19 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Sabah itibariyle iyimser, enerjik ve dışa dönük hissederken somut adımlar atmak için kendinizi otorite figürleri tarafından baskı altında hissedebilirsiniz. Öğleden sonra duygusal anlamda karışık hissedebilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili iyimser ve gelişime yönelik somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Otorite figürleri baskı altında hissettirebilir. Yaratıcı işlere vakit ayırmanız faydalı olacaktır.  

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İkili ilişkilerinizde özgürlüğünüze düşkün ve dışa dönük olmayı arzu edebilirsiniz. Sorumluluklarınız sebebiyle baskı altında hissedebilirsiniz. Aile odaklı abartılı duygusal dramalara dikkat.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günlük işlerinizle ilgili iyimser ve özgür olmayı arzu ettiğiniz bir sabah olacak. Sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Yazılı sözlü iletişim ve evraklarda karmaşaya dikkat.   

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevdiğinizle eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklar baskı altında hissettirebilir. Keyif için aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Eviniz ve ailenizle ilgili enerjik, neşeli ve iyimser bir güne uyanabilirsiniz. Sorumluluklarınız baskı altında hissettirebilir. İkili ilişkilerde belirsizlik ve karmaşa yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Yakın akrabalarınızla bir araya gelmek keyifli programlar yapmak isteyebilirsiniz. İş ile ilgili önemli haberler engel oluşturabilir. İş yerinizde belirsizlik kafa karıştırabilir. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Yaratıcılığınızı kullanmanız gereken bir gün olacak. Maddi konularda rahat ve iyimser olmak isterken sabah sorumluluklarınız baskı hissettirebilir. Keyif için aşırı harcamalara dikkat. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bugünde kendi gelişiminize yoğunlaşmayı arzu edebilirsiniz. Sorumluluklarınız engel oluşturabilir. Aile içi belirsizlikler kafa karıştırabilir. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz.  Bilinç altınızda sorumluluklar baskı hissettirebilir. Seyahatler, iletişim ve hukuki konularda karmaşıklık yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarınızla eğlenmek, neşeli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizden bir güç figürü baskı hissettirebilir. Aşırı harcamalardan uzak durmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kariyeriniz ile ilgili konularda gelişime açık ve iyimser hisleriniz bir otorite figürü tarafından engellenmiş hissetirilebilir. Aşırı duygulara kendinizi kaptırmamalısınız.  

 


Popüler Yayınlar