15 Eylül Günlük Burç Yorumları

Ay Terazi'de denge ve uyum arayışında... Sabah ve akşam gökyüzünün ağır topları Pluto ve Uranüs ile sert açılara girerek otorite figürleri ile çatışmalar ve beklenmedik olayların rahatsızlığını hissettirecek.. Öğle öncesinden akşama kadar ikili ilişkilerde iletişim ve sevgi ile aradığımız dengeyi yakalayabileceğiz.

İlişkilerimizde dengeyi yakalamakta neden zorlanıyoruz? Belki de bugünün sorusu budur...

Sevgilerimle, 

Ayşegül Kuyumcu TürkerKoç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün ilişkilerde denge ve huzur arayışı ön planda olacak. Sabah kariyerinizle ilgili otorite figürleri ile çatışmaktan kaçınmalısınız. Öğlen işle ilgili fikirlerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sabah hukuki ve akademik otorite figürleri ile gerginlikler ortaya çıkabilir. Akşama kadar işiniz ile ilgili yazılı ve sözlü işlerinizi halletmek ve yeni bağlantılar kurmak için kullanabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken maddi riskler ile ilgili güçlü kişilerle çatışabilirsiniz. Yaratıcı işleriniz ve çocuklarla konuşmak istedikleriniz için öğle saatlerini değerlendirebilirsiniz. Aşırı risklere dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Aile içi ilişkilerin önemli olacağı bir gün sizi bekliyor. Eşinizle güç çatışmalarından sabah saatlerinde uzak durmalısınız. Öğlen ailenizle konuşabilirsiniz. Akşam beklenmedik sürprizler olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde otorite figürleri ile ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir sabah olacak. Yazılı ve sözlü iletişim için öğle saatleri oldukça verimli olacak. Akşam şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Maddi konularda düşüncelerinizi paylaşmak ve onay almak için öğle saatlerini değerlendirmelisiniz. Sabah güçlü kişilerle zorlanabilir akşam ani koşul değişiklikleri ile karşılaşabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Aile büyükleri ile güç çekişmelerinden kaçınmanız gereken bir sabah olacak. Öğle saatlerinde kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Ancak akşam ikili ilişkilerde ani koşullar zorlayabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İletişimde ve kısa seyahatlerde dikkatli olmanız gereken bir sabah sizi bekliyor. Öğleden itibaren yaratıcı projeler için fikir üretebilirsiniz. Akşam iş ile ilgili ani konular can sıkabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Arkadaş ilişkilerinizde denge ve huzurun ön planda olacağı bir gün. Değerlerle ilgili tartışmalar zorlayabilir. Öğle saatlerinde benzer fikirleri paylaştığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyer ilişkilerinde denge ve uyumun ön planda olacağı bu sabah güç çatışmalarından kaçınmalısınız. Beyin fırtınaları için öğle saatleri verimli olacak. Akşam aile ile ilgili sürprizler can sıkıcı olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hukuki, akademik ve seyahatlerle ilgili otorite figürlerini zorlamamalısınız. İdealler ve hayat felsefenizi paylaşmak için öğle saatlerini değerlendirmelisiniz. Akşam ani seyahatler ortaya çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kredi, sigorta, miras vb ilgili işler sosyal çevrenizden biri ile zıtlaşmanız sonucu aksayabilir. Yazılı işler için öğle saatlerini kullanmalısınız. Akşam beklenmedik maddi haberler alabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova