28 Eylül Günlük Burç Yorumları & Koç Burcu Ay Tutulması

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün Koç Burcu AyTutulması sebebi ile ikili ilişkilerde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizi tatmin etmeyen ilişkileri arkanızda bırakmak isteseniz de hemen harekete geçemeyebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Koç burcu Ay Tutulması sağlık ve günlük rutin ile ilgili konuları gündeme getirebilir. Duygusal olarak kendinizi gergin ve depresif hissedebilirsiniz. Sizden saklanan bazı şeyler ortaya çıkabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sevdiğiniz biri ya da bir arkadaşınız ile ilgili bir ayrılık söz konusu olabilir. Çocuğunuzun okulu sebebi ile taşınıyor olabilirsiniz. Koç Burcu Tutulması bu konuda duygularınızı yoğunlaştırabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

İşinizde gündeminizi meşgul eden ve yoğunlaşmak istediğiniz bir konuya aile ya da eviniz ile ilgili kurmanız gereken ilişki dengeleri zorlayıcı olabilir. Ay Tutulması duygularınızı karıştırabilir.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün Koç Burcunda gerçekleşen Ay Tutulması ideallerinize doğru gitmek ile yakın çevreniz ile iletişim problemleri arasında kalabilirsiniz. Aranızda hukuki problemler söz konusu olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Para ve ortak gelirler bugün gerçekleşen Ay Tutulmasının tribülans yaratan konusu olabilir. Aile büyüklerinin desteği de olsa ortağınız ya da eşinizle hesapları ayırmayı bir daha düşünün.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Koç Burcunda gerçekleşen Ay Tutulması ikil ilişkiler alanında zorlanmanıza sebep olabilir. Eğer evliliğiniz ya da ortaklığınızda problemler var ise ayrılma konusu gündeme gelebilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Günlük rutininiz ya da iş yerinizde ikili ilişkiler bugün gerçekleşen Ay Tutulmasının odak noktası olacak. Önümüzdeki bir ay süresince günlük yaşantınızdaki kişililerle agresif tavırlara dikkat. 

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugün Koç Burcunda gerçekleşen Ay Tutulması beklenmedik bir aşkın başlangıcı, bitişi ya da beklenmedik bir bebek haberi getirebilir. Sosyal çevrenizde ve ilişkinizde gerginlik yaratabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Aileniz ya da eviniz ile ilgili büyük bir değişim söz konusu olabilir. Bugün Koç Burcunda gerçekleşen Ay Tutulması ile ev değiştirme, renovasyon ya da evden duygusal ayrılış söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugün seyahatler konusunda dikkatli olmalısınız. Koç Burcunda gerçekleşen Ay Tutulması anlaşma, sözleşme vb konularda eksik, gizli bilgilerin ortaya çıkması karar vermenizi kolaylaştırabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün Koç Burcunda gerçekleşen Ay Tutulması ile gelir dışı kaynaklar konusunda gerginlikler, bırakmalar, bitişler ve kopuşlar düşünülebilir. Ani bir karar vermeden iyi düşünmelisiniz. Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem