8 Eylül Günlük Burç Yorumları & Mars Uranüs Destek Etkileşimi

 Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün yaratıcılığınızı ortaya koyarak sıra dışı bir işe kalkışabilirsiniz. Kendinizi farklı bir şekilde ifade etme motivasyonunuz yüksek olacak. Aşırı riskler almaya meyilli olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Evinizde değişiklikler için harekete geçmenizi sağlayacak beklenmedik gelişmeler olabilir. Aile içinde gizli kapaklı kalmış şaşırtıcı olayları çözen kişi olmak için kolları sıvayabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Kendinizi ifade etmek, iletişim ve teknolojiyi birlikte kullanarak büyük bir kitleye ulaşmak ve fikirlerinizi aktarmak isteyebilirsiniz. Enerjiniz, motivasyonunuz ve etkileyiciliğiniz oldukça yüksek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Kariyeriniz ve gelirlerinizi aynı anda etkileyecek şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Teknolojinin yararlarından faydalanabilir ya da kariyerinizde devrim yaratacak bir hareket yapabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Enerjiniz ve yüksek motivasyonunuz ile hedeflerinizde beklenmedik değişiklikler yaratabileceğiniz bir gün olacak. Sıra dışı uzak bir seyahat ya da eğitim de tetikleyici bir unsur olabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili sıra dışı adımlar atabilirsiniz. Yatırımlarınız ile ilgili devrim niteliğinde değişiklikler yapabilmek için lobi yapabilme motivasyonunuz yüksek olacak.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

İkili ilişkilerinizde sosyal çevrenizi şaşırtacak sıra dışı bir hareket yapabilirsiniz. Bu sıra dışı biri ile hayatınızı birleştirmeye karar vermek olabilir. Ya da sevdiğiniz size büyük bir sürpriz yapabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

İş yerinizde ve günlük rutininizi tamamen değiştirecek sıra dışı bir hareket yapmak için cesareti içinizde hissedebilirsiniz. Kariyerinizde yeni bir adım atmak için motive hissedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Adrenalin ve sıra dışı fikirler her zamankinden daha çekici gelebilir. Kalbinizin çarpmasını sağlayacak, inovatif, yaratıcı bir proje ya da aşk uluslararası arenada harekete geçmenizi sağlayacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Eviniz ya da emlak işleri ile ilgili sizi şaşırtacak bir çözüm ya da fırsat ortaya çıkabilir. Aile bireylerinden birinin ortak gelirlerle ilgili sıra dışı bir yatırım önerisi de sizi heyecanlandırabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hem özel hem de iş ilişkilerinizde şaşırtacak haberler alabileceğiniz bir gün olacak. Önemli bir ortaklık için kolları sıvayabilir ya da sevdiğinizden sürpriz evlenme teklifi vb alabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İşinizde tüm yaratıcılığınızı ve inovatif düşünce tarzınızı ortaya koyabileceğiniz bir proje için kolları sıvayabilirsiniz. Kendinizi göstermek için girdiğiniz bu alan şaşırtıcı maddi sonuçlar alacak.

 


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova