31 Ağustos Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün keyifli ve eğlenceli bir organizasyonda eskiden tanıdığın biri ile karşılaşabilirsiniz. Adrenalin ve romantizm yüksek olacağı bugünde yeni aşklar ile ilişkiniz de alevlenebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Evinizde arzu ettiğiniz değişiklikler için kolları sıvayabilirsiniz. Yeni dekorasyon için bir mimar anlaşabilirsiniz. Romantik ve eğlenceli bu akşamı Evinizde bir parti ile değerlendirebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Romantik bir kısa seyahat için İdeal bir gün. Spontane bir gezi de aşkla sonuçlanabilir. Duygularınızı içinizde saklamak yerine kelimelere dökerek karşı tarafı büyüleyebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Geçmişten gelen bir ödemeyi bugün almanız söz konusu olabilir. Sevdiğiniz için almayı düşündüğünüz lüks bir hediye için harekete geçebilirsiniz. Aşkınızı hareketlendirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İkili ilişkilerde oldukça şanslı olacağınız ve yüksek cazibeli bir gün. Birlikteliğiniz var ise romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Yalnızsanız yeni kişilerle tanışabileceğiniz ortamlara girmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcılık ve sanatsal ilham gerektiren bir projeye başlayabilirsiniz. Romantik ve hareketli bugünde tanımadığınız biri ile tanıştırılmanız söz konusu olabilir. Hayatın tadını çıkarmaya bakın.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Arkadaş çevrenizden birinin aşkını ilan etmesi ile şaşırabilirsiniz. Eski dostlarınızdan biri olabileceği gibi eski arkadaşların yeni tanıştırdığı biri de olabilir. Bekarsanız bugün dışarı çıkmalısınız.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili bir yaratıcı proje ortaya çıkabilir. Önemli kişileri ilham gücünüz ve enerjinizle etkileyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal bir organizasyonda romantik bir tanışma fırsatı olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Sevdiğiniz ile birlikte uzak ve romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa sosyal medya ya da geçmiş okul hayatınızdan adrenalini yükseltecek biri karşınıza çıkabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklediğiniz bir gelir ya da onay için olumlu haber alabilirsiniz. İptal olmuş bir ödenek parasının yeniden onayının  çıkması da söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Sevdiğinizle birlikte aşkınızı tazeleyeceğiniz ve birlik geleceğe yönelik somut adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Eğer çocuk sahibi değilsiniz bu konuda bir karar alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş ile ilgili bir organizasyonda romantik bir tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Yeni bir projede yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz gösterebilirsiniz.

Popüler Yayınlar