2 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün şansınız ile doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz. Gelirinizi arttırabileceğiniz sağlam ve somut iş fikirlerine onay alacağınız ya da arzuladığınız maaş zammını isteyebileceğiniz bir gün. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayattın tadını çıkarmak için arzuladıklarınıza ulaşabileceğiniz bir gün olacak. Çocuklar, sevdiğiniz, yaratıcı proje ya da hobiler, tatiller ile ilgili dilekleriniz yerine gelebilir. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eviniz ve aileniz için yapmayı arzu ettiğiniz değişiklikler adeta kendi kendine yoluna giriyor diye düşünebilirsiniz. Bugün şans sizden yana. Emlak ilanlarına farklı gözle bakabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün sosyal organizasyonlarda tüm karizma ve bilgeliğinizi ortaya koyarak etrafınızdaki kişileri etkileyebilirsiniz. Sağlam bağlantılar kurmak istediğiniz kişilere yakın durmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili atmak istediğiniz somut adımların gelirlerinize somut etkisini fark edebilirsiniz. Maddi konularda şanslı olduğunuz bu dönemde fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

İdeallerinize doğru akademik ya da uluslararası bir adım atabilirsiniz. Önümüzdeki bir yıl boyunca şans gezegeninin sizi gelişiminiz için ekstra desteklediği günlerden biri bugün olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili yapmak istediklerinizi projelendirmek için güzel bir gün olacak. Yaratıcılığınızı ve ilham gücünüzü detaycılığınız ve kararlılığınız ile birleştirebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal organizasyonlarda ve ekip çalışmaları ile kendinizi geliştirme isteğinize eşinizden destek alabilirsiniz. Sizi bu konuda geliştirebilecek hiç tahmin etmediğiniz kişiler ile tanıştırabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İş yerinizde sağlam adımlar atarak geleceğe yönelik kariyerinizde gelişim sağlayacağınız bir gün olabilir. Bütüne hizmet etmek ve detayların üzerinde çalışmak size keyif verebilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Sevdiğiniz ve çocuklarla birlikte ideallerinize doğru somut adımlar attığınızı hissediyorsunuz. Bu amaca hizmet etmek size keyif veriyor. Birlikte gelişiminiz için uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Eviniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için gerekli olan gelir dışı kaynağa onay alabilirsiniz. O istediğiniz geniş kanepe ya da mutfak renovasyonu için araştırma yapmalısınız.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkilerde özellikle ortaklık vb ile ilgili somut gelişmeler kaydedilebilecek bir gün olacak. Sözleşmeler ile ilgili yol kat edebilir veya gelişiminiz için birlikte bir eğitime katılabilirsiniz.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova