23 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün oldukça hareketli! Sabah saatlerinde romantik ve sürpriz bir karşılaşma ilk bakışta aşka inanmanızı sağlarken; sonrasında ilişkileriniz vasıtasıyla somut yatırımlara adım atabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sabah aileden gelen bir habere ya da bir akrabanın aniden ortaya çıkmasına oldukça şaşırabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkiniz ya da eşinizle çocuklar için geleceğe yönelik net kararlar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaş çevrenizden sürpriz birinin ilan-ı aşkı ile güne uyanabilirsiniz. Gün boyunca eşinizle çocuklarla ilgili ya da ilişkiniz ile ilgili geleceğe yönelik somut kararlar alabilirsiniz.  

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili olumlu finansal bir sürprizle güne başlayabilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin desteği ile evinizde ya da işinizde yeni bir adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sürpriz bir romantik seyahat, akademik programa kabul ya da sizi konu alan beklenmedik bir medya görünümü ile güne başlayabilirsiniz. Yaratıcı bir iş için lider sorumluluğu alabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ortak gelirleriniz ile ilgili gizli ve olumlu bir gelişme ortaya çıkabilir. Eşiniz ya da ortağınız sizin adınıza getirisi büyük bir yatırıma girmiş olabilir. Maddi konularda aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerde romantik ve güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Eşiniz ve arkadaşlarınız birlikte bir plan yapabilir. Sorumluluklar alacağınız sözleşmeler yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde ya da kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda ilk bakışta aşka inandıracak bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Maddi konularda nasıl çözüldüğünü bilmediğiniz bir onay çıkabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcı ya da inovatif bir projenizi yabancı uyruklu biri ya da bir şirketle görüşmeniz söz konusu olabilir. Yeni sorumluluklar alarak sosyal bir organizasyonda liderlik yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Emlak işleri ya da evinizde aniden yapmak istediğiniz bir renovasyon için kaynak bulmanız mümkün olacak. Kariyeriniz ile ilgili bir liderlik pozisyonu için otorite figürleri ile el sıkışabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yalnızsanız bugün akraba ziyareti, kısa seyahat ya da sosyal medyada tanışacağınız kişi hayatınızın aşkı olabilir. Akademik ya da hukuki bir iş için otorite figürü birinden onay alabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sabah beklenmedik bir ürün satışı ya da yeni iş teklifi ile sizi şaşırtan finansal bir haber alabilirsiniz. Öğleden sonraya kadar kariyeriniz ile ilgili otorite figürlerinden destek kolay olacak.


Popüler Yayınlar