31 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün keyifli ve eğlenceli bir organizasyonda eskiden tanıdığın biri ile karşılaşabilirsiniz. Adrenalin ve romantizm yüksek olacağı bugünde yeni aşklar ile ilişkiniz de alevlenebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Evinizde arzu ettiğiniz değişiklikler için kolları sıvayabilirsiniz. Yeni dekorasyon için bir mimar anlaşabilirsiniz. Romantik ve eğlenceli bu akşamı Evinizde bir parti ile değerlendirebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Romantik bir kısa seyahat için İdeal bir gün. Spontane bir gezi de aşkla sonuçlanabilir. Duygularınızı içinizde saklamak yerine kelimelere dökerek karşı tarafı büyüleyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Geçmişten gelen bir ödemeyi bugün almanız söz konusu olabilir. Sevdiğiniz için almayı düşündüğünüz lüks bir hediye için harekete geçebilirsiniz. Aşkınızı hareketlendirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İkili ilişkilerde oldukça şanslı olacağınız ve yüksek cazibeli bir gün. Birlikteliğiniz var ise romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Yalnızsanız yeni kişilerle tanışabileceğiniz ortamlara girmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcılık ve sanatsal ilham gerektiren bir projeye başlayabilirsiniz. Romantik ve hareketli bugünde tanımadığınız biri ile tanıştırılmanız söz konusu olabilir. Hayatın tadını çıkarmaya bakın.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaş çevrenizden birinin aşkını ilan etmesi ile şaşırabilirsiniz. Eski dostlarınızdan biri olabileceği gibi eski arkadaşların yeni tanıştırdığı biri de olabilir. Bekarsanız bugün dışarı çıkmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili bir yaratıcı proje ortaya çıkabilir. Önemli kişileri ilham gücünüz ve enerjinizle etkileyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal bir organizasyonda romantik bir tanışma fırsatı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sevdiğiniz ile birlikte uzak ve romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa sosyal medya ya da geçmiş okul hayatınızdan adrenalini yükseltecek biri karşınıza çıkabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklediğiniz bir gelir ya da onay için olumlu haber alabilirsiniz. İptal olmuş bir ödenek parasının yeniden onayının  çıkması da söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sevdiğinizle birlikte aşkınızı tazeleyeceğiniz ve birlik geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Eğer çocuk sahibi değilsiniz bu konuda bir karar alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş ile ilgili bir organizasyonda romantik bir tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir projede yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz gösterebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova