29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken kendinizi enerjik ve motive hissedebilirsiniz. Şaşırtıcı olaylar yaşanabilir. Romantik bir karşılaşma ya başlayabilir; sevdiğiniz en ya da çocuklarınızla aktif ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. 

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün sabah bilinmeyen-gizli konuların ortaya çıkması ile şok olabilirsiniz. Aileniz ve evinizle ilgili değişik planlar yapabilirsiniz. Günü kendinize ayırmak ve projelerini üzerinde çalışmak isteyebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Arkadaşlarınızın bir sürpriz ile güne başlayabilirsiniz. Romantik bir kısa seyahat ya da ilanı aşk söz konusu olabilir. Gün boyunca sosyal organizasyonlarda işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik güzel bir haber ile daha aktif, cesur ve motive olabilirsiniz. Maddi konularda olumlu geri dönüş alabilirsiniz. Kariyer alanında hareketli bir gün olacak.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Farklı ve sıra dışı felsefelerin, seyahat ve kültürlerin ilginizi çekeceği bugünde romantik bir sürpriz şaşırtıcı olabilir. Önemli hukuki ya da akademik kararlar almak için uygun bir zaman olmayabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Aşk hayatınızda gizli kalmış konuların bir anda ortaya çıkıvermesi oldukça şaşırtıcı olabilir. Sevdiğiniz bir ortak gelirleriniz ile ilgili sizden habersiz yaptığı bir yatırımın güzel dönüşlerini öğrenebilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Eşinizin ya da ortağınızın bir sürprizi ile güne başlayabilirsiniz. Bekarsanız arkadaş çevrenizden romantik bir karşılaşma yaşamanız söz konusu olabilir. İlişkiler ön planda olacak. 

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Güne başlarken iş yerinizde yaşanan beklenmedik gelişmeler ile Kariyerinizi ilgilendiren önemli bağlantılar kurabilirsiniz. Bekarsanız iş ortamında romantik bir tanışma söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Özellikle romantik ikili ilişkilerde sabah saatlerinde sürprizler gününüze heyecan katacak. Uluslararası projeler için ortaya koyduğunuz inovatif fikirler büyük rağbet toplayabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Ailenizle ya da evinizle ilgili beklenmedik sürprizler güne mutlu başlamanızı sağlayacak. Ortak gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Evinizde aktif bir gün yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sabah saatlerinde beklenmedik güzel bir haber ile güne başlayabilirsiniz. Romantik kısa bir seyahat ya da ikili ilişkilerde şaşırtıcı olaylar olabilir. Gün boyunca iletişim hareketli olacak.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Maddi konularda şaşırtıcı olaylar sonrasında iş yerinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. İnovatif bir ürünün ani satışları sebebi ile terfi haberi almanız söz konusu olabilir.


Aysegul Kuyumcu Turker
 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova