4 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken finansal konularda kendinizi güvende ve rahat hissetmek isterken gelir dışı kaynaklarınızla ilgili engeller ile karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişimde abartılara dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kendinizi ikili ilişkilerde huzurlu ve güvenli hissetmeyi arzu edebilirsiniz. Eş ya da ortağınızın kısıtlamaları söz konusu olabilir. Maddi konularda aşırı risk ya da harcamalardan çekinmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sabah kendinizle baş başa kalarak rahatlamak ve huzur bulmak isteyebilirsiniz. Günlük işler sebebiyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Aile içi iletişimde abartılara dikkat etmeli.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarla birlikte rahat ve kendinizi güvende hissedeceğiniz programlar yapmayı arzu edebilirsiniz. Ancak çocuklarla ilgili sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir. Akşam iletişim abartılara açık.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizle ilgili kendinizi rahat hissetmek isterken aile ile ilgili sorumluluklar ya da engeller ortaya çıkabilir. Akşama doğru aşırı harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ideallerinize somut adımlarla ilerlemek istediğiniz bugünde eğitim vb  sorumluluklarınız engellendiğinizi hissettirebilir. Akşam Kariyeriniz ile ilgili inançlarını da aşırı inatçı olabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Gelir dışı kaynaklarınızla rahat ve konforlu olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak kendi kazançlarınız için sorumluluklarınız baskı hissettirebilir. İdeallerinizde aşırı hayallere kapılabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerde kendinizi güvende ve rahat hissetmek isterken kendi kendinizi baskılayabilirsiniz. Arkadaşlarla akşam maddi konularda konuşmalar gerginlik yaratabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İş yaşamında kendinizi güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Gizliden gizliye engellendiğinizi hissetmeniz olası. Akşam saatlerinde eşinizle aranızda kariyer konuları çatışma ortamı yaratabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayatınızın tadını gönlünüzce çıkarmak  ve rahat olma arzunuz sosyal sorumluluklarınız sebebiyle baskılanabilir. İş ile ilgili uluslararası ya da hukuki konularda abartılı tartışmalar  yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizle birlikte keyifli, huzurlu ve rahat bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizin getirdiği sorumluluklar bir otorite figürü tarafından hatırlatılabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yakın akrabalarınızla kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Hukuki ya da akademik bir otorite figürü yazılı bir engel ortaya koyabilir. İdeallerinize ulaşmak için sorumluluk almanız gerekiyor.

Popüler Yayınlar