9 Eylül Günlük Burç Yorumları & Merkür Pluto Sert Etkileşimi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Ortak ya da kariyer ile ilgili güçlü kişilere fikirlerinizi kabul ettirmeniz zor gözüküyor. Bugün şansınızı zorlamamanız faydalı olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinde uluslararası, lojistik, hukuk ya da medya ile ilgili otorite figürlerine fikirlerinizi kabul ettirmeniz mümkün olmayabilir. Okuyorsanız öğretmenlerinizle görüşmelerinizi ertelemelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün maddi konularda güçlü kişilerden yaratıcı fikirleriniz için onay alamayabilirsiniz. Çocuklarınız ya da sevdiğinizle ortak gelirler konusunda çatışma yaşamanız da söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ortaklıklar ve aile ile ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Özellikle fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışmanız ilişkinizi zorlayabilir. Ani ve yıkıcı tepkilerden çekinmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yaşantınızda özellikle otorite figürleri ile iletişimde gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız. Bugün seyahat, eğitim, sözleşme vb konuları zor geçebilir. Sabit fikirli davranmamalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün maddi olarak risk almak ve hatta gelirlerinizle ilgili radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak bu tip girişimler için pek uygun bir hafta olmayabilir. Risk danışmanınıza güvenin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile büyükleriniz ile anlaşamıyor olabilirsiniz. Ev ve ailevi konularda fikirlerinizde inatçı olabilir hatta karşınızdakini dinlemek istemeyebilirsiniz. Birkaç gün geçmesini bekleyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bildikleriniz ve içgüdüleriniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi yönlendiren fikirleriniz ile size yol gösteren bilge kişilerin söyledikleri çatışabilir. Esnek olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlarınız ya da katıldığınız bir sosyal organizasyondaki kişilerle fikir çatışmalarına girebilirsiniz. Hayatınızdaki değerleri sorgulamanızı sağlayacak fikirler alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili konularda sabit fikirli davranışlar sebebi ile gelir kaynağınız olan bir alanı yitirmeniz söz konusu olabilir. Bu işiniz, müşteriniz ya da bir üründe ısrarınız olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hayat felsefenizde ya da idealleriniz konusunda ısrarcı fikirleriniz aslında kendi içinizde ne kadar büyük bir dönüşüm kapasiteniz olduğunu görmenize engel olabilir. Açık fikirli olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal çevrenizde önderlik yapmak istediğiniz bir organizasyonun mali boyutu oldukça yüksek çıkabilir. Fikirlerinizde ısrarcı olmazsanız maliyetiniz daha düşük çıkabilir.


Popüler Yayınlar