13 Ekim Günlük Burç Yorumları & Terazi Burcunda Yeni Ay

Günün ilk saatlerinde Terazi Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor... Yeni Ay hayatımızda yeni bir şeyler başlatma, yeni bir girişimde bulunma, yeni bir tohum atma dönemidir...

Terazi Burcu "Terazi" ile simgelenir.. Yani dengenin ve adaletin sembolüdür.. Terazi Burcunda gerçekleşen Yeni Ay ikili ilişkilerde, hayatımızda denge ve adaleti, harmoniyi bulmaya yönelik yeni adımlar atmamıza olanak sağlar. Hayatımızın hangi alanında olursa olsun güzellik, estetik, zerafet için bir girişim yapma fırsatı sunar. Ciddi ilişkiler, ortaklıklar, estetik operasyonlar, sanatsal ve lüks obje alışverişi, dekorasyonda değişiklikler gibi hayatın her alanında denge ve uyumu yakalamak için Terazi Yeni Ayında girişimlerde bulunmak faydalıdır.. Ancak

Bugün gerçekleşen Yeni Ay ise "bildiğimiz Yeni Ay"lardan farklı..
Huzur, uyum ve mutluluk için yeni bir ben, yeni bir sen, yeni bir ilişki..

Hayatımızdaki tüm ikili ilişkilerde beklenmedik, şaşırtıcı, sıra dışı tepkilerle karşı karşıya kalabiliriz... Kendi iç dengemizi bulmayı arzu ettiğimiz bu günlerde bu huzursuzluk yaratan etkiye tepkilerimiz oldukça sert olabilir ya da tepkisiz kalabiliriz. 
Ancak gökyüzünün bize verdiği mesajları iyi okumalıyız... İlişkilerimizde dengenin, uyumun, adaletin nerede bozulduğuna dönüp bakmalı; yeni yolumuzu  belirlemeliyiz...
"Arkanı dön ve çık" ile "Sessizlik" arasında...
İlişkilerimizde dengeyi bulmak için her etkiye kendi tepkimizi yaratırız. Beklenmedik olaylar karşısında sıra dışı tepkiler vermek normaldir.. Uranüs'ün verdiği elektrik ile tüm ilişkilerimizde bu dengelerin alt üst olma durumunu yaşarken "arkanı dön ve çık" ile "sessizlik" arasında kalabiliriz.. Ancak bu geçici dönemi kalıcı yaralar yerine kalıcı çözümlere dönüştürmeye çalışmalıyız... Her zaman karşılaştığımız tepkilere sıra dışı bir tavır sergileyerek dengeyi yakalamalıyız... Tepkinizi vermeden önce belki de tüm alternatifleri değerlendirdiğinizden emin olmalısınız! "ben" ve "biz" arasındaki dengeyi kurmak için gerekli her molekül sizde mevcut! 
Aykırı Çözümler, Diplomatik Yaklaşımlar ve Danışmak
Yeni Ayın girişimci ruhunu ilişkinizde, işinizde, hukuki konularda yeterince ortaya koyamadığınızı, sıra dışı, inovatif bir çözüm bulamadığınızı düşünüyorsanız bir danışmanın desteğini alabilirsiniz. Terazi'nin ara bulucu ve denge sağlayıcı gücü ile farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz. 
Özetle...
Ben yerine Biz...
Bu, Şu yerine O...
Farklı bir bakış açısı ile ilişkilerinizde denge, keyif ve uyumu yakalamanız dileğiyle..
Barış ve Sevgiyle,
Astroloji Danışmanı
Ayşegül Kuyumcu Türker


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Terazi Yeni Ayı ile ikili ilişkilerde denge ve huzuru arzuladığınız bugünde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Belki de aradığınız denge için sıra dışı bir tutum sergilemeniz gerekebilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İş yerinizde yeni bağlantılar kurmak ve kendinize yeni bir denge istiyor olabilirsiniz. Bugün Terazi burcunda Yeni Ay olumlu destek verebilir. Ancak her zamanki yoldan farklı bir yol seçmelisiniz.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Yeni bir romantik ilişki ya da çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız beklenmedik sürprizlerle karşılaşabileceğiniz bir dönem başlıyor. Terazi Yeni Ayı bu alanlarda hayatınıza sıra dışı gelişmeler getirebilir.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Evinizde gerçekleştirmeyi düşündüğünüz dekorasyon ya da ev değişikliği vb sürpriz gelişmeler olabilir. Aradığınız huzur ve harmoniyi Terazi Yeni Ayının sıra dışı desteği ile bulabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Önümüzdeki bir ay Terazi Yeni Ayının etkisi ile sözleşme, anlaşma, eğitim, seyahat vb fırsat yakalayabilirsiniz. Şaşırtıcı durumlar olabilir. Yakın akrabalardan beklenmedik haberler alabilirsiniz.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Bugün gerçekleşen Terazi Yeni Ayının etkisi ile finansal dengeyi yakalamak için yeni adımlar atabilir; yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ancak ortak gelirler ile ilgili sürprizler şaşırtabilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Hayatınız ve ilişkilerde yapmayı arzu ettiğiniz değişiklikler için bugün burcunuzda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile cesaret bulabilirsiniz. Karşı taraftan beklenmedik gelişmeler tetikleyici olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
İş yerinizde, günlük yaşantı ya da sağlıkla ilgili beklenmedik olaylar şaşırtabilir. Hayatınızda denge ve harmoniyi yakalamak için Terazi Yeni Ayının etkisi ile politik yönünüzü kullanabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Sosyal çevrenizde, arkadaşlıklarınızda denge ve harmoniyi aradığınız bugünde Terazi yeni ayı ile yeni bir çevreye adım atabilirsiniz. Ancak sıra dışı ve beklenmedik davranmanız gerekebilir.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Kariyer ilişkilerinizde yeni bir adım atmanın tam zamanı! Bugün gerçekleşen Terazi Burcu Yeni Ayı ile ilişkilerde denge ve harmoniyi yakalamak için geçmişten farklı davranmaya motive olabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Uluslararası, hukuki, akademik, medya ya da ticari ilişkileriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler şaşırtıcı olabilir. Terazi Yeni Ayının etkisi ile farklı bir yol izlemeyi seçebilirsiniz.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Gelirlerinizde beklenmedik gelişmeler maddi anlamda denge arzu ettiğiniz bugünde zorlayıcı olabilir. Terazi Yeni Ayı ile yeni bir ortaklık, gelir dışı kaynaklara yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova