9 Eylül Günlük Burç Yorumları & Merkür Pluto Sert Etkileşimi

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Ortak ya da kariyer ile ilgili güçlü kişilere fikirlerinizi kabul ettirmeniz zor gözüküyor. Bugün şansınızı zorlamamanız faydalı olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

İş yerinde uluslararası, lojistik, hukuk ya da medya ile ilgili otorite figürlerine fikirlerinizi kabul ettirmeniz mümkün olmayabilir. Okuyorsanız öğretmenlerinizle görüşmelerinizi ertelemelisiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Bugün maddi konularda güçlü kişilerden yaratıcı fikirleriniz için onay alamayabilirsiniz. Çocuklarınız ya da sevdiğinizle ortak gelirler konusunda çatışma yaşamanız da söz konusu olabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Ortaklıklar ve aile ile ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün olacak. Özellikle fikirlerinizi kabul ettirmeye çalışmanız ilişkinizi zorlayabilir. Ani ve yıkıcı tepkilerden çekinmelisiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

İş yaşantınızda özellikle otorite figürleri ile iletişimde gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız. Bugün seyahat, eğitim, sözleşme vb konuları zor geçebilir. Sabit fikirli davranmamalısınız.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün maddi olarak risk almak ve hatta gelirlerinizle ilgili radikal değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak bu tip girişimler için pek uygun bir hafta olmayabilir. Risk danışmanınıza güvenin.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Aile büyükleriniz ile anlaşamıyor olabilirsiniz. Ev ve ailevi konularda fikirlerinizde inatçı olabilir hatta karşınızdakini dinlemek istemeyebilirsiniz. Birkaç gün geçmesini bekleyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Bildikleriniz ve içgüdüleriniz arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi yönlendiren fikirleriniz ile size yol gösteren bilge kişilerin söyledikleri çatışabilir. Esnek olmalısınız.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Arkadaşlarınız ya da katıldığınız bir sosyal organizasyondaki kişilerle fikir çatışmalarına girebilirsiniz. Hayatınızdaki değerleri sorgulamanızı sağlayacak fikirler alabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyeriniz ile ilgili konularda sabit fikirli davranışlar sebebi ile gelir kaynağınız olan bir alanı yitirmeniz söz konusu olabilir. Bu işiniz, müşteriniz ya da bir üründe ısrarınız olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Hayat felsefenizde ya da idealleriniz konusunda ısrarcı fikirleriniz aslında kendi içinizde ne kadar büyük bir dönüşüm kapasiteniz olduğunu görmenize engel olabilir. Açık fikirli olun.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Sosyal çevrenizde önderlik yapmak istediğiniz bir organizasyonun mali boyutu oldukça yüksek çıkabilir. Fikirlerinizde ısrarcı olmazsanız maliyetiniz daha düşük çıkabilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem