10 Ekim Günlük Burç Yorumları & Merkür Geri Hareketi Bitiyor

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Merkür geri hareketinin sonlanması ile ikili ilişkilerde eksik ve yanlış anlaşıldığınızı düşündüğünüz konular aydınlanabilir. Sevdiğinize açılmak ya da yeni bir ortaklık için görüşmelere başlayabilirsiniz.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde çözüme ulaştıramadığınız konular çözülüyor. Merkür’ün geri hareketi sona ermesiyle günlük yaşantınızda iletişimde hareketlilik ve sağlıkla ilgili yeni bilgiler gelebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Aşk hayatınızı hareketlendirecek bir gelişme daha! Merkür’ün geri hareketinin sonlanması ile hoşlandığınız birine açılabilir ya da konuşmak için aradığınız cesareti bulabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ev ve aile yaşantınızda durağanlaşan konular ilerlemeye başlıyor. Yeni bir ev satın almak, evinizi yeniden dekore etmek ya da beklettiğiniz misafirlerinizi ağırlamak için liste yapabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Merkür geri hareketinin sonlanması ile telefonunuzun sesi hiç susmayacak. Yazılı ve sözlü iletişim ve seyahatlerde olan aksaklıklar sona eriyor. Ayrıca beklettiğiniz o eğitime gitmenin zamanı geldi.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Finansla ilgili eksik-yanlış bilgiler, ödemesi gelmeyen satışlar ve maaş konuları çözümleniyor. Merkür geri hareketinin sonlanması ile geçmişten gelen borçları hayatınızdan çıkarabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinizi anlatmak isteyip de gerçekten ifade edemediğinizi düşündüğünüz ya da yanlış anlaşıldığınızı hissettiğiniz günleri geride bırakıyorsunuz. Merkür geri hareketinin sonlanması ile iletişim rahatlıyor.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Merkür geri hareketi geçmişi ve geçmişte yaşanan olayları zihninizde sorgulamanıza sebep olacak olaylar getirdi. Direkt harekete geçişi ile hayal gücü ve yaratıcılığınızı ortaya koyabileceksiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal yaşantınızda çanlar çalıyor. Merkür geri hareketinin sonlanması ile yeni sosyal organizasyonlara katılabilir ya da arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurma fırsatları yakalayabilirsiniz.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyeriniz ile ilgili bir süredir üzerinde uğraştığınız bir konu sonuca geliyor. Merkür geri hareketinin sonlanması ile yeni projelere yönelebilir ve yeni iş bağlantıları kurmaya odaklanabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Merkür geri hareketinin sonlanması ile hukuki ya da akademik olarak ilerleyemediğinizi ya da yanlış anlaşıldığınızı hissettiğiniz konular çözülüyor. Yeni uluslararası fırsatlar, seyahatler çıkabilir.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Gelir dışı kaynaklarınız ve ortak gelirleriniz ile ilgili bilgi karışıklığı ve anlaşmazlıklar sona eriyor. Merkür geri hareketinin sonlanması ile beklediğiniz kredi onayı vb ile rahatlayacaksınız.-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova