19 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah itibariyle iyimser, enerjik ve dışa dönük hissederken somut adımlar atmak için kendinizi otorite figürleri tarafından baskı altında hissedebilirsiniz. Öğleden sonra duygusal anlamda karışık hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili iyimser ve gelişime yönelik somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Otorite figürleri baskı altında hissettirebilir. Yaratıcı işlere vakit ayırmanız faydalı olacaktır.  

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişkilerinizde özgürlüğünüze düşkün ve dışa dönük olmayı arzu edebilirsiniz. Sorumluluklarınız sebebiyle baskı altında hissedebilirsiniz. Aile odaklı abartılı duygusal dramalara dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günlük işlerinizle ilgili iyimser ve özgür olmayı arzu ettiğiniz bir sabah olacak. Sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Yazılı sözlü iletişim ve evraklarda karmaşaya dikkat.   

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğinizle eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklar baskı altında hissettirebilir. Keyif için aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eviniz ve ailenizle ilgili enerjik, neşeli ve iyimser bir güne uyanabilirsiniz. Sorumluluklarınız baskı altında hissettirebilir. İkili ilişkilerde belirsizlik ve karmaşa yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Yakın akrabalarınızla bir araya gelmek keyifli programlar yapmak isteyebilirsiniz. İş ile ilgili önemli haberler engel oluşturabilir. İş yerinizde belirsizlik kafa karıştırabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yaratıcılığınızı kullanmanız gereken bir gün olacak. Maddi konularda rahat ve iyimser olmak isterken sabah sorumluluklarınız baskı hissettirebilir. Keyif için aşırı harcamalara dikkat. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde kendi gelişiminize yoğunlaşmayı arzu edebilirsiniz. Sorumluluklarınız engel oluşturabilir. Aile içi belirsizlikler kafa karıştırabilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.  Bilinç altınızda sorumluluklar baskı hissettirebilir. Seyahatler, iletişim ve hukuki konularda karmaşıklık yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarınızla eğlenmek, neşeli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizden bir güç figürü baskı hissettirebilir. Aşırı harcamalardan uzak durmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kariyeriniz ile ilgili konularda gelişime açık ve iyimser hisleriniz bir otorite figürü tarafından engellenmiş hissetirilebilir. Aşırı duygulara kendinizi kaptırmamalısınız.  

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova