25 Eylül Günlük Burç Yorumları & Mars Başak Burcunda

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İş yerinizde ya da işiniz ile ilgili konularda detaycı ve mükemelliyetçiliğinizin yanına bir de motivasyon ve enerji katıyorsunuz. Ancak iş kolik haliniz eşinizle aranızda kırıcı bir tartışmaya dönebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Aşk hayatınız canlanıyor. Mars’ın 12 Kasım’a kadar Başak Burcu seyri aşk, çocuklar ve yaratıcı projeler ile ilgili daha aktif bir döneme işaret ediyor. Bugün işte güçlü kişilerle iletişime dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde değişiklikler için harekete geçme motivasyonu ve enerjisini içinizde bulabilirsiniz. Bugün sevdiğinizle ortak gelirleriniz, çocuklar ya da yatırımlar konusunda tartışmalar kırıcı olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İletişim trafiğinin çok yoğun olacağı bir dönem başlıyor. 12 Kasım’a kadar kısa seyahatler ve toplantılar sizi meşgul edecek. Eşinizle bu konuda geçmişten gelen bir problem gün yüzüne çıkabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Daha çok para kazanmak ve farklı gelir kaynakları bulmak için araştırma yapacağınız ve çok çalışacağınız bir sürece giriyorsunuz. İş yerinde otorite figürleri ile tartışmak için uygun bir gün değil.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Mars’ın 12 Kasım’ a kadar Burcunuzdaki seyri ile daha enerjik, atak ve cesur hissedebilirsiniz. Gelişiminiz için daha fazla çaba harcayabilirsiniz. Maddi riskler almaktan bugün kaçınmalısınız.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Hayal gücünüz canlanıyor. 12 Kasım’a kadar analitik bakış açısı ile ayakları yere basan fikirler üretebilirsiniz. Aile büyükleri ile tartışmaktan çekinmelisiniz. Yanlış anlaşmalar yaşanabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

12 Kasım’a kadar sosyal organizasyonlarda ya da projelerde liderlik görevleri almak için motive olabilirsiniz. Zihninizde kurup başkalarını kırmamak için iletişime dikkat edilmesi gereken bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili oldukça motive, enerjik ve cesur davranacağınız bir dönem başlıyor. Detayların içinde kaybolmamaya çalışmalısınız. Maddi konularda arkadaşlarla fikir çatışmalarına dikkat.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün kariyeriniz ile ilgili yazılı ve sözlü iletişimde kırıcı olmaktan çekinmelisiniz. 12 Kasım’a kadar Mars’ın Başak Burcu seyri ile merak ettiğiniz bir konuyu detaylı öğrenmeye girişebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

12 Kasım’a kadar gelir dışı kaynaklarınız ya da ortak gelirlerinizle bir şeyler yapmak için motive ve cesur olabilirsiniz. Seyahatlerde yanlış ya da eksik bilgi sebebi ile aksaklıklara dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İkili ilişkiler ile ilgili konular 12 Kasım’a kadar hayatınızın önemli bir motivasyonu olabilir. Sevdiğiniz kişiye açılmak için gerekli cesareti bulabilirsiniz. Bugün maddi konulara dikkat etmelisiniz. 


Popüler Yayınlar