2 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün şansınız ile doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz. Gelirinizi arttırabileceğiniz sağlam ve somut iş fikirlerine onay alacağınız ya da arzuladığınız maaş zammını isteyebileceğiniz bir gün. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayattın tadını çıkarmak için arzuladıklarınıza ulaşabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklar, sevdiğiniz, yaratıcı proje ya da hobiler, tatiller ile ilgili dilekleriniz yerine gelebilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eviniz ve aileniz için yapmayı arzu ettiğiniz değişiklikler adeta kendi kendine yoluna giriyor diye düşünebilirsiniz. Bugün şans sizden yana. Emlak ilanlarına farklı gözle bakabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün sosyal organizasyonlarda tüm karizma ve bilgeliğinizi ortaya koyarak etrafınızdaki kişileri etkileyebilirsiniz. Sağlam bağlantılar kurmak istediğiniz kişilere yakın durmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili atmak istediğiniz somut adımların gelirlerinize somut etkisini fark edebilirsiniz. Maddi konularda şanslı olduğunuz bu dönemde fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İdeallerinize doğru akademik ya da uluslararası bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki bir yıl boyunca şans gezegeninin sizi gelişiminiz için ekstra desteklediği günlerden biri bugün olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yapmak istediklerinizi projelendirmek için güzel bir gün olacak. Yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü detaycılığınız ve kararlılığınız ile birleştirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal organizasyonlarda ve ekip çalışmaları ile kendinizi geliştirme isteğinize eşinizden destek alabilirsiniz. Sizi bu konuda geliştirebilecek hiç tahmin etmediğiniz kişiler ile tanıştırabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İş yerinizde sağlam adımlar atarak geleceğe yönelik kariyerinizde gelişim sağlayacağınız bir gün olabilir. Bütüne hizmet etmek ve detayların üzerinde çalışmak size keyif verebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğiniz ve çocuklarla birlikte ideallerinize doğru somut adımlar attığınızı hissediyorsunuz. Bu amaca hizmet etmek size keyif veriyor. Birlikte gelişiminiz için uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için gerekli olan gelir dışı kaynağa onay alabilirsiniz. O istediğiniz geniş kanepe ya da mutfak renovasyonu için araştırma yapmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde özellikle ortaklık vb ile ilgili somut gelişmeler kaydedilebilecek bir gün olacak. Sözleşmeler ile ilgili yol kat edebilir veya gelişiminiz için birlikte bir eğitime katılabilirsiniz.

 


Popüler Yayınlar