16 Ekim Günlük Burç Yorumları

Bugün sabah saatlerinde yeni kararlar almak ve yeni adımlar atmak için uygun olmayabilir. Ancak  gün boyunca kariyer hedeflerinize doğru motivasyon ve cesaret ile yaklaşacaksınız. 


Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün işiniz ile ilgili hedeflerinizi, motivasyonunuzu ve cesaretinizi tüm detayları ile üstlerinizle ya da bir otorite figürü ile paylaşabilirsiniz. Bu destek hızlı yükselişe yardımcı olabilir.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çocuklar, sevdiğiniz ile ilişkiniz, maddi riskleriniz ya da bir hobinizi hayata geçirmek… Bunlardan hangisi idealleriniz ve hedefleriniz içinde ise bugün önemli bir başlangıç yapabilirsiniz. 
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Ev almak, satmak ya da yeniden dekore etmeye başlamak için harika bir gün. Aileniz ortak gelirlerinizden destek olabilir ya da bir otorite figürü desteği ile kredi, vb yatırım onayı alabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
İşiniz ile ilgili sözleşme, anlaşma ya da yeni bir ortaklık ile ilgili önemli gelişmeler kaydedebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz bir eğitim de söz konusu olabilir.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Hazırladığınız bir proje için üstlerinizden onay alarak önemli bir yatırım yapabilir; ya da kendinizi geliştirmek için katılacağınız bir eğitimin masrafları olabilir. İleriye yönelik iyi bir harcama olacak.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Hayat amacınızı ve motivasyonunuzu rahatlıkla ortaya koyabileceğiniz; gelişiminiz için cesur adımlar atabileceğiniz bir gün. Hobinizi işe çevirebilir ya da sevdiğinizle somut adımlar atabilirsiniz.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Eviniz ya da ailenizle ilgili büyük değişiklikler sizi bekliyor. Bu yeni bir ev, evde dekorasyon ya da ailenize yeni bir üyenin katılması ile aile ve ev düzeninizin değişmesi söz konusu olabilir.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizde bir fark yaratmak ve fikirlerinizi başkaları ile paylaşmak için kuvvetli adımlar atabilirsiniz. Otorite figürlerinden alacağınız destek ile büyük ekiplere ulaşabilirsiniz.
Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kazanç modelinizi kökten değiştirecek bir model için kariyeriniz ile ilgili cesur bir adım atabilirsiniz. Motivasyonunuz ve enerjinizi kendinizi geliştirmek için kullanışınız etkileyici olacak.
Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İdeallerinizi ve hayat felsefenizi paylaşmak ve harekete geçmek için güzel bir gün olacak. Gücünüzü, liderlik vasıflarınızı, cesaretinizi kişilerle birebir ya da medya üzerinden paylaşabilirsiniz.
Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarınızla yeni atılımlar ve girişimler yapmak için motive ve cesur olabilirsiniz. Ancak kapalı kapılar ardında dönen konuları göz ardı etmeden hareket etmeniz faydalı olacaktır.
Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Sosyal çevrenizden güçlü birinin desteği ile önemli bir ortaklık ya da önemli bir ekibe danışmanlık fırsatı yakalayabilirsiniz. Eşinizle birlikte geleceğe yönelik somut adımlar atabilirsiniz.  

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova