17 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
İşle ilgili aşırı idealist ya da hayalperest davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendinizi işinize adayabilir ve hizmet etmek için kendinizden ödün verebilirsiniz. Gerçekliğinizi kaybetmemelisiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcılık, kendinizi ifade etme, çocuklar ve aşk... Gerçeklikten öte bir dünya istiyorsunuz. Mükemmel, inandığınız gibi bir ilişki olabilir. Ya da çocuklarınızın gelişimi için kendinizi adayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aile yaşantısı ve kariyer ile ilgili idealleriniz ve hayalleriniz var. Mükemmeliyetçiliğiniz de cabası… Hem hizmet etmek hem de adanmışlığın dönüşünü görmek istiyorsunuz. Belirsizlik zorlayıcı olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Seyahatler ve iletişimde belirsizliğin sizi zorladığını hissedebilirsiniz. Bir yanda inançlarınız bir yanda hayalleriniz ancak yaşamın gerçeklerinde belediğiniz cevapları alamayabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendi gelir ya da gelir dışı kaynaklarınızla yapmak istedikleriniz konusunda aşırı idealist ya da hayalci olabilirsiniz. Sizi zorlayan belirsizlik olabilir. Bir süre analitik verilere güvenmelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendi yapabileceğiniz işlerde sınırlarınızı biliyor olabilirsiniz. Ancak eş ya da ortağınızın da ilişkinizde aynı özveri ve hizmet anlayışı ile davranmasını beklemeniz ilişkinizi zorlayabilir. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bilinçaltınızda yaratıcı gücünüz oldukça yüksek. Manevi inançlarınıza bağlısınız. Yardıma ihtiyacı olan kişi ya da kurumlara hizmet etmek isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi feda etmemelisiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda ve çocuklarla ilgili konularda kendinizi feda edercesine hizmet etmeye kaptırmanız olası. Yaratıcılığınızı kullanarak idealist tavrı bir süre ertelemeniz faydalı olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aileniz için işinizi mi? Yoksa iş için ailenizi mi feda etmelisiniz? Hangisine hizmet etmek istiyorsunuz? İdealist yanınız kariyer ibresini gösterse de belirsizlik arada kalmanıza sebep olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdeallerinize ve inançlarınıza aşırı bağlı olabilirsiniz. Kendinizi idealleriniz doğrultusunda hukuki ve akademik faaliyetlerin hizmetlerine arayabilirsiniz. Benliğinizi yok saymayın.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Finansal durumunuzla ilgili belirsizlik yorucu olabilir. Maddi konularda kendi durumunuzu netleştirmek için çaba sarf ettikçe belirsizliğe sürüklenebilirsiniz. Bir kaç gün işleri oluruna bırakmalısınız.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendi isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakıp başkalarının hayrına çalışmak; özellikle en yakınlarınıza hizmet etmek isteyebilirsiniz. 
Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova