13 Eylül Günlük Burç Yorumları & Başak Burcunda Güneş Tutulması

Bugün Başak Burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Güneş Tutulmaları aslında korkulanın aksine duygularımızı ve egomuzu aynı anda tatmin edebileceğimiz alanları aydınlatarak yeni adımlar atmamızı sağlayan dönemlerdir. Başak Burcunun mükemmeliyetçi, üretken, saf, analitik, detaycı bakış açısını hayatımıza getirirken vicdanımızla hesaplaşmamıza sebep olabilir. Kendi yaralarımızı iyileştirirken başkalarına faydalı olabileceğimiz ya da başkalarını şifa olurken kendimizi iyileştirebileceğimiz bir dönem başlıyor. 
Hem sol hem sağ beynimizi dengeli kullanabilmenin ve bunu sadece kendimiz için değil değer verdiğimiz tüm birey ve oluşumlar için kullanmanın zamanı. Fikirlerimizde ısrarcı olmaktan kaçınmamız faydalı olacaktır. Zira Başak Burcu yöneticisi olan Merkür analitik düşünceyi tetiklerken bir yandan da geri gitmeye hazırlanıyor. Eski düşüncelerde tutukluk yaşamayalım...

Güneş Tutulmasının Ardından Başak Burcunun Vaad Ettiklerini Hayatımızı Geçirmek için Neler Yapabiliriz? 

1.Günlük rutinimizi ve yaşantımızı düzene sokmak. 
2. Egzersiz ve sağlıklı yaşam için adımlar atmak.
3. Sağlığımız ile ilgili yapılması gereken kontrol ve işlemlere başlamak.
4. Hizmet etmek... Kendiniz için, başkaları için, şifa için, yenilenmek için..
Sevgiyle, Huzurla Kalmanız dileğiyle, 

Ayşegül Kuyumcu Türker

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile iş yaşamında ve günlük hayatınızda yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Sağlıkla İlgili kafanızı kurcalayan belirsiz konular aydınlanbilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcılık, aşk, romantizm ve kendinizi ifade etmek bugün gerçekleşecek Güneş Tutulması ile önem kazanıyor. Sevdiğiniz ya da eşinizle geleceğe yönelik çocuk planları yapabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ailenizle ilişkilerde ve evinizle ilgili yeni adımlar atmak için önümüzdeki aylarda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Güneş tutulması kariyer ve ev yaşantınızı dengelemek için vicdanınızla baş başa kalmanıza sebep olur. 
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile kısa ve uzun seyahatler, seminer ya da akademik adımlar arasında kendi içinizde hesaplaşma yaşayarak yeni adımlar atabilirsiniz. 
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile gelir kaynaklarınızı iyi değerlendirmek ve bir düzene sokmak için harekete geçebilirsiniz. Ortak gelirler ile ilgili daha vicdanlı olacaksınız. 
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Burcunuzda gerçekleşen Güneş Tutulması önümüzdeki aylarda ikili ilişkiler ve kendi gelişiminiz için daha detaylı, mükemmeliyetçi adımlar atacağınızı belirtiyor. Vicdanınızın sesini dinleyeceksiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendi içinizde fedakarlıklar, bırakma ve hoş görü ile hareket etmeninin muhasebesini yapacağınız bir dönem başlıyor. Güneş Tutulması ile kendi başınıza yeni projelere başlayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizde duygularınızı ve egonuzu aynı anda besleyecek görevler alabilirsiniz. Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması eğlence ve sorumluluk arasında denge kurmanızı sağlayabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması kariyeriniz ile ilgili verimlilik, mükemmeliyetçilik ve detaycılığın önemli olduğu bir döneme girdiğini gösteriyor. Aile yaşantınızla denge kurmalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Uluslararası ya da akademik arenada yeni adımlar atarak hedeflerinize doğru adım adım ilerleme fırsatı bulabilirsiniz. Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile günlük küçük işleri yapmak konusunda vicdanınızla baş başa kalabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelirleriniz ile ilgili kendinizde eksik gördüğünüz bir alanı kapatmanızı sağlayacak gelir dışı bir proje üzerinde çalışmanız mümkün. Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması ile gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yenilikler olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerinizde yeni adımlar atmak isteyebilirsiniz. Başak Burcunda gerçekleşen Güneş Tutulması kişisel olarak ilişkilerinizde vicdan ve merhameti ön plana çıkarmanızı sağlayabilir. Mükemmeliyetçilik ile vicdanınız arasında dengeli olabilmeyi denemelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova