1 Ekim Günlük Burç Yorumları

Ekim Ayı Aylık Burç Yorumlarınızı Okumak için tıklayın!


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sabah kendi keyfiniz ya da çocuklarınızla ilgili zorunlu bir ödeme sebebi ile gerginlik yaşayabilirsiniz. Öğle ile akşam saatleri arasında yeni finansal kararlar almamakta fayda var.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Güne başlarken kendi istekleriniz ve aile bireylerinin istekleri arasında kalarak çatışma yaşayabilirsiniz. Elinizdeki işleri toparlamak için güzel bir öğleden sonra sizi bekliyor olacak.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Sabah saatlerinde aldığınız bir haber ile kendi içinizde gerginlik yaşayabilirsiniz. Bugünü kendinize ve isteklerinize ayırmak faydalı olacak. Geceye doğru ikili ilişkilerde baskı hissedebilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sosyal çevrenizin istekleri ve kendi değerleriniz arasında sabah saatlerinde bir çatışma yaşayabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızla ilgili kararlar almak için uygun olmayabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerde çatışmalara dikkat etmeniz gereken bir sabah olacak. İsteklerinizde diretmemeniz faydalı olabilir. İşlerinizi tamamlamak için öğleden sonrayı kullanabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bakış açınızda fazla diretmenin sizi zorlayacağı bir sabah olabilir. Hukuki, akademik ya da seyahatler ile ilgili konularda yeni adımlar atmak yerine elinizdeki işleri tamamlayabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla gelir dışı kaynaklar ve yatırımlar ile ilgili konularda çatışmalar yaşanabilir. Finansal konularda istikrarı sağlamaya yönelik hareket etmelisiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Güne başlarken kariyerinizi ilgilendiren ilişkilerinizde istekler ve karşı tarafın arzuları arasında kalabilir ve çatışma yaşayabilirsiniz. Geceye doğru maddi baskılar daha ağır gelebilir.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Uluslararası proje ya da romantik uzak seyahatler ile ilgili yapmak istedikleriniz iş yerinizde arzuladıklarınızla çatışabilir. Gün içinde ofiste işlerinizi tamamlamak faydalı olacaktır.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Hayatın tadını çıkarmak, yaratıcılığınızı kullanmak ya da çocuklar ile ilgili harcamalar sebebi ile sevdiğinizle çatışabileceğiniz bir sabah olacak. Geceye doğru işinizle ilgili iletişim hızlanabilir.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Sabah saatlerinde ailenizin istekleri ve eşinizin istekleri arasında kalarak çatışmalar yaşayabilirsiniz. Evinizdeki ya da aile ile ilgili işlerinizi halletmek için faydalı bir öğleden sonra olabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Güne başlarken iş bağlantılarınızla iletişimde dikkatli olmanız çatışmaları engelleyebilir. Kısa seyahatlerde problemler söz konusu olabilir. Yazılı sözlü yapılması gereken işleri halledebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova