23 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün oldukça hareketli! Sabah saatlerinde romantik ve sürpriz bir karşılaşma ilk bakışta aşka inanmanızı sağlarken; sonrasında ilişkileriniz vasıtasıyla somut yatırımlara adım atabilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Sabah aileden gelen bir habere ya da bir akrabanın aniden ortaya çıkmasına oldukça şaşırabilirsiniz. Sevdiğinizle ilişkiniz ya da eşinizle çocuklar için geleceğe yönelik net kararlar alabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaş çevrenizden sürpriz birinin ilan-ı aşkı ile güne uyanabilirsiniz. Gün boyunca eşinizle çocuklarla ilgili ya da ilişkiniz ile ilgili geleceğe yönelik somut kararlar alabilirsiniz.  

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili olumlu finansal bir sürprizle güne başlayabilirsiniz. Aile büyüklerinden birinin desteği ile evinizde ya da işinizde yeni bir adım atma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sürpriz bir romantik seyahat, akademik programa kabul ya da sizi konu alan beklenmedik bir medya görünümü ile güne başlayabilirsiniz. Yaratıcı bir iş için lider sorumluluğu alabilirsiniz. 

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ortak gelirleriniz ile ilgili gizli ve olumlu bir gelişme ortaya çıkabilir. Eşiniz ya da ortağınız sizin adınıza getirisi büyük bir yatırıma girmiş olabilir. Maddi konularda aile büyüklerinden destek alabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Sabah saatlerinde ikili ilişkilerde romantik ve güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Eşiniz ve arkadaşlarınız birlikte bir plan yapabilir. Sorumluluklar alacağınız sözleşmeler yapılabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde ya da kariyeriniz ile ilgili bir organizasyonda ilk bakışta aşka inandıracak bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Maddi konularda nasıl çözüldüğünü bilmediğiniz bir onay çıkabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Yaratıcı ya da inovatif bir projenizi yabancı uyruklu biri ya da bir şirketle görüşmeniz söz konusu olabilir. Yeni sorumluluklar alarak sosyal bir organizasyonda liderlik yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Emlak işleri ya da evinizde aniden yapmak istediğiniz bir renovasyon için kaynak bulmanız mümkün olacak. Kariyeriniz ile ilgili bir liderlik pozisyonu için otorite figürleri ile el sıkışabilirsiniz. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Yalnızsanız bugün akraba ziyareti, kısa seyahat ya da sosyal medyada tanışacağınız kişi hayatınızın aşkı olabilir. Akademik ya da hukuki bir iş için otorite figürü birinden onay alabilirsiniz. 

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sabah beklenmedik bir ürün satışı ya da yeni iş teklifi ile sizi şaşırtan finansal bir haber alabilirsiniz. Öğleden sonraya kadar kariyeriniz ile ilgili otorite figürlerinden destek kolay olacak.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem