14 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinde işiniz ile ilgili finansal konularda somut kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonra ikili ilişkilerde ve ortaklıklar da ileriye yönelik adımlar atmak rahat olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İkili ilişkilerinizde çocuk ya da yaratıcı çözümler ile ilgili somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren işinize ilgili bağlantılar  kurmanız kolay ve rahat olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Aile ve evinizle ilgili günlük işlerinizde otorite figürlerinden destek alarak rahatlıkla işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Çocuklarla ve romantik ilişkilerinizde dengeyi yakalama fırsatı bulabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İşinizle ya da çocuklarınızla ilgili geleceğe yönelik yazılı bir evrak işini hallederek güne başlayabilirsiniz. Gün boyunca aile içi ilişkilerde denge ve harmoniyi yakalamayı arzu edebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Emlak ya da ailenizin diğer maddi işleri ile ilgili somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden sonra işiniz ile ilgili yeni bağlantılar kurulabilir. Sosyal organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bu sabah Otorite figürlerinden, kendinizi rahatlıkla ifade ederek, destek alabilirsiniz. Ayrıca gün boyunca sanat, estetik vb konularda alışveriş yapmak isteyebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi konularda istekleriniz doğrultusunda somut adımlar atabileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden itibaren kendinizi rahatlıkla ifade ederek akışında bir gün geçirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal çevrenizden yardıma ihtiyacı olan birine bilgi sahibi olduğunuz bir konuda destek olarak güne başlayabilirsiniz. Sonrasında sanatsal ya da yaratıcı projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sabah saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili detaylı çalışmalarınızın bir otorite figürü tarafından onaylandığı haberini alabilirsiniz. Sonrasında sosyal ortamlarda kadersel karşılaşmalar yaşanabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

İdeallerinize ulaşmak için sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili Size yol açabilecek kişilerle tanışabileceğiniz ortamlara girmeniz faydalı olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyeriniz ile ilgili finansal bir destek olayının haberini alarak güne başlayabilirsiniz. Sonrasında uluslararası ilişkiler, hukuki ve akademik konular açısından rahat bir gün olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili hukuki veya yabancı bir kaynaktan onay alabilirsiniz. Gün boyunca ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kadersel olaylar yaşanabilir.

Popüler Yayınlar