5 Eylül Günlük Burç Yorumları & Güneş-Pluto Desteğinin Burçlara Etkisi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle bir araya gelmek ve kendinizi göstermek için harika bir hafta sonu olacak. Önemli onay ya da destek; kritik bir projede güçlü bir görev alabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hukuki ya da çocuklarınızla ilgili akademik bir otorite figüründen onay alabilirsiniz. Uzak bir seyahatte ya da yabancı biri ile sizi dönüştüren bir aşka adım atmanız söz konusu olabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Evinizde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler için aile büyüklerinden maddi destek alabileceğiniz bir hafta sonu olacak. Yatırımlarınızı farklı değerlendirmeye karar verebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Önemli ortaklıklar ile ilgili sözleşme, anlaşma vb üzerinden geçerek imzaya gidebileceğiniz bir hafta sonu olacak. Özel ilişkilerinizde ise geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İşiniz ya da iş yerinizde olan köklü bir değişiklik ile finansal bir konuyu çözüme kavuştırabilirsiniz. Maaş zammı vb ile ilgili onay almak için güzel bir hafta sonu olacak.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Kendinizi yaratıcı olarak kuvvetli bir şekilde ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hayatınızda dönüşüm yaratabilecek bir aşka tutulma fırsatı ortaya çıkabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile büyüklerinin yardımı ya da desteğiyle bu haftasonu dinlenme ve zihninizi yenileme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissederek haftaya başlayabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu haftasonu sosyal organizasyonlarda kendinizi ortaya koyabileceğiniz ve fikirlerinizle liderlik edebileceğiniz bir fırsat yakalayabilirsiniz. Bir otorite figürü sizi destek verebilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Daha fazla kazanmak ve gelir modelinizi dönüştürmeniz için detaylı çalışmalar yapacağınız bir haftasonu geçirebilirsiniz. Mükemelliyetçilik  bu günlerin mottosu olabilir.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kendinizi geliştirebileceğiniz projeler ve fırsatlar üzerinde detaylı çalışmalar yapacağınız bir haftasonu geçirebilirsiniz. Uluslararası bir projede yer alabilir, akademik bir programa başlayabilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Gelir dışı kaynaklarınız olan miras, kredi, sigorta vb bilmediğiniz ya da  sonuç alamayacağınızı düşündüğünüz bir para gelmeye başlayabilir. Konunun yeniden yapılandırılması ortaya çıkabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal çevrenizden güçlü birinden alacağınız destek ile önemli bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşlığın  farklı bir ilişkiye dönüşmesi de söz konusu olabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova