15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün gelir dış kaynaklar ve iş ilişkilerinizde olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ailenizle ortak gelirler konusunda fedakarlıklar yapabilirsiniz. Daha fazla kazanmak için motive olabilirsiniz.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Romantik ilişkilerinizde yoğun ve derin duygularınızı paylaşabileceğiniz bir sabah. Sosyal yardımlaşma organizasyonlarında çalışmalarda bulunabilir; arkadaşlarınıza karşı fedakar olabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Güne başlarken günlük işlerinizi, iş yerinizdeki görevlerinizi tamamlamak için tutkuyla hareketinize ailenizden destek alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda yaratıcılığınız yüksek.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevgiyle, tutkuyla bağlı olduklarınıza kalbinizden geçenleri aktarabileceğiniz romantik, keyifli, yaratıcı bir sabah sizi bekliyor. İdeallerinize karşı tutkulu ve fedakar yaklaşımınız huzur veriyor.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu sabah aile ve eviniz ile keyifli harcamalarda bulunabilir; sevdiğinize romantik hediyeler alabilirsiniz. Akşama doğru ailenizle ortak gelirler konusunda fedakarlıklar görmek rahatlatabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Güne sevdiğinizle romantik ve tutkulu mesajlaşmalar ya da açılmalar ile başlayabilirsiniz. Derin bağlarla bağlı olduğunuz yakın akrabalarınızdan sevgi ve keyif dolu haberler de alabilirsiniz.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Kendi keyfiniz ve rahatlığınız için, Masaj, kuaför, alışveriş vb gibi, para harcama arzusunda olabilirsiniz. İşinizde para kazanmanın farklı yollarını bulabileceğiniz yaratıcı bir gün olacak.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sezgilerinizin ve iç güdülerinizin yoğun olacağı bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla sıcak bir birliktelik keyif verecek. Akşama doğru sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Hayal gücünüzün derinleştiği bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerde gizemli yönünüz ilgi çekici olabilir. Ailenize karşı fedakarlıklarda bulunacağınız bir akşam sizi bekliyor.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu sabah benzer tutku, ideal ve duyguları paylaştığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Sezgileriniz ve iletişimde yumuşaklığınızla sosyal organizasyonlarda karşınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Kariyerinizde finansal konularda sezgilerinizin kuvvetli, ilişkilerinizin uyumlu olacağı bir sabah sizi bekliyor. Öğleden itibaren daha fazla gelir elde etmek için ilham gücünüz yükseliyor.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

 

Sevdiğinizle romantik ve bir o kadar tutkularınızı, ideallerinizi paylaşarak sevgi dolu geçirebileceğiniz bir sabah olacak. Uyumlu ve fedakarlık gösterebileceğiniz bir gün sizi bekliyor.

 

 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova