3 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İş yerinde ve günlük işlerle ilgili hem maddi hem de iş anlamında destek ile güvende hissedebilirsiniz. Günün ikinci yarısında özel ilişkilerde denge problemleri ve hırslar ortaya çıkabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İdeallerinize ulaşmak için hukuki ve akademik destek alabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilişkinizin uyum içinde yürüdüğünü hissedebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde ve emlak işlerinde gerginliklere dikkat.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Eviniz ve aileniz ile ortak gelirlerinizle yapmayı arzu ettiğiniz işler için aile büyüklerinizden ve eşinizden sabah saatlerinde destek alabilirsiniz. Akşama doğru iletişimde gerginlikler olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün sabah saatlerinde özellikle ortaklıklar ve sözleşmeler ile ilgili konularda sosyal çevrenizden destek alarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi güvende ve rahat hissetmeyi arzu ettiğiniz bugünde iş yerinizde otorite ile ilgili ve finansal konularda destek alabilirsiniz. İkili ilişkilerde dikkatli olmalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Hayat felsefenize yakın biri ile ilişkide olmaktan dolayı mutlu olabilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Akşam duygularınızı gösteremediğiniz için gergin olabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Ortak gelir ve gelir dışı kaynaklarla ilgili konularda aile büyüklerinin desteği kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak. Fedakar davranışları rahatlatıcı. Arkadaşlarla gergin bir akşam olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Ortaklıklar ve tüm ikili ilişkiler ile ilgili kendinizi güvende hissedeceğiniz yazılı ve sözlü anlaşmalar söz konusu olabilir. Sosyal çevrenizden otorite figürü birinin desteğini alacaksınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İş yerinizde ve günlük rutinleriniz ile ilgili kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlayacak görüşmeler yapabilirsiniz. Bu yeni gelir getirecek bir iş ya da kariyer değişikliği başlangıcı olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yaratıcılığınızı ortaya koyarak, hayattan zevk aldığınız ve ideallere doğru ilerlediğinizi hissetmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, sevdiğinizle yeni bir başlangıç sebep olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Aile ve eviniz ile ilgili kendinizi güvende ve rahat hissetmek istediğiniz bugünde gelir dışı kaynaklar ya da ortak gelirler ile ilgili alacağınız bir onay sizi mutlu edecek. Eşinizle akşam gerginliklere dikkat.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile ortaklık ya da benzeri sözleşmeler ile ilgili kendinizi güvende hissedebilirsiniz. İş yerinizde akşama doğru hırslar çatışmaya yol açabilir.

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova