21 Eylül Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah idealleriniz, hayat felsefenize göre hareket etmek ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak iş yerindeki sorumluluklarınız bir otorite figürü tarafından hatırlatılarak gerginlik yaratabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ortak gelirlerinizle ilgili kendi felsefenize göre hareket etme isteğiniz sevdiğinizin detaycı ve mükemelliyetçiliği tarafından zora konulabilir. Öğleden sonradan itibaren daha idealist olabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken ev ve aile ile ilgili sorumluluklar sebebiyle eşinizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Günün ikinci yarısında maddi konularda daha stratejik ve planlı olabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Günlük yaşantınız ve rutininizde rahat ve iyimser olmayı istediğiniz bugünde anlaşma ve sözleşmelerle ilgili detaylar zorlayıcı olabilir. Öğleden sonradan itibaren ortağınızdan destek alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Hayatın tadını çıkarmak,eğlenmek ve sevdiğinizle özgürce vakit geçirmek isterken sabah maddi kaygılar gerginlik yaratabilir. Öğleden sonra İşinize konsantre olmak iyi gelebilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aileyle birlikte neşeli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Sabah  mükemelliyetçi bakış açınız ile kendi içinizde çatışma yaratabilirsiniz. Akşam Çocuklarla ilgili somut adımlar atmak rahatlatacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Gönlünüzce kısa seyahatlere ya da gelişim için eğitimlere gitmeyi arzu ediyorsunuz. Ancak bilinç altında sizi durduran bir şey var. Öğle saatlerinde yazılı işlerde somut sonuçlar alamayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi özgürlük arzunuz ve iyimser bakış açınız, sosyal çevrenizden bir güç figürünün analitik yapısı ile çatışabilir. Akşama doğru yazılı ve sözlü iletişimde netlik kazanabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Iyimser hissedeceğiniz ve özür olmayı arzu ettiğiniz bu sabah işiniz ile ilgili detaylar ya da analizler sebebi ile bir üstümüze ile çatışabilirsiniz. Akşama doğru maddi sonuçlar rahatlatabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizle özgür, rahat ve gelişime açık hissettiğiniz bugünde uluslararası, hukuki ya da akademik bir konuda bir otorite figürü ile çatışabilirsiniz. Akşama doğru özgüveniniz yükselecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah arkadaşlar ile özgür ve eğlenceli bir programda yer almak isterken ortağınız ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili güçlü biri ile çatışabilirsiniz. Öğle saatleri karar almak için uygun olmayabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güne başlarken Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi özgür hissetmek isterken ortağınız ya da eşiniz in analitik yaklaşımı gerginlik yaratabilir. Öğleden sonra netlik kazanamayabilirsiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova