15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün gelir dış kaynaklar ve iş ilişkilerinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirler konusunda fedakarlıklar yapabilirsiniz. Daha fazla kazanmak için motive olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Romantik ilişkilerinizde yoğun ve derin duygularınızı paylaşabileceğiniz bir sabah. Sosyal yardımlaşma organizasyonlarında çalışmalarda bulunabilir; arkadaşlarınıza karşı fedakar olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken günlük işlerinizi, iş yerinizdeki görevlerinizi tamamlamak için tutkuyla hareketinize ailenizden destek alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınız yüksek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevgiyle, tutkuyla bağlı olduklarınıza kalbinizden geçenleri aktarabileceğiniz romantik, keyifli, yaratıcı bir sabah sizi bekliyor. İdeallerinize karşı tutkulu ve fedakar yaklaşımınız huzur veriyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu sabah aile ve eviniz ile keyifli harcamalarda bulunabilir; sevdiğinize romantik hediyeler alabilirsiniz. Akşama doğru ailenizle ortak gelirler konusunda fedakarlıklar görmek rahatlatabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Güne sevdiğinizle romantik ve tutkulu mesajlaşmalar ya da açılmalar ile başlayabilirsiniz. Derin bağlarla bağlı olduğunuz yakın akrabalarınızdan sevgi ve keyif dolu haberler de alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendi keyfiniz ve rahatlığınız için, Masaj, kuaför, alışveriş vb gibi, para harcama arzusunda olabilirsiniz. İşinizde para kazanmanın farklı yollarını bulabileceğiniz yaratıcı bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sezgilerinizin ve iç güdülerinizin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla sıcak bir birliktelik keyif verecek. Akşama doğru sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayal gücünüzün derinleştiği bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerde gizemli yönünüz ilgi çekici olabilir. Ailenize karşı fedakarlıklarda bulunacağınız bir akşam sizi bekliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu sabah benzer tutku, ideal ve duyguları paylaştığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sezgileriniz ve iletişimde yumuşaklığınızla sosyal organizasyonlarda karşınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyerinizde finansal konularda sezgilerinizin kuvvetli, ilişkilerinizin uyumlu olacağı bir sabah sizi bekliyor. Öğleden itibaren daha fazla gelir elde etmek için ilham gücünüz yükseliyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Sevdiğinizle romantik ve bir o kadar tutkularınızı, ideallerinizi paylaşarak sevgi dolu geçirebileceğiniz bir sabah olacak. Uyumlu ve fedakarlık gösterebileceğiniz bir gün sizi bekliyor.

 

 

Popüler Yayınlar