17 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan) 
İşle ilgili aşırı idealist ya da hayalperest davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendinizi işinize adayabilir ve hizmet etmek için kendinizden ödün verebilirsiniz. Gerçekliğinizi kaybetmemelisiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yaratıcılık, kendinizi ifade etme, çocuklar ve aşk... Gerçeklikten öte bir dünya istiyorsunuz. Mükemmel, inandığınız gibi bir ilişki olabilir. Ya da çocuklarınızın gelişimi için kendinizi adayabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aile yaşantısı ve kariyer ile ilgili idealleriniz ve hayalleriniz var. Mükemmeliyetçiliğiniz de cabası… Hem hizmet etmek hem de adanmışlığın dönüşünü görmek istiyorsunuz. Belirsizlik zorlayıcı olabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Seyahatler ve iletişimde belirsizliğin sizi zorladığını hissedebilirsiniz. Bir yanda inançlarınız bir yanda hayalleriniz ancak yaşamın gerçeklerinde belediğiniz cevapları alamayabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kendi gelir ya da gelir dışı kaynaklarınızla yapmak istedikleriniz konusunda aşırı idealist ya da hayalci olabilirsiniz. Sizi zorlayan belirsizlik olabilir. Bir süre analitik verilere güvenmelisiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Kendi yapabileceğiniz işlerde sınırlarınızı biliyor olabilirsiniz. Ancak eş ya da ortağınızın da ilişkinizde aynı özveri ve hizmet anlayışı ile davranmasını beklemeniz ilişkinizi zorlayabilir. 
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Bilinçaltınızda yaratıcı gücünüz oldukça yüksek. Manevi inançlarınıza bağlısınız. Yardıma ihtiyacı olan kişi ya da kurumlara hizmet etmek isteyebilirsiniz. Ancak kendinizi feda etmemelisiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda ve çocuklarla ilgili konularda kendinizi feda edercesine hizmet etmeye kaptırmanız olası. Yaratıcılığınızı kullanarak idealist tavrı bir süre ertelemeniz faydalı olabilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Aileniz için işinizi mi? Yoksa iş için ailenizi mi feda etmelisiniz? Hangisine hizmet etmek istiyorsunuz? İdealist yanınız kariyer ibresini gösterse de belirsizlik arada kalmanıza sebep olabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdeallerinize ve inançlarınıza aşırı bağlı olabilirsiniz. Kendinizi idealleriniz doğrultusunda hukuki ve akademik faaliyetlerin hizmetlerine arayabilirsiniz. Benliğinizi yok saymayın.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Finansal durumunuzla ilgili belirsizlik yorucu olabilir. Maddi konularda kendi durumunuzu netleştirmek için çaba sarf ettikçe belirsizliğe sürüklenebilirsiniz. Bir kaç gün işleri oluruna bırakmalısınız.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Kendi isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı bir kenara bırakıp başkalarının hayrına çalışmak; özellikle en yakınlarınıza hizmet etmek isteyebilirsiniz. 
Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Ay Düğümleri Burç Değiştiriyor - İkizler Yay- Kaderin Mantığı

11 Ocak Astrolojik Gündem