11 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Eğlenmek, hobilerle uğraşmak, sevdiğiniz ya da çocuklarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonraya kadar maddi sorumluluklar engel oluşturabilir. Akşam günlük işlerinize yoğunlaşabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Bugün evinizin tadını çıkarmak ve ailenizin desteği ve takdiri ile kendinizi rahat hissetmek isteyebilirsiniz. Ancak eşinizin sorumluluklarınızı hatırlatması baskılanmış hissettirebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Kendi fikir ve bilgilerinizin anlatmak, paylaşmak arzusundasınız. Yazın son günlerinin tadını kısa kaçamaklarla yakalamak isteyebilirsiniz. İş yerinde bir otorite figürü engellenmiş hissettirebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Rahat ve keyfiniz için para harcamak ya da paranızı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak sevdiğinize ve çocuklarınıza karşı sorumluluklarınız kendinizi baskı altında hissetmenize sebep olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün kendinizi, duygularınızı ifade etmek oldukça önem taşıyabilir. Ancak ailevi sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Akşama doğru rahatlayabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Gizli kaldığını düşündüğünüz bazı bilgiler sebebi ile rahatlamanın engellendiğini hissedebilirsiniz. Akşamüstü saatlerinden itibaren kendi önceliklerinizi ön plana alarak hareket edebileceksiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Arkadaşlarla hayatın tadını çıkarmak istediğiniz ve kendi keyfinizi ön planda tutma arzusunda bir gün geçirebilirsiniz. Maddi sorumluluklar ön planda olacak. Akşam kendi içinize çekilebilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kariyeriniz ve toplumdaki statünüz sebebi ile takdir görmek ve alkışlanmak istediğiniz bugünde kendi kendinizi baskı altına sokabilirsiniz. Akşam saatlerine doğru arkadaşlarla rahatlayabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendi ideallerinizin ön planda olacağı; kendi mutluluğunuz için adımlar atmak isterken otorite figürleri baskı altında hissettirebilir. Akşama doğru kariyeriniz ile ilgili olumlu sonuçlar gelebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yatırım ya da ortak gelirlerde kendi değerlerinizi ön plana alma arzusundasınız. Sosyal çevreden bir otorite engellenmiş hissi yaratabilir. Akşam uzak bir seyahat- farklı felsefe vizyonunuzu açacak.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
İkili ilişkilerde eğlence ve hayatın tadını çıkarmanın önemli olacağı bugünde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar baskılanmış hissettirebilir. Akşama doğru maddi konular rahatlatabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İş yerinizde yaptığınız işler sebebi ile takdir görmeyi arzu ediyorsunuz. Ancak hukuki ya da akademik bir otorite figürü sebebiyle engellenmiş hissedebilirsiniz. Ortaklıklar için olumlu bir akşam.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova