22 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bu sabah işinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ancak yarın aşk ve romantizm açısından daha şaşırtıcı olaylara gebe. Çocuğunuzla ilgili heyecanlı ve şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sabah yaratıcılığınızı kullanarak idealleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Yarın daha hareketli geçecek! Aileniz ya da geçmişiniz ile ilgili şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken aileyle ortak gelirleriniz ve yatırımlarda olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yarın çıkacağınız kısa bir seyahatte sürpriz romantik bir karşılaşma yaşanabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde sözlü ve yazılı anlaşmalar için güzel bir sabah olacak. Yarın sabahtan itibaren kariyeriniz ile ilgili sizi şaşırtacak olumlu maddi gelişmeler söz konusu olabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yerinizde maddi girişimler için destek alabileceğiniz bir sabah olacak. Akşama doğru fikirsel çatışmalar yaşanabilir. Ancak yarın sabah alacağınız romantik bir sürpriz modunuzu değiştirecek.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendiniz için yaratıcı projelerinizi hayata geçirmenin tam zamanı. Gün sonuna doğru maddi konularda karamsarlığa düşebilirsiniz. Yarın sabah gelir dışı kaynaklar için sürpriz bir gelişme olabilir. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ailenizin gizli desteği ile kendinizi güçlü hissederek güne başlayabilirsiniz. Kelimelerinize dikkat etmeniz gereken bir akşam olacak. Yarın hoş sürprizler ile eşinizle aşkınızı tazeleyebilirsiniz. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal çevrenizden bir destek alarak önemli bir sözleşme ya da anlaşmaya imza atabilirsiniz. Yarın sabah ise iş yerinizde beklenmedik gelişmeler sonucu kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu sabah kariyerinizde maddi konularda olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Eğer maaş zammı sözü alıyorsanız, yazılı almanız faydalı olacaktır. Yarın sabah ise romantik sürprizler sizi bekliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Uluslararası, hukuki ya da akademik bir alanda olumlu gelişmeler kaydedebilir ya da onay alabilirsiniz. Yarın ise ailenizle ortak gelirler konusunda sizi şaşırtacak güzel olaylar olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabah gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kendi kendinize güçlü bir adım atabilirsiniz. Yarın ise ikil ilişkilerde sürprizlerle dolu bir gün olabilir. Sevdiğinizden güzel bir haber, teklif alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 Bugün güne başlarken sosyal çevrenizden önemli biri ile ortaklıklar vb konusunda el sıkışabilirsiniz. Yarın sabah itibariyle işiniz ile ilgili beklenmedik finansal gelişmeler olabilir.


Popüler Yayınlar