16 Eylül Günlük Burç Yorumları & Merkür Retrosu Etkileri

17 Eylül- 10 Ekim tarihleri arasında Merkür, iletişim ve bilgi gezegeni, Terazi yani ilişkilerde denge ve uyumu arayan burçta geri harekette olacak! 
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
17 Eylül - 10 Ekim arasında geri harekette olacak Merkür sebebi ile ikili ilişkilerinizde tamamlanması gereken evrak işlerini yapamayabilirsiniz. Bugün bunlara vakit ayırmak faydalı olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinde çalışanlar arası ya da müşterilerle yapılacak görüşme ve yazışmaları programlayacağınız bir gün olacak. 17 Eylül-10 Ekim arasında geri harekette olacak Merkür aksaklıklara sebep olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yaratıcı bir proje,çocukların eğitimi ya da sevdiğinizle ilişkiniz hakkında konuşmak istediklerinizi ele almanız faydalı olabilir. 17 Eylül-10 Ekim arası Merkür geri hareketi aksaklıklar yaratabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evinizle ilgili yapacağınız kontrat, alım satım vb için resmi görüşmeleri planlamalı ya da ailenizle konuşmalısınız. Aksi takdirde Merkür geri hareketi4444 sebebi ile 10 Ekim’den sonraya ertelenebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Her türlü kısa seyahat, eğitim, seminer ya da sözleşme-anlaşma vb ile ilgili elinizdeki işleri bugün tamamlamanız faydalı olur. Merkür’ün geri hareketi 17 Eylül-10 Ekim arası bu işleri yavaşlatabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
17 Eylül-10 Ekim arası Merkür gerihareketi sebebiyle parasal aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Ödenmemiş fatura ya da ödenmeyen borçlar olabilir. Alacak verecek işlerinizi sıkı takibe almalısınız.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi ifade etmekten keyif alıyorsunuz. Özellikle ikili ilişkilerde konuşmak, anlaşmak için vaz geçilmeziniz. Merkür’ün geri hareketi 17 Eylül-10 Ekim arası yanlış anlaşılmalara sebep olabilir, dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Zihninizde bir çok konu var. Bunları yaratıcı projelere dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak Merkür’ün geri hareketi 17 Eylül-10 Ekim arası geçmişten gelen gizli konuları açığa çıkararak zorlayabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal yay burçları için hem pozitif hem negatif bir dönem başlıyor. Merkür’ün geri hareketi 17 Eylül-10 Ekim arası arkadaşlarla programlarda aksaklık veya eski dostlarla buluşma fırsatı yaratabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyerinizde verilen sözleri not etmeniz gereken, eski kontaklarla görüşeceğiniz ya da teknolojik aksaklıklarla karşılaşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür geri hareketi 10 Ekim ‘de bitiyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
17 Eylül-10 Ekim arası geri hareketteolacak Merkür sebebi ile yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri ya da teknolojik aksaklıklar yaşanabilir. Uzun seyahat, hukuki ve akademik konulara dikkat.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelir dışı kaynaklarınız ve ailenizle ortak gelirler hakkında hayal kırıklıkları ve aksaklıklar yaşamamak için bugünden önleminizi alın. 17 Eylül-10 Ekim arası geri harekette olacak Merkür aksaklık yaratabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova