26 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken günlük işler ve sağlığını ile ilgili konularda otorite figürleri ile çatışabilirsiniz. Özellikle hukuki konularda ve seyahatlerle ilgili dikkatli olmakta fayda var.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün finansal riskler almak için pek uygun olmayabilir. Eşiniz ya da ortağınızla ortak gelirlerinizden keyfi ya da çocuklarınızla ilgili harcamalar konusunda çatışmalar yaşayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eşinizle aile ve evinizle ilgili konularda çatışmalardan kaçınmanız gereken bir gün olacak. Otorite ve sorumluluklarla ilgili agresif çıkışlar söz konusu olabilir. Enerjinizi evdeki işlere yönlendirebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün işleriniz ve sorumluluklarınız sebebiyle seyahatlerde problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle otorite figürleri ile iletişimde agresif tavırlardan kaçınmanız faydalı olacaktır.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün gelirleriniz ile ilgili agresif çıkışlar yapmaktan kaçınmanız faydalı olacaktır. Çocuklarla ilgili sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir. Mecburi harcamalar çatışma sebebi olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sabah saatlerinden itibaren kendinizi oldukça enerjik hissedebilirsiniz ancak ailevi sorumluluklarınız sebebiyle aile büyüklerinden biriyle çatışma yaşayabilirsiniz. Agresif tavırlardan kaçının.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kısa seyahatlerde ve iletişimde yaşadığınız engeller ve sebebi belirsiz aksaklıklar ile gerginlik yaşanabilir. Kendinizi ifade etmekte kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Arkadaşlarınızla birlikte sportif faaliyetler ya da aktif organizasyonlar için motive olabilirsiniz. Ancak maddi sorumluluklarınız sebebiyle engellerle karşılaşmanız söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili konularda daha cesur ve atak davranmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız sebebiyle kendinizi engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün uzak seyahatler, hukuki konularda ya da akademik alanlarda sosyal çevrenizden güçlü biri ile çatışma yaşayabilirsiniz. Günü akışta geçirmeniz faydalı olacaktır.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)


Balık: (20 Şubat – 20 Mart)Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem