vizyonunuzu açacak.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İkili ilişkilerde eğlence ve hayatın tadını çıkarmanın önemli olacağı bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar baskılanmış hissettirebilir. Akşama doğru maddi konular rahatlatabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İş yerinizde yaptığınız işler sebebi ile takdir görmeyi arzu ediyorsunuz. Ancak hukuki ya da akademik bir otorite figürü sebebiyle engellenmiş hissedebilirsiniz. Ortaklıklar için olumlu bir akşam.

Popüler Yayınlar