24 Eylül Günlük Burç Yorumları & Pluto Direkt Hareketi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili 17 Nisan’dan bu yana planladığınız stratejik adımları hayata geçirmek için bugünden itibaren gerekli gücü bulabilirsiniz. İş hayatınızı dönüştürmek için kolları sıvayın.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İdealleriniz ve hayat felsefenizi hayata geçirmek için sizi geriye çektiğini düşündüğünüz bariyerler kalkıyor. Uzun ve öğretici seyahatler, akademik bir program söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla yapmayı düşündüğünüz yatırımların tam zamanı. 17 Nisan’dan bu yana beklettiğiniz miras, kredi, sigorta vb projelerde değişiklik yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ortaklık ve ikili ilişkilerde 17 Nisan’dan bu yana beklettiğiniz stratejik planları bugünden itibaren hayata geçirmek için kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gelişim için danışmanlık alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde ve günlük hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 17 Nisan’dan bu yana rölantide olan işler yoluna girmeye başlayacak. Önemli bir liderlik pozisyonu almanız da mümkün.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
“Hayatın tadını çıkarma” anlamının değiştiği bir yaz geçirdiniz. 17 Nisan’dan bu yana aşk, çocuklar, hobiler ile ilgili ertelediğiniz ya da değiştirdiğiniz projeleri hayata geçirebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
17 Nisan’dan bu yana evinizle ilgili yapmayı düşündüğünüz ve ertelediğiniz işlere odaklanma fırsatı bulabilirsiniz. Evde renovasyon, değişiklik, şehir değiştirme vb gibi kararlar düşünülebilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bilgilerinizi başkalarına aktarmak için güçlü hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. 17 Nisan’dan bu yana geçmiş, akrabalar vb fikirlerinizi dönüştürerek kendinize güveninizi geliştirmiş olabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Maddi manevi tüm değerlerinizi ve geçmişinizi sorgulamanızı sağlayan bir dönemden geçtiniz. 17 Nisan’dan bu yana değiştirmeyi düşündüğünüz her şey için yeni adımlar atmaya başlayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Büyük bir dönüşüm sürecini geride bırakıyorsunuz. 17 Nisan’dan bu yana değişen “siz” ile daha güçlü bir imaj çizerek merhaba diyebilirsiniz. Dış görünüşünüzde de değişiklikler yapılabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ruhsal çalışmalar ile geçmişte yaşadığınız veya köklerden gelen problemleri temizlemek için 17 Nisan’dan bu yana bir süreç geçirdiniz. Dönüşüm süreci bilinçaltınızı yeniden yapılandırdı.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Taşınma vasıtası ya da isteyerek yapmış olduğunuz sosyal çevrenizdeki dönüşüm sonucunda kendinizi temiz ve rahat hissedebilirsiniz. Güçlü bağlar ile bağlı olduğunuz bir dost grubu içindesiniz.


Popüler Yayınlar