29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken kendinizi enerjik ve motive hissedebilirsiniz. Şaşırtıcı olaylar yaşanabilir. Romantik bir karşılaşma ya başlayabilir; sevdiğiniz en ya da çocuklarınızla aktif ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün sabah bilinmeyen-gizli konuların ortaya çıkması ile şok olabilirsiniz. Aileniz ve evinizle ilgili değişik planlar yapabilirsiniz. Günü kendinize ayırmak ve projelerini üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarınızın bir sürpriz ile güne başlayabilirsiniz. Romantik bir kısa seyahat ya da ilanı aşk söz konusu olabilir. Gün boyunca sosyal organizasyonlarda işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik güzel bir haber ile daha aktif, cesur ve motive olabilirsiniz. Maddi konularda olumlu geri dönüş alabilirsiniz. Kariyer alanında hareketli bir gün olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Farklı ve sıra dışı felsefelerin, seyahat ve kültürlerin ilginizi çekeceği bugünde romantik bir sürpriz şaşırtıcı olabilir. Önemli hukuki ya da akademik kararlar almak için uygun bir zaman olmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aşk hayatınızda gizli kalmış konuların bir anda ortaya çıkıvermesi oldukça şaşırtıcı olabilir. Sevdiğiniz bir ortak gelirleriniz ile ilgili sizden habersiz yaptığı bir yatırımın güzel dönüşlerini öğrenebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eşinizin ya da ortağınızın bir sürprizi ile güne başlayabilirsiniz. Bekarsanız arkadaş çevrenizden romantik bir karşılaşma yaşamanız söz konusu olabilir. İlişkiler ön planda olacak. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne başlarken iş yerinizde yaşanan beklenmedik gelişmeler ile Kariyerinizi ilgilendiren önemli bağlantılar kurabilirsiniz. Bekarsanız iş ortamında romantik bir tanışma söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Özellikle romantik ikili ilişkilerde sabah saatlerinde sürprizler gününüze heyecan katacak. Uluslararası projeler için ortaya koyduğunuz inovatif fikirler büyük rağbet toplayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ailenizle ya da evinizle ilgili beklenmedik sürprizler güne mutlu başlamanızı sağlayacak. Ortak gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Evinizde aktif bir gün yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabah saatlerinde beklenmedik güzel bir haber ile güne başlayabilirsiniz. Romantik kısa bir seyahat ya da ikili ilişkilerde şaşırtıcı olaylar olabilir. Gün boyunca iletişim hareketli olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Maddi konularda şaşırtıcı olaylar sonrasında iş yerinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. İnovatif bir ürünün ani satışları sebebi ile terfi haberi almanız söz konusu olabilir.


Aysegul Kuyumcu Turker
 

Popüler Yayınlar