19 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Kariyeriniz ile ilgili stratejik, planlı ve organize olmak istediğiniz bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinde belirsizlikler olabilir. Yanlış anlaşılmalara mahal vermeden yaratıcılığınızı ortaya koyma ısının. İkili ilişkilerinizin önemini aldığınız destek ile anlayacaksınız.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
İdeallerinize disiplinle yürümek istediğiniz bugünde çalıştığınız kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Yaratıcılık ve ilişkilerinizin desteğiyle verimli bir öğleden sonra geçirebilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)                
İşiniz ve yatırımlarınız konusunda sabah saatlerinde belirsizlikler oluşsa da ailenizin desteği ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Maddi konularda sevdiğinizle fikir ayrılıkları yaşanabilir.

Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Ortaklıklarla ilgili önemli stratejik görüşme ve anlaşmaları ele alabileceğiniz bir gün olabilir. Ailenizin farklı fikirde olması sebebiyle aşırı duygusal çıkışlar yapmaktan kaçınmalısınız.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
İşiniz ile ilgili kredi, sigorta vb işler bu sabah belirsiz olsa da kendi gelirlerinizi arttırmak için stratejik adımlar atabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. İletişimde bazı aksaklıklar yaşanabilir.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Güne başlarken hobi ya da çocuklarla ilgili işlerde hem yaratıcı hem de organize olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve sevginizi ortaya rahatlıkla koyabilirsiniz. Maddi kararsızlıklar yaşanabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Evinizle ilgili işlerinizi planlı ve organize olarak halletmek istediğiniz bir gün olacak. Yaratıcılığınızı çok rahat ortaya koyabilirsiniz. Ancak aile içi iletişimde dikkatli olmanız gerekecek.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sabah saatlerinde çocuklarınıza yardım etmek ya da yaratıcı projelerinizi paylaşmak için kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişimin ve desteğin kuvvetli olacağı bir gün.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Gelirlerinizle ilgili geleceğe yönelik stratejik adımlar atmak istiyorsunuz. Aile bireylerinin fedakar tutumu ile olumlu iş ilişkileriniz sayesinde rahatlıkla plan ve organizasyon yapabilirsiniz.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
İnsanları yaratıcılığınız ve stratejilerinizle büyüleyebilirsiniz. Ancak kariyerinizde duygusal olarak bağlı olduğunuz konularda inatçı bir tavır yerine diplomatik iletişim daha yapıcı olacak.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Kendi kendinize çalıştığınız projenize finansal destek bulabileceğiniz bir gün olacak. Hayat felsefenize, vizyonunuza ters düşen ama kalbinizin evet dediği konularla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Yardımlaşma ya da sosyal organizasyonlarda gönüllü çalışmalar için planlı ve organize hareket edebileceğiniz bir gün. Finansal konularda çatışmalara karşı dikkatli olmakta fayda var.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova