12 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün sevdiğiniz işleri ya da sevdiğinizle birlikte rutininizi gerçekleştirme arzunuz işiniz ve sorumluluklarınız sebebi ile sekteye uğrayabilir. Sevginizin sekteye uğramasına izin vermeyin.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Tüm analiz ve araştırmalarınıza, detaylı çalışmalarınıza karşın maddi risk almanız bir aile büyüğü ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili bir otorite figürü tarafından engellenebilir.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Ev ve aileniz için planladığınız işler eşinizin onayından geçmeyebilir. Dekorasyon ve renovasyon işleri ya da misafir ağırlama planlarınızı eşiniz sorumluluklarınızı hatırlatarak engel oluşturabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevdiğinizle planladığınız romantik bir kısa seyahat ya da gezi, iş sorumluluklarınız ya da sağlık engelleri sebebi ile havada kalabilir. Kendinizi ifade etmekte baskı altında hissedebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Eviniz ya da sevdiğiniz için düşündüğünüz alışveriş çocuklarınız için planladığınız ve mecburi harcamalar sebebi ile sekteye uğrayabilir. Hayatın tadını çıkarmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugün sevdiğinize ya da bir arkadaşınıza verdiğiniz sözü ev ve aile ile ilgili sorumluluklarınız sebebi ile geri çevirmek zorunda kalabilirsiniz. Bir büyüğün baskısı ya da bakımı söz konusu olabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendinize ayırmayı arzu ettiğiniz bugünde işiniz ile ilgili sorumluluklarınıza vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Evde rahatlamak yerine mecburi bir kısa seyahat söz konusu olabilir.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal organizasyonlarda görev almak isteyebilir, detaylı planların içinde olmak isteyebilirsiniz. Ancak maddi sorumluluklarınız ağır basacak ve para kazanmak ön planda olacak.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyerinizde güzel gelişmeler, yeni bağlantılar ya da yeni haberler alıyor olmanıza rağmen kendinizi baskı altında tuttuğunuz alanlar var. Somut adımlar atmak için motive olmalısınız.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Geçmişte biri ile yaşadığınız hukuki bir problemin yeniden ortaya çıkması bir engel ya da baskı oluşturabilir. Ya da gizli bir aşkın bir seyahatte ortaya çıkmasından korkabilirsiniz

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Katıldığınız sosyal organizasyon ya da arkadaşlarla yaptığınız planlar kenara koyduğunuz gelir dışı kaynakları aşmasından korkabilirsiniz. Bu sebeple kendinizi baskı altında hissetmeniz olası.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

İş ve eş arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle yapmış olduğunuz program ya da sağlığı sebebiyle yanında olmanız gerekirken kariyeriniz ile ilgili sorumluluklarınız baskı yaratabilir.

 


-- 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova