7 Eylül Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Ailenize karşı sevgi ve şefkatle yaklaşmak kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir gün olacak. Günlük işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Öğle saatlerinde eşinizle iletişime dikkat.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Yakın akraba ve kardeşlerinize iş ile ilgili duygularınızı detaylıca aktarabileceğiniz bir gün olacak. İş yerinde sözleşme, yazışma, görüşme vb öğle saatlerinde gerginlik yaşanabilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Maddi konularda kendinizi daha güvende hissetmek istediğiniz bugünde ailenizin desteği rahatlatacak. Sevdiğinizle parasal konularda analaşamayabilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Duygularınızı ifade etmek istiyorsunuz. İletişimin oldukça akıcı ve yoğun olacağı bugünde gelişiminiz için yeni bir eğitime katılabilir ya da elinizdeki sözleşme vb inceleyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Maddi konularda oldukça şanslı olacağınız bir gün. Aile ya da sevdiklerinize karşı parasal Fedakarlıklar yapmak isteyebilirsiniz. Öğleden saatlerinde dengeli iletişim kurmak ZOR olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Sosyal ortamlarda  duygusal olarak nerde olmak istediğinizi tartarak, gelişiminiz için detaylı plan yapabileceğiniz bir gün olacak. Maddi kararlar için öğle saatleri uygun olmayabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeler üzerinde çalışabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Gün ortasında ikili ilişkilerde iletişimde gerginliklere karşı temkinli olmakta fayda olacaktır.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Duygusal hedeflerinize doğru adım atmak için sosyal çevrenizden güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Ayrıca uluslararası bağlantıları olan kişilerle tanışmanız da söz konusu olabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Gelir dışı kaynaklarınızla işinizi büyütmek ya da Kariyerinizde yeni bir sayfa açmak için yatırım desteği bulabilirsiniz. Öğle saatlerinde arkadaşlar ile iletişime dikkat etmelisiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eşiniz ya da ortağınızın desteği ile uluslararası ve hukuki konularda adil çözümlere ulaşabilirsiniz. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili bir bilgi eşinizle aranızda gerginlik yaratabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

İşiniz ile ilgili finansal bir destek arayışı içinde iseniz bugün onay alabilirsiniz. Özellikle hukuki ve uluslararası konularda gün ortasında sınırları çok fazla zorlamamak faydalı olacaktır.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sevdiğinizle ilişkinizde ya da eşinizle çocuklarla ilgili konularda ortak kararlar alabileceğiniz bir gün olacak. Öğle saatlerinde ortak gelirleriniz ile ilgili tartışmalardan uzak durmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova