1 Ekim Günlük Burç Yorumları

Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarınızı Okumak için tıklayın!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah kendi keyfiniz ya da çocuklarınızla ilgili zorunlu bir ödeme sebebi ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Öğle ile akşam saatleri arasında yeni finansal kararlar almamakta fayda var.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken kendi istekleriniz ve aile bireylerinin istekleri arasında kalarak çatışma yaşayabilirsiniz. Elinizdeki işleri toparlamak için güzel bir öğleden sonra sizi bekliyor olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah saatlerinde aldığınız bir haber ile kendi içinizde gerginlik yaşayabilirsiniz. Bugünü kendinize ve isteklerinize ayırmak faydalı olacak. Geceye doğru ikili ilişkilerde baskı hissedebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal çevrenizin istekleri ve kendi değerleriniz arasında sabah saatlerinde bir çatışma yaşayabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızla ilgili kararlar almak için uygun olmayabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerde çatışmalara dikkat etmeniz gereken bir sabah olacak. İsteklerinizde diretmemeniz faydalı olabilir. İşlerinizi tamamlamak için öğleden sonrayı kullanabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bakış açınızda fazla diretmenin sizi zorlayacağı bir sabah olabilir. Hukuki, akademik ya da seyahatler ile ilgili konularda yeni adımlar atmak yerine elinizdeki işleri tamamlayabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla gelir dışı kaynaklar ve yatırımlar ile ilgili konularda çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda istikrarı sağlamaya yönelik hareket etmelisiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güne başlarken kariyerinizi ilgilendiren ilişkilerinizde istekler ve karşı tarafın arzuları arasında kalabilir ve çatışma yaşayabilirsiniz. Geceye doğru maddi baskılar daha ağır gelebilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Uluslararası proje ya da romantik uzak seyahatler ile ilgili yapmak istedikleriniz iş yerinizde arzuladıklarınızla çatışabilir. Gün içinde ofiste işlerinizi tamamlamak faydalı olacaktır.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayatın tadını çıkarmak, yaratıcılığınızı kullanmak ya da çocuklar ile ilgili harcamalar sebebi ile sevdiğinizle çatışabileceğiniz bir sabah olacak. Geceye doğru işinizle ilgili iletişim hızlanabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde ailenizin istekleri ve eşinizin istekleri arasında kalarak çatışmalar yaşayabilirsiniz. Evinizdeki ya da aile ile ilgili işlerinizi halletmek için faydalı bir öğleden sonra olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güne başlarken iş bağlantılarınızla iletişimde dikkatli olmanız çatışmaları engelleyebilir. Kısa seyahatlerde problemler söz konusu olabilir. Yazılı sözlü yapılması gereken işleri halledebilirsiniz.

Popüler Yayınlar