4 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Güne başlarken finansal konularda kendinizi güvende ve rahat hissetmek isterken gelir dışı kaynaklarınızla ilgili engeller ile karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişimde abartılara dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Kendinizi ikili ilişkilerde huzurlu ve güvenli hissetmeyi arzu edebilirsiniz. Eş ya da ortağınızın kısıtlamaları söz konusu olabilir. Maddi konularda aşırı risk ya da harcamalardan çekinmelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Sabah kendinizle baş başa kalarak rahatlamak ve huzur bulmak isteyebilirsiniz. Günlük işler sebebiyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Aile içi iletişimde abartılara dikkat etmeli.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlarla birlikte rahat ve kendinizi güvende hissedeceğiniz programlar yapmayı arzu edebilirsiniz. Ancak çocuklarla ilgili sorumluluklar kısıtlayıcı olabilir. Akşam iletişim abartılara açık.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Kariyerinizle ilgili kendinizi rahat hissetmek isterken aile ile ilgili sorumluluklar ya da engeller ortaya çıkabilir. Akşama doğru aşırı harcamalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Ideallerinize somut adımlarla ilerlemek istediğiniz bugünde eğitim vb  sorumluluklarınız engellendiğinizi hissettirebilir. Akşam Kariyeriniz ile ilgili inançlarını da aşırı inatçı olabilirsiniz. 

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Gelir dışı kaynaklarınızla rahat ve konforlu olmak istiyor olabilirsiniz. Ancak kendi kazançlarınız için sorumluluklarınız baskı hissettirebilir. İdeallerinizde aşırı hayallere kapılabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İkili ilişkilerde kendinizi güvende ve rahat hissetmek isterken kendi kendinizi baskılayabilirsiniz. Arkadaşlarla akşam maddi konularda konuşmalar gerginlik yaratabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

İş yaşamında kendinizi güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Gizliden gizliye engellendiğinizi hissetmeniz olası. Akşam saatlerinde eşinizle aranızda kariyer konuları çatışma ortamı yaratabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Hayatınızın tadını gönlünüzce çıkarmak  ve rahat olma arzunuz sosyal sorumluluklarınız sebebiyle baskılanabilir. İş ile ilgili uluslararası ya da hukuki konularda abartılı tartışmalar  yaşanabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Ailenizle birlikte keyifli, huzurlu ve rahat bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizin getirdiği sorumluluklar bir otorite figürü tarafından hatırlatılabilir. Kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Yakın akrabalarınızla kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Hukuki ya da akademik bir otorite figürü yazılı bir engel ortaya koyabilir. İdeallerinize ulaşmak için sorumluluk almanız gerekiyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem