16 Eylül Günlük Burç Yorumları & Merkür Retrosu Etkileri

17 Eylül- 10 Ekim tarihleri arasında Merkür, iletişim ve bilgi gezegeni, Terazi yani ilişkilerde denge ve uyumu arayan burçta geri harekette olacak! 
Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
17 Eylül - 10 Ekim arasında geri harekette olacak Merkür sebebi ile ikili ilişkilerinizde tamamlanması gereken evrak işlerini yapamayabilirsiniz. Bugün bunlara vakit ayırmak faydalı olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinde çalışanlar arası ya da müşterilerle yapılacak görüşme ve yazışmaları programlayacağınız bir gün olacak. 17 Eylül-10 Ekim arasında geri harekette olacak Merkür aksaklıklara sebep olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yaratıcı bir proje,çocukların eğitimi ya da sevdiğinizle ilişkiniz hakkında konuşmak istediklerinizi ele almanız faydalı olabilir. 17 Eylül-10 Ekim arası Merkür geri hareketi aksaklıklar yaratabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evinizle ilgili yapacağınız kontrat, alım satım vb için resmi görüşmeleri planlamalı ya da ailenizle konuşmalısınız. Aksi takdirde Merkür geri hareketi4444 sebebi ile 10 Ekim’den sonraya ertelenebilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Her türlü kısa seyahat, eğitim, seminer ya da sözleşme-anlaşma vb ile ilgili elinizdeki işleri bugün tamamlamanız faydalı olur. Merkür’ün geri hareketi 17 Eylül-10 Ekim arası bu işleri yavaşlatabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
17 Eylül-10 Ekim arası Merkür gerihareketi sebebiyle parasal aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Ödenmemiş fatura ya da ödenmeyen borçlar olabilir. Alacak verecek işlerinizi sıkı takibe almalısınız.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi ifade etmekten keyif alıyorsunuz. Özellikle ikili ilişkilerde konuşmak, anlaşmak için vaz geçilmeziniz. Merkür’ün geri hareketi 17 Eylül-10 Ekim arası yanlış anlaşılmalara sebep olabilir, dikkat.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Zihninizde bir çok konu var. Bunları yaratıcı projelere dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak Merkür’ün geri hareketi 17 Eylül-10 Ekim arası geçmişten gelen gizli konuları açığa çıkararak zorlayabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal yay burçları için hem pozitif hem negatif bir dönem başlıyor. Merkür’ün geri hareketi 17 Eylül-10 Ekim arası arkadaşlarla programlarda aksaklık veya eski dostlarla buluşma fırsatı yaratabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyerinizde verilen sözleri not etmeniz gereken, eski kontaklarla görüşeceğiniz ya da teknolojik aksaklıklarla karşılaşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Merkür geri hareketi 10 Ekim ‘de bitiyor.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
17 Eylül-10 Ekim arası geri hareketteolacak Merkür sebebi ile yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri ya da teknolojik aksaklıklar yaşanabilir. Uzun seyahat, hukuki ve akademik konulara dikkat.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelir dışı kaynaklarınız ve ailenizle ortak gelirler hakkında hayal kırıklıkları ve aksaklıklar yaşamamak için bugünden önleminizi alın. 17 Eylül-10 Ekim arası geri harekette olacak Merkür aksaklık yaratabilir.


Popüler Yayınlar