18 Eylül Günlük Burç Yorumları & Satürn Yay Burcu Geçişi

Satürn Yeniden Yay Burcunda! 2017 Aralık sonuna kadar bu burçta kalarak bize bu burcun getirdiklerini öğretmeye çalışacak ve bu alanlarda olgunlaşmamız için olanak sağlayacak. 
Yay Burcu neşeli, olumlu, hayatın iyi yönlerini ön plana çıkarmaya çalışan ve büyük resmi görmek isteyendir. İdealist, gelişme ve genişleme meraklısıdır. Bu sebeple hak, hukuk, adalet, akademik ve hukuki konular Yay Burcu ile temsil edilir. 

Karma'nın Lord'u, Büyük Öğretmen Satürn ise ayaklarımızı yere sıkı basmayı ve kök salmayı öğretendir. Olgunlaşmanın yol göstericisi, sınavlarımızı bize oluşturandır.

 Bu süreçte yeni felsefelere, eğitimlere ya da eğlenceli uzak seyahatlere hemen kanıp her şeye atlamak yerine daha derin, daha ince öğrenmeye odaklı hareket edeceğiz. Yeni akademik programlar ya da tamamlanması gereken sınavlar gündeme gelebilir.
Bilginin Gücü!
Bu dönemde hayatınızın hangi alanında olursa olsun bilginizle bu dünyada bir şeyler inşa etmek isteyebilirsiniz. 
Satürn ile Olgunlaşma:
Evet Satürn ile ilgili toz pembe yazılar yazmak mümkün olmayabilir. Ama yukarıda okuduklarınız da kulağa o kadar kötü gelmiyor değil mi? Çünkü her sınavın ödüllerini kat be kat fazlasıyla veriyor Satürn. Hayatınızın dokunduğu alanında öğrenmeyi size zorla, baskıyla, engellenmişlik hissi ile ya da bir öğretmen edasıyla çalıştırmaya geliyor Satürn. Çünkü sınavı verdiğinizde ödülleri büyük olacak. 
Bu sürenin bir olgunlaşma ve sağlamlaşma süreci olduğunu bilerek keyifle ve öğrenme odaklı geçirmeniz dileğiyle...

Sevgilerimle, 
Ayşegül Kuyumcu TürkerKoç: (21 Mart- 20 Nisan)
Satürn’ün Yay Burcuna geçişi ile önümüzdeki iki yıl boyunca idealleriniz doğrultusunda somut adımlar atma ve hayatınızı inşa etme fırsatı bulabilirsiniz. Engel ve sorumluluk bir arada gelecek. Yeni bir yüksek öğrenim fırsatı yakalamanız, yurt dışında yaşamak istemeniz de olası. Hukuki alanlarda çözüm süreci oldukça uzun sürebilir. 
Odak Alanlar: Akademik, hukuki, medya, uluslararası konular
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Önümüzdeki yaklaşık iki yıl boyunca Yay burcunda seyahat edecek olan Satürn korkularınızın üzerine gitmenizi ve ortak gelirler ile ilgili geleceğe yönelik somut adımlar atmanızı sağlayacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İş yerinde sorumluluklar sebebiyle baskı hissi sona eriyor. İkili ilişkilerde daha ciddi ve sorumlulukla hareket etmek isteyebilirsiniz. Satürn iki yıl boyunca Yay Burcunda size destek verecek.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Günlük hayatınızı düzene sokmanın ve iş yerinde sorumluluklar almanın zamanı geldi. Satürn’ün Yay Burcuna geçişi ile önümüzdeki iki yıl boyunca ekipleri düzenlemenin yollarını arayabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Satürn’ün önümüzdeki iki yıl boyunca Yay Burcunda seyri ile hayatınızın eğlence alanında sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, bir hobinizi işe çevirmek söz konusu olabilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Önümüzdeki yaklaşık iki yıl boyunca Yay burcunda seyahat edecek olan Satürn ev ve aile ile ilgili konularda sorumluluk alarak kök salmanıza olanak sağlayabilir. Evlenebilir ya da ev alabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi ifade etmek ile ilgili sorumluluk alabilirsiniz. Önümüzdeki iki yıl boyunca Yay burcunda seyahat edecek olan Satürn yakın akrabalar ile ilgili korkularınızla yüzleşmenizi sağlayabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Kendinizi güvende hissetmek ve gelirlerinizle geleceğe yönelik adım atmak için güzel bir süreç başlıyor. Satürn’ün önümüzdeki iki yıl boyunca Yay Burcunda seyri ile maddi yatırımlar yapabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kendi hayatınızda büyük değişimlere adım atabilirsiniz. Satürn’ün burcunuzda yaklaşık iki yıllık seyri boyunca kendi kimliğiniz ve dış görünüşünüze yönelik sorumluluklar alabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Önümüzdeki yaklaşık iki yıl boyunca Yay burcunda seyahat edecek olan Satürn hayatınızla ilgili ne yapmak istediğinizi değerlendirmenizi sağlayacak. Kendi kendinizi kısıtlamamalısınız.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Hayallerinizi somutlaştırmak ya da sosyal organizasyonlarda sorumluluklar alabileceğiniz bir dönem başlıyor. Satürn’ün Yay burcunda seyahati ile sosyal çevrenizi de sağlamlaştırabilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Kariyeriniz ile ilgili önemli bir döneme giriyorsunuz. Önümüzdeki yaklaşık iki yıl boyunca Yay burcunda seyahat edecek olan Satürn daha fazla sorumluluk almanızı sağlayacak.Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova