18 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)

Günün ilk saatlerinde işiniz ile ilgili aşır cesur, motive ya da agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Sabah eşinizden hayat felsefeniz, inançlarınız ile ilgili duygularınıza destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde Kariyeriniz ile ilgili konulara odaklanmanız daha kolay olabilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)

Cumartesiyi pazara bağlayan gecede yeme, içme ve eğlenceyi abartmış olabilirsiniz. Bu sebeple keyif yapmak isteyeceğiniz bir gün olacak. İşiniz ile ilgili somut kararlar alamayabilirsiniz. İdealleriniz ile ilgili konularda daha stratejik düşünebileceğiniz bir akşam olacak.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                

Saatler gece yarısını geçerken evinizle ilgili aklınıza takılan işleri yapmak için motive olabilirsiniz. Sabah eşinizle ya da sevdiğinizle keyif yapmak; günü akışta geçirmek isteyebilirsiniz. Geceye doğru gelir dışı kaynaklarınızla ilgili geleceğe yönelik adımlar atmayı arzu edebilirsiniz.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)

Önemli yazışma, sözleşme vb ile ilgili aklınıza takılan konuların üzerinden geçtiğiniz bir gece olabilir. Kısa seyahatlerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Evde istirahat keyif verecek. Gün sonuna doğru ortaklıklar ve ikili ilişkilerde stratejik planlama yapmak isteyebilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Güne başlarken aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.  Maddi konularda cesur ve risk almaya meyilli olabilirsiniz. Sevdiğinizle hayatın tadını çıkardığınızı hissedeceğiniz kısa bir seyahat iyi gelebilir. Gün biterken iş yerinde yapılacaklar ile ilgili bir planlama yapabilirsiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)

Enerjinizin yüksek olacağı günün ilk saatlerinde agresif tavırlardan kaçınmalısınız. Ev ya da aileniz için alışverişe çıkabilirsiniz. Birlikte şükredeceğiniz, keyifli bir sabah geçirebilirsiniz. Geceye doğru çocuklarla ilgili stratejik düşünceler sarabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)

Günün ilk saatlerinde film izleyerek ya da kitap okuyarak farklı inanç ve kültürleri tanımaya hevesli olabilirsiniz. Sabah yakın akrabalarla bir araya gelmek ya da kısa bir seyahat keyif verecek. Akşam sonrasında evinizde tamirat vb işler için planlama yapabilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)

Sosyal yaşantınızın hareketli olduğu bu dönemde arkadaşlarınızla yeme, içmeyi abarttığınız bir gece geçirebilirsiniz. Bu gecenin ardından rahatlamak ve dinlenmek için sabah saatleri keyif verecek. Gün sonuna doğru hafta içinde yapılması gereken sözleşme, görüşme, seyahat vb ayarlamaları yapabilirsiniz.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)

Kariyeriniz ile ilgili konularda motive ve risk almaya meyillisiniz. Günün ilk ışıkları ile işlerinize konsantre olmak isteyebilirsiniz. Sabah arkadaşlarınızla bir araya gelmek keyif verecek. Geceye doğru finansal durumunuzu ele alarak geleceğe yönelik stratejik değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)

Yeni yerler, kültürler keşfetmek için motive olabilirsiniz. Ancak seyahatlerde dikkatli olmalısınız. İş arkadaşlarınızla bir araya gelmek ya da kendi başınıza iş ile ilgili çalışmak keyif verecek. Gece saatlerinde ikili ilişkilerinizde geleceğe yönelik duygu paylaşımları yapılabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)

Cömert, kendinize güvenli ve şanslısınız. Ancak yatırım yapmak ya da gelir dışı kaynaklarınızla ilgili riskler almada dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınız umut ve arzularınıza destek olabilir. Günü bitirirken kafanızdaki projelerin organizasyonun ile uğraşabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)

Güne başlarken eşinizle agresif çatışmalar yaşamak yerine motivasyonlarınızı paylaşmanız faydalı olacaktır. Sabah kariyerinizde gelişim fırsatları için ortak gelirlerinizden destek alabilirsiniz. Gece saatlerinde Arkadaşlarınızla geleceğe yönelik planlar yapmayı arzu edebilirsiniz.

 
Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova