24 Eylül Günlük Burç Yorumları & Pluto Direkt Hareketi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili 17 Nisan’dan bu yana planladığınız stratejik adımları hayata geçirmek için bugünden itibaren gerekli gücü bulabilirsiniz. İş hayatınızı dönüştürmek için kolları sıvayın.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İdealleriniz ve hayat felsefenizi hayata geçirmek için sizi geriye çektiğini düşündüğünüz bariyerler kalkıyor. Uzun ve öğretici seyahatler, akademik bir program söz konusu olabilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla yapmayı düşündüğünüz yatırımların tam zamanı. 17 Nisan’dan bu yana beklettiğiniz miras, kredi, sigorta vb projelerde değişiklik yapabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ortaklık ve ikili ilişkilerde 17 Nisan’dan bu yana beklettiğiniz stratejik planları bugünden itibaren hayata geçirmek için kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Gelişim için danışmanlık alabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İş yerinizde ve günlük hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. 17 Nisan’dan bu yana rölantide olan işler yoluna girmeye başlayacak. Önemli bir liderlik pozisyonu almanız da mümkün.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
“Hayatın tadını çıkarma” anlamının değiştiği bir yaz geçirdiniz. 17 Nisan’dan bu yana aşk, çocuklar, hobiler ile ilgili ertelediğiniz ya da değiştirdiğiniz projeleri hayata geçirebilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
17 Nisan’dan bu yana evinizle ilgili yapmayı düşündüğünüz ve ertelediğiniz işlere odaklanma fırsatı bulabilirsiniz. Evde renovasyon, değişiklik, şehir değiştirme vb gibi kararlar düşünülebilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Bilgilerinizi başkalarına aktarmak için güçlü hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. 17 Nisan’dan bu yana geçmiş, akrabalar vb fikirlerinizi dönüştürerek kendinize güveninizi geliştirmiş olabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Maddi manevi tüm değerlerinizi ve geçmişinizi sorgulamanızı sağlayan bir dönemden geçtiniz. 17 Nisan’dan bu yana değiştirmeyi düşündüğünüz her şey için yeni adımlar atmaya başlayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Büyük bir dönüşüm sürecini geride bırakıyorsunuz. 17 Nisan’dan bu yana değişen “siz” ile daha güçlü bir imaj çizerek merhaba diyebilirsiniz. Dış görünüşünüzde de değişiklikler yapılabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Ruhsal çalışmalar ile geçmişte yaşadığınız veya köklerden gelen problemleri temizlemek için 17 Nisan’dan bu yana bir süreç geçirdiniz. Dönüşüm süreci bilinçaltınızı yeniden yapılandırdı.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Taşınma vasıtası ya da isteyerek yapmış olduğunuz sosyal çevrenizdeki dönüşüm sonucunda kendinizi temiz ve rahat hissedebilirsiniz. Güçlü bağlar ile bağlı olduğunuz bir dost grubu içindesiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem