22 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bu sabah işinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ancak yarın aşk ve romantizm açısından daha şaşırtıcı olaylara gebe. Çocuğunuzla ilgili heyecanlı ve şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sabah yaratıcılığınızı kullanarak idealleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Yarın daha hareketli geçecek! Aileniz ya da geçmişiniz ile ilgili şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken aileyle ortak gelirleriniz ve yatırımlarda olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yarın çıkacağınız kısa bir seyahatte sürpriz romantik bir karşılaşma yaşanabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde sözlü ve yazılı anlaşmalar için güzel bir sabah olacak. Yarın sabahtan itibaren kariyeriniz ile ilgili sizi şaşırtacak olumlu maddi gelişmeler söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde maddi girişimler için destek alabileceğiniz bir sabah olacak. Akşama doğru fikirsel çatışmalar yaşanabilir. Ancak yarın sabah alacağınız romantik bir sürpriz modunuzu değiştirecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendiniz için yaratıcı projelerinizi hayata geçirmenin tam zamanı. Gün sonuna doğru maddi konularda karamsarlığa düşebilirsiniz. Yarın sabah gelir dışı kaynaklar için sürpriz bir gelişme olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ailenizin gizli desteği ile kendinizi güçlü hissederek güne başlayabilirsiniz. Kelimelerinize dikkat etmeniz gereken bir akşam olacak. Yarın hoş sürprizler ile eşinizle aşkınızı tazeleyebilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal çevrenizden bir destek alarak önemli bir sözleşme ya da anlaşmaya imza atabilirsiniz. Yarın sabah ise iş yerinizde beklenmedik gelişmeler sonucu kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu sabah kariyerinizde maddi konularda olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Eğer maaş zammı sözü alıyorsanız, yazılı almanız faydalı olacaktır. Yarın sabah ise romantik sürprizler sizi bekliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uluslararası, hukuki ya da akademik bir alanda olumlu gelişmeler kaydedebilir ya da onay alabilirsiniz. Yarın ise ailenizle ortak gelirler konusunda sizi şaşırtacak güzel olaylar olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabah gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kendi kendinize güçlü bir adım atabilirsiniz. Yarın ise ikil ilişkilerde sürprizlerle dolu bir gün olabilir. Sevdiğinizden güzel bir haber, teklif alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 Bugün güne başlarken sosyal çevrenizden önemli biri ile ortaklıklar vb konusunda el sıkışabilirsiniz. Yarın sabah itibariyle işiniz ile ilgili beklenmedik finansal gelişmeler olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova