25 Eylül Günlük Burç Yorumları & Mars Başak Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İş yerinizde ya da işiniz ile ilgili konularda detaycı ve mükemelliyetçiliğinizin yanına bir de motivasyon ve enerji katıyorsunuz. Ancak iş kolik haliniz eşinizle aranızda kırıcı bir tartışmaya dönebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aşk hayatınız canlanıyor. Mars’ın 12 Kasım’a kadar Başak Burcu seyri aşk, çocuklar ve yaratıcı projeler ile ilgili daha aktif bir döneme işaret ediyor. Bugün işte güçlü kişilerle iletişime dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde değişiklikler için harekete geçme motivasyonu ve enerjisini içinizde bulabilirsiniz. Bugün sevdiğinizle ortak gelirleriniz, çocuklar ya da yatırımlar konusunda tartışmalar kırıcı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İletişim trafiğinin çok yoğun olacağı bir dönem başlıyor. 12 Kasım’a kadar kısa seyahatler ve toplantılar sizi meşgul edecek. Eşinizle bu konuda geçmişten gelen bir problem gün yüzüne çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Daha çok para kazanmak ve farklı gelir kaynakları bulmak için araştırma yapacağınız ve çok çalışacağınız bir sürece giriyorsunuz. İş yerinde otorite figürleri ile tartışmak için uygun bir gün değil.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Mars’ın 12 Kasım’ a kadar Burcunuzdaki seyri ile daha enerjik, atak ve cesur hissedebilirsiniz. Gelişiminiz için daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Maddi riskler almaktan bugün kaçınmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayal gücünüz canlanıyor. 12 Kasım’a kadar analitik bakış açısı ile ayakları yere basan fikirler üretebilirsiniz. Aile büyükleri ile tartışmaktan çekinmelisiniz. Yanlış anlaşmalar yaşanabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

12 Kasım’a kadar sosyal organizasyonlarda ya da projelerde liderlik görevleri almak için motive olabilirsiniz. Zihninizde kurup başkalarını kırmamak için iletişime dikkat edilmesi gereken bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili oldukça motive, enerjik ve cesur davranacağınız bir dönem başlıyor. Detayların içinde kaybolmamaya çalışmalısınız. Maddi konularda arkadaşlarla fikir çatışmalarına dikkat.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kariyeriniz ile ilgili yazılı ve sözlü iletişimde kırıcı olmaktan çekinmelisiniz. 12 Kasım’a kadar Mars’ın Başak Burcu seyri ile merak ettiğiniz bir konuyu detaylı öğrenmeye girişebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

12 Kasım’a kadar gelir dışı kaynaklarınız ya da ortak gelirlerinizle bir şeyler yapmak için motive ve cesur olabilirsiniz. Seyahatlerde yanlış ya da eksik bilgi sebebi ile aksaklıklara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkiler ile ilgili konular 12 Kasım’a kadar hayatınızın önemli bir motivasyonu olabilir. Sevdiğiniz kişiye açılmak için gerekli cesareti bulabilirsiniz. Bugün maddi konulara dikkat etmelisiniz. 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem