14 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinde işiniz ile ilgili finansal konularda somut kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonra ikili ilişkilerde ve ortaklıklar da ileriye yönelik adımlar atmak rahat olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İkili ilişkilerinizde çocuk ya da yaratıcı çözümler ile ilgili somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren işinize ilgili bağlantılar  kurmanız kolay ve rahat olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Aile ve evinizle ilgili günlük işlerinizde otorite figürlerinden destek alarak rahatlıkla işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çocuklarla ve romantik ilişkilerinizde dengeyi yakalama fırsatı bulabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İşinizle ya da çocuklarınızla ilgili geleceğe yönelik yazılı bir evrak işini hallederek güne başlayabilirsiniz. Gün boyunca aile içi ilişkilerde denge ve harmoniyi yakalamayı arzu edebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Emlak ya da ailenizin diğer maddi işleri ile ilgili somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden sonra işiniz ile ilgili yeni bağlantılar kurulabilir. Sosyal organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu sabah Otorite figürlerinden, kendinizi rahatlıkla ifade ederek, destek alabilirsiniz. Ayrıca gün boyunca sanat, estetik vb konularda alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi konularda istekleriniz doğrultusunda somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren kendinizi rahatlıkla ifade ederek akışında bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal çevrenizden yardıma ihtiyacı olan birine bilgi sahibi olduğunuz bir konuda destek olarak güne başlayabilirsiniz. Sonrasında sanatsal ya da yaratıcı projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sabah saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili detaylı çalışmalarınızın bir otorite figürü tarafından onaylandığı haberini alabilirsiniz. Sonrasında sosyal ortamlarda kadersel karşılaşmalar yaşanabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İdeallerinize ulaşmak için sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili Size yol açabilecek kişilerle tanışabileceğiniz ortamlara girmeniz faydalı olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyeriniz ile ilgili finansal bir destek olayının haberini alarak güne başlayabilirsiniz. Sonrasında uluslararası ilişkiler, hukuki ve akademik konular açısından rahat bir gün olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili hukuki veya yabancı bir kaynaktan onay alabilirsiniz. Gün boyunca ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kadersel olaylar yaşanabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem