21 Eylül Günlük Burç Yorumları


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Sabah idealleriniz, hayat felsefenize göre hareket etmek ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Ancak iş yerindeki sorumluluklarınız bir otorite figürü tarafından hatırlatılarak gerginlik yaratabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Ortak gelirlerinizle ilgili kendi felsefenize göre hareket etme isteğiniz sevdiğinizin detaycı ve mükemelliyetçiliği tarafından zora konulabilir. Öğleden sonradan itibaren daha idealist olabilirsiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Güne başlarken ev ve aile ile ilgili sorumluluklar sebebiyle eşinizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Günün ikinci yarısında maddi konularda daha stratejik ve planlı olabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Günlük yaşantınız ve rutininizde rahat ve iyimser olmayı istediğiniz bugünde anlaşma ve sözleşmelerle ilgili detaylar zorlayıcı olabilir. Öğleden sonradan itibaren ortağınızdan destek alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Hayatın tadını çıkarmak,eğlenmek ve sevdiğinizle özgürce vakit geçirmek isterken sabah maddi kaygılar gerginlik yaratabilir. Öğleden sonra İşinize konsantre olmak iyi gelebilir.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aileyle birlikte neşeli bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Sabah  mükemelliyetçi bakış açınız ile kendi içinizde çatışma yaratabilirsiniz. Akşam Çocuklarla ilgili somut adımlar atmak rahatlatacak.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Gönlünüzce kısa seyahatlere ya da gelişim için eğitimlere gitmeyi arzu ediyorsunuz. Ancak bilinç altında sizi durduran bir şey var. Öğle saatlerinde yazılı işlerde somut sonuçlar alamayabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Maddi özgürlük arzunuz ve iyimser bakış açınız, sosyal çevrenizden bir güç figürünün analitik yapısı ile çatışabilir. Akşama doğru yazılı ve sözlü iletişimde netlik kazanabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Iyimser hissedeceğiniz ve özür olmayı arzu ettiğiniz bu sabah işiniz ile ilgili detaylar ya da analizler sebebi ile bir üstümüze ile çatışabilirsiniz. Akşama doğru maddi sonuçlar rahatlatabilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kendinizle özgür, rahat ve gelişime açık hissettiğiniz bugünde uluslararası, hukuki ya da akademik bir konuda bir otorite figürü ile çatışabilirsiniz. Akşama doğru özgüveniniz yükselecek.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah arkadaşlar ile özgür ve eğlenceli bir programda yer almak isterken ortağınız ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili güçlü biri ile çatışabilirsiniz. Öğle saatleri karar almak için uygun olmayabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güne başlarken Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi özgür hissetmek isterken ortağınız ya da eşiniz in analitik yaklaşımı gerginlik yaratabilir. Öğleden sonra netlik kazanamayabilirsiniz. 

Popüler Yayınlar