7 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Ailenize karşı sevgi ve şefkatle yaklaşmak kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün olacak. Günlük işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Öğle saatlerinde eşinizle iletişime dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yakın akraba ve kardeşlerinize iş ile ilgili duygularınızı detaylıca aktarabileceğiniz bir gün olacak. İş yerinde sözleşme, yazışma, görüşme vb öğle saatlerinde gerginlik yaşanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Maddi konularda kendinizi daha güvende hissetmek istediğiniz bugünde ailenizin desteği rahatlatacak. Sevdiğinizle parasal konularda analaşamayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Duygularınızı ifade etmek istiyorsunuz. İletişimin oldukça akıcı ve yoğun olacağı bugünde gelişiminiz için yeni bir eğitime katılabilir ya da elinizdeki sözleşme vb inceleyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi konularda oldukça şanslı olacağınız bir gün. Aile ya da sevdiklerinize karşı parasal Fedakarlıklar yapmak isteyebilirsiniz. Öğleden saatlerinde dengeli iletişim kurmak ZOR olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal ortamlarda  duygusal olarak nerde olmak istediğinizi tartarak, gelişiminiz için detaylı plan yapabileceğiniz bir gün olacak. Maddi kararlar için öğle saatleri uygun olmayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeler üzerinde çalışabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Gün ortasında ikili ilişkilerde iletişimde gerginliklere karşı temkinli olmakta fayda olacaktır.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Duygusal hedeflerinize doğru adım atmak için sosyal çevrenizden güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Ayrıca uluslararası bağlantıları olan kişilerle tanışmanız da söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Gelir dışı kaynaklarınızla işinizi büyütmek ya da Kariyerinizde yeni bir sayfa açmak için yatırım desteği bulabilirsiniz. Öğle saatlerinde arkadaşlar ile iletişime dikkat etmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşiniz ya da ortağınızın desteği ile uluslararası ve hukuki konularda adil çözümlere ulaşabilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili bir bilgi eşinizle aranızda gerginlik yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İşiniz ile ilgili finansal bir destek arayışı içinde iseniz bugün onay alabilirsiniz. Özellikle hukuki ve uluslararası konularda gün ortasında sınırları çok fazla zorlamamak faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğinizle ilişkinizde ya da eşinizle çocuklarla ilgili konularda ortak kararlar alabileceğiniz bir gün olacak. Öğle saatlerinde ortak gelirleriniz ile ilgili tartışmalardan uzak durmalısınız.

Popüler Yayınlar