30 Eylül Günlük BurçYorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İkili ilişkilerde mantığınızı kullanarak ve konuşarak dengeyi bulabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Ayrıca kariyerinizde kendinizi kuvvetli hissedebilir ve maddi olarak somut adımlar atabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün iş yerinizde iletişim ve bilgi ile tüm çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Geçmişten gelen proje, toplantı ve sunumlar yapılabilir. Zihninizle etkileyiciliğinizi ortaya koyabilirsiniz. 

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz ve zihninizin hızlı çalışacağı bir gün sizi bekliyor. Özel ilişkilerde keskin zekanızla etkilemeniz ya da sevdiğinizle keyifli sohbetler söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Özellikle ortaklıklar ile ilgili somut ve geleceğe yönelik sağlam adımlar atabileceğiniz bir gün olabilir. Aile içi iletişim ile bireylerin istekleri arasında dengeyi bulmak mümkün olacak. 

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyeriniz ile ilgili konularda kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bugünde üstlerinizden birinin desteği ile maddi durumunuzu da güçlendirebilirsiniz. İletişimde kuvvetli olacaksınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Maddi gelirleriniz ve finansallarınız ile ilgili araştırmalar ya da analizler yapmak için güzel bir gün olabilir. Ayrıca istediğiniz zam için üstlerinizle karşılıklı dengeyi bulabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendinizi ikili ilişkilerde rahatlıkla ifade edebilir ve kelimelerle zerafetinizi ortaya koyabilirsiniz. Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda bir aile büyüğünün desteği ile rahat olacaksınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerinizde kendinizi güvende hissetmeyi arzu ettiğiniz bugünde büyük bir akrabanın desteği ile yeni ve kalıcı sosyal bağlantılar kurabilirsiniz. İlham gücünüz oldukça yüksek.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili konularda şanslı ve gelişime açık bir gün olacak. Maddi konularda da somut adımlar atabilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilişkilerinizde iletişim yeteneğinizi kullanabilirsiniz. 

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili toplantı, görüşme ve sunumlar yapmak için faydalı bir gün olacak. Hem ilişkilerde denge hem de iletişim kurabileceksiniz. Yaratıcılığınızın ünü sizi bile aşabilir. 

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Akademik, uluslararası, hukuki ya da medya ile ilgili geçmişten gelen konuları çözüme ulaştırmak için faydalı bir gün. Eviniz ve aileniz ile ilgili atacağınız somut adımlar için destek alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geçmişten bu yana çözemediğiniz bir konuyu bugün tatlı dille çözebilirsiniz. Sosyal çevrenizden güçlü birinin desteğini imzalı olarak alabilirsiniz.

 

 

 

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova