17 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Gün boyunca ideallerinizin peşinden gitmek, özgür olmak, gelişiminize yönelik çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Ancak Kendi istekleriniz, iş ve günlük yaşantınızdaki kişilerin istekleri arasında kalmanız söz konusu olabilir. 
Fedakarlık, ilişkilerde sınır ve mutluluk arasındaki dengeyi bulmak zorlayabilir. Kendinizi aşırı yeme, alışveriş vb şeylere yöneltmek yerine enerjinizi kullanabileceğiniz günlük işlere yönelmeniz daha faydalı olacaktır.
Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Sevdiğiniz ile ilgili arkadaşların tepkisi kafa karıştırabilir. İlişkide özgürlük isteğiniz, arzu ettiğiniz sevgi ve ilişki tarzının uyuşmadığını düşünebilirsiniz. Spor yaparak enerjinizi atabilirsiniz.
Hayatın tadını çıkarmak için aşırılara kaçmak zorunda değilsiniz. Özellikle akşama doğru aşırı yeme,içme yerine sanatsal aktiviteler daha fazla keyif verebilir.
İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
Var olan ortaklığınızda özgür olma, gelişme arzunuzu tetikleyecek bir kariyer fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Gerçek olamayacak kadar güzel bu teklif ailenizin isteklerini karşılamayabilir.
Aile içinde isteklerinizi kabul ettirmeye çalışmak için agresif tavırlar göstermek yerine düşünmeniz faydalı olacaktır. Akşama doğru evinizde yapılması gereken tadilat, değişiklik vb ile enerjinizi atabilirsiniz.
Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Bugün iş yerinizde çalışanlarınızla inançlar, hayat felsefeniz, vizyonunuz hakkındaki görüşleri ile ters düşebilirsiniz. Aşırı idealist davranabilirsiniz. Fikirlerinizin anlaşılamadığını düşünebilirsiniz.
Özellikle kardeşlerinizle ilişkilerinizde bu inanç ayrılıkları zorlayıcı olabilir. Akşam saatlerinde ruhsal gelişim için bir eğitim ya da sohbete katılarak motivasyonunuzu olumlu yönde kullanabilirsiniz.
Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İkili ilişkilerdeki iyimser ve canlı tutumun yanında kendi inançlarınızla, özgür olma isteğiniz sevdiğinizin değerleri ile çatışabilir. Özellikle geliriniz ve ortak gelirler konusunda gerginlik yaşanabilir.
Belirsizliğin ve idealist bakış açısının getirdiği bu çatışmayı akışına bırakmanız faydalı olacaktır. Finansal riskler almak için uygun bir gün değil. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.
Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ailenizle birlikte keyifli, coşkulu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Eşiniz ile hayalleriniz, beklentileriniz, fedakarlıklar, istekler üzerine anlaşmazlıklar yaşanabilir. Ancak bunları düzeltme gücü de içinizde.
Eğer ilişkinizde karşılıklı fedakarlık ve anlayış baskın ise bugün birbirinize daha çok bağlanabilirsiniz. Ancak karşılıklı yanlış anlaşılmalar müsamaha gösterilmezse agresif davranışlara dönüşebilir.
Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
İş yerinizde yaşanan belirsizlikler ve iletişimde yaşanan yanlış anlaşılmalar kendinizi mutsuz hissetmenize sebep olabilir. Daha özgür, daha kendi gelişiminize yönelik bir görev istiyor olabilirsiniz.
Ancak bu isteklerinizi aktarmak için doğru bir gün olmayabilir. Kendinizden fedakarlık akşam saatlerinde kendi kendinize gün içinde olanları kurmak yerine işinize konsantre olabilirsiniz.
Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Arkadaşlarınız ile para alışverişi ya da ortak finansal risklere girmek için uygun bir gün olmayabilir. Birlikte yaratıcı projeler için beyin fırtınaları yapabilir; gelişim kaydedebilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyerinizin gerektirdikleri ve ailenize karşı yapmanız gereken fedakarlıklar arasında kalabilirsiniz. Belirsizlik ve yanlış anlaşılma durumu daha da zorlaştırabilir. Akşam işinize motive olarak tamamlayabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Yazılı ve sözlü iletişim, kısa seyahatler, eğitimler vb ile ilgili bir çok yanlış anlaşılma ve karışıklık olabilir. Bugünü daha ziyade yaratıcı fikirlerinizi ortaya koymak, hayallerinizi yazmak ile geçirebilirsiniz.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gelir dışı kaynaklarının ve gelirlerinizle ilgili hayal ettiğiniz denge söz konusu olmayabilir. Fazla iyimser davranarak aşırı harcama ve borç altına girmekten kaçınmanız gereken bir gün.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
İkili ilişkilerde hayal ettiğiniz, ideal aşkı bulduğunuzu düşündüren bir gün sizi bekliyor. Toplumdaki "özgür ruh" imajınıza ters geldiğini düşünsenize de tadını çıkarmanızda fayda var.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova