20 Eylül Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün özgür, iyimser ve gelişime açık olmayı arzu ediyorsunuz. Hayatın tadını çıkarırken kendinizi enerjik hissedebilir; aşk hayatınızda beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda iyimser ve risk almaya meyilli bakış açınıza ailenizin pozitif desteği sizi şaşırtabilir. Emlak vb yatırımlar konusunda sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

İlişkiler ile ilgili değişim ve gelişime açık aynı zamanda iyimser bir gündesiniz. Arkadaşlarınızın bir sürprizi ile adrenalin dolu ya da romantik bir spontan kısa seyahate çıkabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Günlük işler ya da iş yerinizde süregelen işlerden sıyrılmak ve rahatlamak isterken kariyeriniz ile ilgili beklenmedik olumlu bir gelişme sizi daha fazla kazanmak için çalışmaya yönlendirebilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Aşk, aşk, aşk! Hayatın tadını çıkarmak, romantik bir tatil planlamak konusunda değişik fikirlere açıksınız. Oldukça romantik sürpriz bir uzak seyahat umduğunuzdan daha iyi olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün eviniz ile ilgili daha özgür olma isteğinize ailenizden beklenmedik maddi bir destek alabilirsiniz. Tanımadığınız bir akraba ya da tahmin etmediğiniz birinin bu destekte parmağı olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Öğrenmek, gezmek, eğlenmek ve yakın çevrenizle konuşmak bugün keyif verebilir. Ancak ikili ilişkilerde de sürprizler sizi bekliyor. Bekarsanız sosyal organizasyonlara katılmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kendinizi maddi manevi özgür ve rahat hissetmek istiyorsunuz. Kariyerinizle ilgili çalışma ya da sosyal organizasyonlarda düzeninizi sürpriz şekilde değiştirebilecek bir bağlantı kurabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Beklenmedik bir aşk tam da özgür olmayı arzu ettiğiniz bir günde kapınızı çalabilir. Siz uzak bir seyahate ya da eğitime giderken bir başkası sürpriz bir şekilde kalbinizi çalmaya geliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Rahatlamak, dinlenmek, kendi gelişiminize vakit ayırmak isterken ailede ya da evde beklenmedik bir gelişme sebebi ile alış verişe çıkabilirsiniz. Belki de sevdiğinizi mutlu etmek isteyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Arkadaşlarla keyifli kutlamalarla gününüzü geçirirken eşinizden romantik ve sürpriz bir haber alabilirsiniz. Bu spontane kısa bir seyahat ya da arkadaşlarla sportif bir aktivite olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Kariyeriniz ile ilgili gelişime açık bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla bir araya gelerek beyin fırtınaları yapmak için uygun bir gün olabilir. Yaratıcılığınızı ve inovatif fikirleri ortaya koymalısınız.

 

-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova