11 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün sevdiğiniz işleri ya da sevdiğinizle birlikte rutininizi gerçekleştirme arzunuz işiniz ve sorumluluklarınız sebebi ile sekteye uğrayabilir. Sevginizin sekteye uğramasına izin vermeyin.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Tüm analiz ve araştırmalarınıza, detaylı çalışmalarınıza karşın maddi risk almanız bir aile büyüğü ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir otorite figürü tarafından engellenebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev ve aileniz için planladığınız işler eşinizin onayından geçmeyebilir. Dekorasyon ve renovasyon işleri ya da misafir ağırlama planlarınızı eşiniz sorumluluklarınızı hatırlatarak engel oluşturabilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Sevdiğinizle planladığınız romantik bir kısa seyahat ya da gezi, iş sorumluluklarınız ya da sağlık engelleri sebebi ile havada kalabilir. Kendinizi ifade etmekte baskı altında hissedebilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Eviniz ya da sevdiğiniz için düşündüğünüz alışveriş çocuklarınız için planladığınız ve mecburi harcamalar sebebi ile sekteye uğrayabilir. Hayatın tadını çıkarmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün sevdiğinize ya da bir arkadaşınıza verdiğiniz sözü ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz. Bir büyüğün baskısı ya da bakımı söz konusu olabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Kendinize ayırmayı arzu ettiğiniz bugünde işiniz ile ilgili sorumluluklarınıza vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Evde rahatlamak yerine mecburi bir kısa seyahat söz konusu olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal organizasyonlarda görev almak isteyebilir, detaylı planların içinde olmak isteyebilirsiniz. Ancak maddi sorumluluklarınız ağır basacak ve para kazanmak ön planda olacak.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizde güzel gelişmeler, yeni bağlantılar ya da yeni haberler alıyor olmanıza rağmen kendinizi baskı altında tuttuğunuz alanlar var. Somut adımlar atmak için motive olmalısınız.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Geçmişte biri ile yaşadığınız hukuki bir problemin yeniden ortaya çıkması bir engel ya da baskı oluşturabilir. Ya da gizli bir aşkın bir seyahatte ortaya çıkmasından korkabilirsiniz
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Katıldığınız sosyal organizasyon ya da arkadaşlarla yaptığınız planlar kenara koyduğunuz gelir dışı kaynakları aşmasından korkabilirsiniz. Bu sebeple kendinizi baskı altında hissetmeniz olası.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

İş ve eş arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle yapmış olduğunuz program ya da sağlığı sebebiyle yanında olmanız gerekirken kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız baskı yaratabilir.
Ayşegül Kuyumcu Türker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem