6 Eylül Günlük Burç Yorumları & Venüs Geri Hareketi Sonu

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

25 Temmuz'dan bu yana ikili ilişkiler, çocuklar, hayatın tadını çıkarma ve yaratıcı projelerle ilgili yolunda gitmeyen işleri toparlama zamanı. 8 Ekim'e kadar yeni bir aşk da ortaya çıkabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Estetik, sanat, aşk ve ilişkilerde dengeyi yöneten Venüs geri hareketi bitiyor. 8 Ekim'de kadar aile içi ilişkilerde uyum daha rahat yakalanacak. Evde dekorasyon değişiklikleri yapılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kısa seyahatler, eğitimler ya da iş ile ilgili sözleşmelerde 25 Temmuz'dan bu yana aksi giden işler toparlanmaya başlıyor. 8 Ekim'e kadar romantik kaçamaklar yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

25 Temmuz'dan bu yana beklediğiniz ödemeler ya da almayı düşünüp beklettiğiniz objeler için adım atabilirsiniz. Özellikle sevdikleriniz için ve lüks alışverişlerde değerlendirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

25 Temmuz'dan bu yana burcunuzda geri hareketini sürdüren aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs bugün direkt harekete dönüyor. İkili ilişkilerde uyum ve dengeyi yeniden bulabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcılık gerektiren işlerde gerekli ilham gücünü bir türlü bulamadığım zaman dönem sona eriyor. 25 Temmuz'dan bu yana bekleyen işleriniz için 8 Ekim'e kadar kolları sıvayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde ve özellikle arkadaşlarla 25 Temmuz'dan bu yana zorlandığınız durumlar çözülmeye başlıyor. 8 Ekim'e kadar romantik ve eğlenceli sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili 25 Temmuz'dan bu yana ulaşamadığınız ya da anlaşamadığınız kişilerle dengeyi bulmaya başlayacaksınız. 8 Ekim'e kadar organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Özellikle hukuki ya da uluslararası ilişkiler konusunda 25 Temmuz'dan bu yana bekleyen işleriniz çözüme ulaşabilir. İlişkileri yöneten Venüs'ün direkt harekete geçişi işleri hızlandıracak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

25 Temmuz'dan bu yana ortak gelirler ya da gelir dışı kaynaklar ile ilgili beklediğiniz işler yoluna giriyor. 8 Ekim'e kadar bu konuda yapmak istediğiniz görüşmeleri tamamlamalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İkili ilişkilerde 25 Temmuz'dan bu yana zorlandığınızı hissetmiş olabilirsiniz. Bu durum Venüs'ün direk harekete geçişi ile düzeliyor. 8 Ekim'e kadar romantik anlar sizi bekliyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

25 Temmuz'dan bu yana iş yerini de ilişki yönetiminde zorluklar yaşamış olabilirsiniz. Bugünden 8 Ekim'e kadar işleri yoluna koymak ve yeni bağlantılar kurmak için harika geçebilir.

Aysegul Kuyumcu Turker
 

Popüler Yayınlar