6 Eylül Günlük Burç Yorumları & Venüs Geri Hareketi Sonu

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

25 Temmuz'dan bu yana ikili ilişkiler, çocuklar, hayatın tadını çıkarma ve yaratıcı projelerle ilgili yolunda gitmeyen işleri toparlama zamanı. 8 Ekim'e kadar yeni bir aşk da ortaya çıkabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Estetik, sanat, aşk ve ilişkilerde dengeyi yöneten Venüs geri hareketi bitiyor. 8 Ekim'de kadar aile içi ilişkilerde uyum daha rahat yakalanacak. Evde dekorasyon değişiklikleri yapılabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kısa seyahatler, eğitimler ya da iş ile ilgili sözleşmelerde 25 Temmuz'dan bu yana aksi giden işler toparlanmaya başlıyor. 8 Ekim'e kadar romantik kaçamaklar yapılabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

25 Temmuz'dan bu yana beklediğiniz ödemeler ya da almayı düşünüp beklettiğiniz objeler için adım atabilirsiniz. Özellikle sevdikleriniz için ve lüks alışverişlerde değerlendirebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

25 Temmuz'dan bu yana burcunuzda geri hareketini sürdüren aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs bugün direkt harekete dönüyor. İkili ilişkilerde uyum ve dengeyi yeniden bulabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yaratıcılık gerektiren işlerde gerekli ilham gücünü bir türlü bulamadığım zaman dönem sona eriyor. 25 Temmuz'dan bu yana bekleyen işleriniz için 8 Ekim'e kadar kolları sıvayabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerde ve özellikle arkadaşlarla 25 Temmuz'dan bu yana zorlandığınız durumlar çözülmeye başlıyor. 8 Ekim'e kadar romantik ve eğlenceli sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Kariyeriniz ile ilgili 25 Temmuz'dan bu yana ulaşamadığınız ya da anlaşamadığınız kişilerle dengeyi bulmaya başlayacaksınız. 8 Ekim'e kadar organizasyonlarda yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Özellikle hukuki ya da uluslararası ilişkiler konusunda 25 Temmuz'dan bu yana bekleyen işleriniz çözüme ulaşabilir. İlişkileri yöneten Venüs'ün direkt harekete geçişi işleri hızlandıracak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

25 Temmuz'dan bu yana ortak gelirler ya da gelir dışı kaynaklar ile ilgili beklediğiniz işler yoluna giriyor. 8 Ekim'e kadar bu konuda yapmak istediğiniz görüşmeleri tamamlamalısınız.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İkili ilişkilerde 25 Temmuz'dan bu yana zorlandığınızı hissetmiş olabilirsiniz. Bu durum Venüs'ün direk harekete geçişi ile düzeliyor. 8 Ekim'e kadar romantik anlar sizi bekliyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

25 Temmuz'dan bu yana iş yerini de ilişki yönetiminde zorluklar yaşamış olabilirsiniz. Bugünden 8 Ekim'e kadar işleri yoluna koymak ve yeni bağlantılar kurmak için harika geçebilir.

Aysegul Kuyumcu Turker
 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem